Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby komuś dzisiaj na Safari lub najnowszej Operze przestał działać YouTube, to tutaj jest rozwiązanie (dla Opery): http://my.opera.com/...#comment5121701

 

Ok, I tried, I failed. Kompletnie nie potrafię sobie poradzić z, jak sądzę, ostatnią częścią ostatniego punktu. Stworzyłem txt z podaną treścią, następnie zmieniłem nazwę, dalej również bez problemów i tu pojawia się pytanie: do którego folderu wkleić dokument YoutubeProtectionRemover.js? Początkowo zawartość wkleiłem w tym miejscu, potem sam dokument wkleiłem do folderu Opera (ścieżka: C -> Users -> blabla -> AppData -> Roaming -> Opera -> Opera). Nic nie pomogło, więc liczę, że ktoś łopatologicznie mi to wytłumaczy ;).

Odnośnik do komentarza

Jakby komuś dzisiaj na Safari lub najnowszej Operze przestał działać YouTube, to tutaj jest rozwiązanie (dla Opery): http://my.opera.com/...#comment5121701

 

Ok, I tried, I failed. Kompletnie nie potrafię sobie poradzić z, jak sądzę, ostatnią częścią ostatniego punktu. Stworzyłem txt z podaną treścią, następnie zmieniłem nazwę, dalej również bez problemów i tu pojawia się pytanie: do którego folderu wkleić dokument YoutubeProtectionRemover.js? Początkowo zawartość wkleiłem w tym miejscu, potem sam dokument wkleiłem do folderu Opera (ścieżka: C -> Users -> blabla -> AppData -> Roaming -> Opera -> Opera). Nic nie pomogło, więc liczę, że ktoś łopatologicznie mi to wytłumaczy ;).

 

Ustawienia->Preferencje->Zaawansowane->Zawartość->Opcje JavaScript->Folder skryptów użytkownika.

 

Wklejasz ten plik w folderze który masz tam podany (jeśli nie masz podanej tam ścieżki to tworzysz jakiś folder i podajesz tam ścieżke dostępu do niego) i powinno działać.

 

Edyta mówi żem śpóźniony :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od paru tygodni obcuję z Operą o numerze 10.51 i muszę powiedzieć że z tak złą przeglądarką to jeszcze chyba nie miałem do czynienia. Naprzemiennie korzystam także z Firefoxa oraz Chrome i Operaz wypada tutaj zdecydowanie najgorzej co boli mnie tym bardziej że jestem jej fanem od kilku lat. A tu nagle taki zonk... Do szału wręcz doprowadzają mnie ciągłe mini-zawieszki przeglądarki. Trwają one 2-3 sekundy podczas których program zupełnie nie reaguje, i trafiają się tak raz na 2 minuty. Niewyobrażalnie wkurwiająca sprawa, zwłaszcza gdy na przykład akurat oglądamy coś na Youtube. Poza tym niemożność zalogowania się na kilka portali (po zalogowaniu następuje automatyczne wylogowanie, na innym przegląrkach nic takiego nie ma miejsca). Nie wiem czy to mój system tak się z nią gryzie czy to typowa przypadłość. Dla mnie to nie istotne. Dziwi mnie jak mogli tak spieprzyć tak dobry produkt. :/

Odnośnik do komentarza

Ja już około 2 miesiące temu przerzuciłem się na Chrome (i Chromium w domu) i jestem bardzo zadowolony: zasób dodatków stale się powiększa (Flashblock i TabsPlus przeniosły najważniejsze nawyki z FF), a przeglądarka jest szybka i mało zasobożerna. Jedna z niewielu rzeczy, których mi brakuje, to nierozpoznawanie poszczególnych typów plików, przez co wszystkie chce ściągać (np pdf, które ff otwierał w nowej karcie) - być może jest to też do załatwienia jakimś pluginem :-k

Odnośnik do komentarza

Ja już około 2 miesiące temu przerzuciłem się na Chrome (i Chromium w domu) i jestem bardzo zadowolony: zasób dodatków stale się powiększa (Flashblock i TabsPlus przeniosły najważniejsze nawyki z FF), a przeglądarka jest szybka i mało zasobożerna. Jedna z niewielu rzeczy, których mi brakuje, to nierozpoznawanie poszczególnych typów plików, przez co wszystkie chce ściągać (np pdf, które ff otwierał w nowej karcie) - być może jest to też do załatwienia jakimś pluginem :-k

 

Polecam Foxit Reader. Dużo lepsze narzędzie do przeglądania pdf niż domyślny program Adobe i do tego darmowe. Na Chrome otwiera wszystko w nowych kartach jak należy, na innych przeglądarkach zresztą też. Sprawdzone ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie, dotyczące Opery. Nie wiem co zrobiłem, ale jakoś przestawiła mi się Opera i nie jest przeglądarką domyślną. Jak dostaję jakiegoś linka pocztą czy tez gg to link odpala się w IE. Za cholerę nie mogę znaleść gdzie ustawić Operę jako domyślną przeglądarkę. Czy ktoś może mi pomóc rozwiązac ten w sumie mało upierdliwy defekt, ale jednak defekt?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Korzysta ktoś z Was z filmwebu? Odkąd powstała nowa wersja tej strony, nie mogę dać żadnej oceny żadnemu filmowi. Co ciekawe, ludzi filmu to nie dotyczy. Pomyślałem, że to może mieć jakiś związek z moją przeglądarką (firefox 3.6.3), bo odebrałem sygnały, że innym to normalnie działa. Aktualizowałem flasha, ale błąd nadal występuje. Ktoś ma jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...