Jump to content
Sign in to follow this  
jasonx

Festung Breslau

Recommended Posts

Dziękuję za spotkanie. Spodziewałem się wszystkiego co najlepsze, jak to zawsze przy okazji forumowiczów (aaaa pozdro @FYM ) i tak też było.

@Perez @Pulek szyk i elegancja, dzięki za przybycie, szkoda że tak krótko. 

@Fenomen może następny mecz na trzeźwo? :please: 

@verlee dzięki za pojawienie się, masz ciekawostkę na każdą okazje i potrafisz zagadać chyba każdego, ale niestety niesmak pozostał, jak puściliśmy z Tobą Pulka i wgrałeś mu "tryb cichy" przy barze :keke: 

@kolek23 nie musiałeś sprzątać po sobie, współlokator leczy się z szoku, gdy odkrył, że ma w pokoju podłogę :D Jesteś fajnym gościem, ale niestety masz słabe obycie z alkoholikami. Poprawimy to skoro zostaniesz w naszych okolicach do lipca :P Mam nadzieję, że nie zraziłem Cię za bardzo do swojej osoby :keke: 

@Guliogól się świnio! :D 

@Kamtek dziękuję za kilka wskazówek taktycznych! Od wczoraj gram na ścianę (wzorowane na gościu od was z nr 16) i zrezygnowałem z bramkarza w funkcji libero-atak :keke: 

• Like 1

co warto zobaczyć we Wrocławiu poza oczywistymi rzeczami z google maps? Np jeden typek polecał mi, że Wrocław ma dużo mostów i można sb np po nich pochodzić i jest fajnie

Te krasnale warto szukać? Bo jedna osoba mi mówiła, że to była główna atrakcja, a inna, że w sumie po co

Pisałem tu o tym co ja zwiedzałem.

• Like 1

20 godzin temu, Hawkeye napisał:

co warto zobaczyć we Wrocławiu poza oczywistymi rzeczami z google maps? Np jeden typek polecał mi, że Wrocław ma dużo mostów i można sb np po nich pochodzić i jest fajnie

Te krasnale warto szukać? Bo jedna osoba mi mówiła, że to była główna atrakcja, a inna, że w sumie po co

kolejnosc nie ma znaczenia:

• Hydropolis
  • Browar Stu Mostów
  • Ostrów Tumski
  • Ogród Japoński
  • Ogród Botaniczny
  • Panorama Racławicka
  • Kolejkowo (serio, radocha nawet dla doroslych :P
  • no i ulice Drzewieckiego, gdzie stacjonuje kwiat wroclawskiej sceny CM :kekeke:

Kiedy bedziesz? Jakies piwo?

• Like 1

dzięki za podpowiedzi :) nie jadę sam, nie chcę się ustawiać

Hej, mam pytanie: czy ktos wybiera sie na Wroclawski Festiwal Dobrego Piwa w najblizszy weekend na wroclawski stadion? Ja jestem juz po slowie z kol. @Vami i zamierzamy sie tam spotkac. Jak reszta? @Brudinho, @T-m, @Kamtek, @verlee , ktos jeszcze? Ja planuje byc w sobote od wczesnego wieczora i w niedziele tez pewnie kolo poludnia sie tam pojawie.

Ja chyba będę.

Dla pewności oznacz też @Pulek @Perez :keke:

• Hurra! 1

Ja chwilowo się nie określam, po ostatnich "delikatnych" ekscesach z alkoholem :keke: 

Ale skoro już się ktoś odezwał, to idzie ktoś w czwartek do @verlee na Meetupa? Ponoć jeden prelegent będzie gadał w esperanto i potrzebuje tłumacza :kekeke: @Fenomen, @T-m

A mnie to nie oznaczy...

Będę, z tym, że mam spikerkę 4 ligi od 17 do 19, więc mogę być w sobotę późno, no ale to są moje urodziny, więc... ;)

• Hurra! 1

1 hour ago, Fenomen said:

Hej, mam pytanie: czy ktos wybiera sie na Wroclawski Festiwal Dobrego Piwa w najblizszy weekend na wroclawski stadion? Ja jestem juz po slowie z kol. @Vami i zamierzamy sie tam spotkac. Jak reszta? @Brudinho, @T-m, @Kamtek, @verlee , ktos jeszcze? Ja planuje byc w sobote od wczesnego wieczora i w niedziele tez pewnie kolo poludnia sie tam pojawie.

Ciekawe kiedy mam ostatni pociąg do Legnicy w sobotę :-k 

moge Cie przekimac w razie wu

• Hurra! 1

1 godzinę temu, Brudinho napisał:

Ja chwilowo się nie określam, po ostatnich "delikatnych" ekscesach z alkoholem :keke: 

Ale skoro już się ktoś odezwał, to idzie ktoś w czwartek do @verlee na Meetupa? Ponoć jeden prelegent będzie gadał w esperanto i potrzebuje tłumacza :kekeke: @Fenomen, @T-m

ja chyba zamiast na Meetupa wybiore sie do Craftowej bo jest kranoprzejecie od Rockmilla :P

Zapraszam :)

Ja jestem w Holandii na dele, także ja odpadam w tym tygodniu ;)