Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Reaper napisał:

Jeśli nie będziesz patrzyła na "hurr durr Google wie wszystko o mnie", to chyba jednak Chrome jest najlepszy. Ja z niego korzystam od lat i jedyny minus kilka lat temu był, że jak się zcrashował, to czasem nie udawało mu się przywrócić wszystkich kart, ale obecnie nie ma z tym żadnego problemu. Nawet często na twardo go wyłączam całkowicie, bo czasem nie trybi Chromecast i to jest jedyny sposób, żeby naprawić, i nawet jak się automatycznie nie otworzą, to zawsze są w historii zgrupowane jako "ostatnie zakładki".

 

Ale nie twierdzę, że FF jest jakoś specjalnie gorszy. Raczej już kwestia preferencji, u mnie przede wszystkim właśnie Chromecast, z którego korzystam codziennie. No i automatycznie jeśli Chrome jest popularniejszy, to więcej jest dodatków itp.

Maciek, korzystasz z synchronizacji - w szczególności między komputerem a komórką ? zakładki, itp.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
16 godzin temu, Gabe napisał:

Plusem nie do przebicia dla mnie jest idealna współpraca Chrome z Chromecastem. Choćby dlatego mam go zainstalowanego.

U Ciebie jest idealnie? Ja tak raz na kilka dni muszę robić restart Chrome'a, bo nie widzi Chromecasta. Po restarcie jest zawsze OK (choć w przeszłości różnie bywało, ale od co najmniej roku, to jest jedyny problem jaki mam). Na szczęście Chrome poprawił też przywracanie otwartych tabów, zawsze albo otwierają się z automatu albo są w historii zgrupowane w "Recently closed tabs".

 

A poza tym, to Ty nie byłeś team malinka? :> 

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam Chromecasta w sensie urządzenia, tylko Mi Boxa, który ma wbudowanego Chromecasta: działa zwyczajna integracja z aplikacjami typu YT czy VLC, ale działa też casting z przeglądarki (karty, pulpitu).

 

Malinka we wrześniu zeszłego roku dostała emeryturę i działa jako torrentbox/serwer plików w sieci lokalnej. :D 

Odnośnik do komentarza

Ja nc+ puszczam z laptopa i na lapku sobie robie cos innego, a na TV leci karta z nc+ go. Z apki tez powinno sie dac, ale nie testowalem, bo nie moge z komorki korzystac z powodu limitow urzadzen. Majac nc+ i horizona nie mam najmniejszej potrzeby posiadania jakiegokolwiek pakietu TV.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...