Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

w zeszlym roku w lutym tez sie zaczal "wywiad" dotyczacy zjazdu.... wiec wywiad czas zaczac...

 

w zeszlym roku bylo to 31 lupca 3 sierpnia

 

w tym roku ostatni weekend lipca to: 25-26

 

wiec 23-26, lub jak rok temu 30 lipca - 2 sierpnia, zapewne opcja #2

 

laki podejmujesz sie organizacji w tym roku ? a moze powracajacy ze "Stara" Gwardia Qcz postanowi wrocic do swojej profesji ;) ?

 

poszukiwania lokalizacji na IX zlot CeManiaków czas zaczac !

Odnośnik do komentarza
poszukiwania lokalizacji na IX zlot CeManiaków czas zaczac !

 

Charlee mowil, ze albo Sierakow albo nie przyjezdza :D Choc kiedys tez tak mowil, a w Soczewce sie pojawil :P

 

Ze swojej strony proponuje by znalezc jakis osrodek zalany caly asfaltem lub betonem, zeby nikt sobie znowu niczego nie urwal w autku korzeniami, czy innymi rootami :keke:

Odnośnik do komentarza
laki podejmujesz sie organizacji w tym roku ? a moze powracajacy ze "Stara" Gwardia Qcz postanowi wrocic do swojej profesji ;) ?

Na razie poczekam na stanowisko Qcza w tej sprawie :P , jako organizator weteran ma do tego prawo :) .

A później zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Fakt, stracić chłodnicę po kontakcie z Iconem... bolesne :(

 

Ja też ucieszyłbym się z powrotu Qcza - nie, żebym miał coś do Lakiego, ale jakoś okolice mazowsza mnie zraziły do siebie :P

 

Chyba, ze zrobimy zjazd w Gibach (Sejneńszczyzna, jak ktos nie wiem, to tam się kończy Polska, a zaczyna Litwa :P) - to fajne miejsce.

Odnośnik do komentarza

;)

Gadalem z charleem. Jest propozycja powrotu do korzeni = Sieraków 2002-2009. Z ekipy sierakowskiej pewnie i tak wpadnie tylko kilka osob wiec argument, "ze tam juz bylismy" prawie odpada.

Maja tam osrodek TKKFu: http://www.tkkf.com.pl/

jednak ceny kosmiczne: w sezonie (II połowa czerwca, lipiec,sierpień,wrzesień) - od 50,00 zł/doba do 140,00 zł/doba i do tego za wszystkie dodatki (boiska) platne, mozna wsio poczytac na stronie. Jest tam kilka innych osrodkow i z TKKFu mozna tylko boiska wynajac, a moze domki za 30pln by sie znalazlo...

 

Pytanie tylko czy brac sie za to, czy chcecie w innym miejscu?

 

 

edyta znalazla ten osrodek:

http://meteor.turystyka.pl/mojeeldorado,sierakow.html

cena super, zdjecia tez, pelen wypas w domkach, boiska itd... dla mnie bomba.

 

atrakcyjna oferta także dla rencistów i emerytów [...] możliwość wędkowania

nawet cos dla Profa sie znajdzie :profesor:

Odnośnik do komentarza
jakoś okolice mazowsza mnie zraziły do siebie

Jak sie nie nauczysz shiftu wciskac w odpowiednim momencie, to Mazowsze bedzie Cie miec w glebokim powazaniu przy organizacji.

 

Wlasciwie teraz to staly fragment gry: szukanie osrodkow nad woda z sensownie wyposazonymi domkami we w miare centralnej lokalizacji, w ktorych w szczycie sezonu zarezerwuja ok. 40 miejsc na turnus krotszy niz tydzien. Archiwalne tematy zjazdowe moga zawierac jakies niesprawdzone adresy, warto je przegrzebac.

Odnośnik do komentarza
;)

Gadalem z charleem. Jest propozycja powrotu do korzeni = Sieraków 2002-2009. Z ekipy sierakowskiej pewnie i tak wpadnie tylko kilka osob wiec argument, "ze tam juz bylismy" prawie odpada.

Maja tam osrodek TKKFu: http://www.tkkf.com.pl/

jednak ceny kosmiczne: w sezonie (II połowa czerwca, lipiec,sierpień,wrzesień) - od 50,00 zł/doba do 140,00 zł/doba i do tego za wszystkie dodatki (boiska) platne, mozna wsio poczytac na stronie. Jest tam kilka innych osrodkow i z TKKFu mozna tylko boiska wynajac, a moze domki za 30pln by sie znalazlo...

 

Pytanie tylko czy brac sie za to, czy chcecie w innym miejscu?

 

 

edyta znalazla ten osrodek:

http://meteor.turystyka.pl/mojeeldorado,sierakow.html

cena super, zdjecia tez, pelen wypas w domkach, boiska itd... dla mnie bomba.

 

atrakcyjna oferta także dla rencistów i emerytów [...] możliwość wędkowania

nawet cos dla Profa sie znajdzie :profesor:

No to rezerwować! :]

Odnośnik do komentarza

jutro zadzwonie...

kwestia tylko czy a) sa wolne miejsca b) chca na 3 dni...co im rozbija turnusy :/

Te dodatki co Jasonx piszesz naleza do TKKFu i sa odplatne, ale widze ze inne osrodki sobie je daja "jako w ofercie", bo kazdy kto zaplaci pewnie moze korzystac.

Bede pytal o 8 domkow 5 osobowych...jak sie uda i szybko wplaci 40 osob i beda chetni sie najwyzej domowi lub wezma ze soba jakaś kopułę miłości ;)

Odnośnik do komentarza
;)

Gadalem z charleem. Jest propozycja powrotu do korzeni = Sieraków 2002-2009. Z ekipy sierakowskiej pewnie i tak wpadnie tylko kilka osob wiec argument, "ze tam juz bylismy" prawie odpada.

Maja tam osrodek TKKFu: http://www.tkkf.com.pl/

jednak ceny kosmiczne: w sezonie (II połowa czerwca, lipiec,sierpień,wrzesień) - od 50,00 zł/doba do 140,00 zł/doba i do tego za wszystkie dodatki (boiska) platne, mozna wsio poczytac na stronie. Jest tam kilka innych osrodkow i z TKKFu mozna tylko boiska wynajac, a moze domki za 30pln by sie znalazlo...

 

Pytanie tylko czy brac sie za to, czy chcecie w innym miejscu?

 

 

edyta znalazla ten osrodek:

http://meteor.turystyka.pl/mojeeldorado,sierakow.html

cena super, zdjecia tez, pelen wypas w domkach, boiska itd... dla mnie bomba.

 

atrakcyjna oferta także dla rencistów i emerytów [...] możliwość wędkowania

nawet cos dla Profa sie znajdzie :profesor:

 

Byłem tam na obozie sportowym w 2006 roku. Oprócz boiska i do kosza i do piłki i hali sportowej. Są kręgle, korty tenisowe, a nawet boisko do skłosza (nie wiem jak się pisze, ale chodzi i o tenisa odbijanego od ściany). Jest basen, taki fajny ze zjeżdżalnią i dość blisko jezioro- można sobie wynająć rower wodny czy kajak. Na terenie ośrodka jest również sauna i miejsce na ognisko. Przy boisku do hali sportowej jest boisko do badmintona tudzież siatko nogi. Są 3 boiska do siatkówka w tym albo 2 pisakowe i jedno "normalne" albo dwa "normalne" i jedno piaskowe. Boiska otacza bieżnia 400m, po drodze z basenu do domku można też "zahaczyć" o bar, jest tam stół do bilarda i automaty, oczywiście jest też dużo napoi i są zapiekanki. Na dworze są stoły do tenisa stołowego, z tym, że są to stoły z kamienia. Na terenie ośrodka (tuż przy stołówce) jest sklepik, aczkolwiek piekielnie drogi, ale nie daleko są spożywczaki i restauracje, pizzerie. W jednym z takich miejsc spotkaliśmy człowieka, który twierdził, że był dwie klasy lepszy od Żurawskiego, tylko nie miał znajomości, a Żuraw miał. Mogę Wam serdecznie polecić ten ośrodek.

 

btw. Sprzęty na kręgielnie, tenisa etc. można wynająć w recepcji na legitymacje :D

Odnośnik do komentarza

Mówię o ośrodku TKKF. Cen nie znam, bo to nas dużo z Chełma drużyn jechało i były jeszcze bilety na pociąg i autokary i płaciłem całość, może jakieś zniżki czy coś. A co do dodatków to także mogę mało powiedzieć. Mój dzień był całkowicie zajęty przez treningi, mecze czy wyjścia nad jezioro i posiłki. Miałem tylko 2h wolnego i też trener mówił, że jest siesta i trzeba być w domku albo pompujesz. Wiem, że z boisk oprócz nas (chyba 3 czy 4 zespoły) trenował jeszcze jeden. Była drużyna piłkarska, która mieszkała w ośrodku TKKF, ale w namiotach, byli jacyś koszykarze z ośrodków i czasami drużyna pływacka była na basenie, ale nie kojarzę czy mieszkali w ośrodku czy nie. Podobnie siatkarze. Ale na Dzień Sportu było dużo nieznanych mi twarzy, chyba spoza ośrodka

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...