Skocz do zawartości

Festung Breslau


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, T-m napisał:

@me_who może potwierdzić :)

Potwierdzam. Dzieje się niebywale dużo, poziom zaskakujący :D kibice zaangażowani, sypiący z rękawa fachowymi uwagami na temat gry oraz cennymi wskazówkami dla arbitra. A zważywszy że to już kwiecień, to dodatkową atrakcją mogą być też pokazy lotnicze z okolicznej bazy ;) No i jak usłyszycie trenera Silesii na żywo udzielającego rad swoim piłkarzom w szatni, to wasze podejście do rozmów w FM zmieni się o przysłowiowe 360 stopni ;)

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
On 3/20/2019 at 1:19 PM, Pulek said:

Skoro Wy tam tak ostro chlejecie w tym Wrocławiu, to ze strony Warszawskiej wybiera się do Was brygada yyy... w sensie ja i @Perez się wybieramy!

 

Proponowany termin to 6-7 kwietnia. Jakoś w sobotę 6 kwietnia około 14 stawilibyśmy się na dworcu i od tej chwili będziemy cieszyli nasze ciała i umysł urokami Wrocławia. Jakieś zoo, teatr, czy inny mecz Śląska... nie no, nie wiem, coś będziemy czarowali.

 

Czy ktoś chętny do nas dołączyć? Jestem po wstępnej rozmowie z kolegą @Fenomenem, który wyraził radość na okoliczność naszego przyjazdu. 

 

Akurat mam wolny weekend, chętnie bym przyjechał z Legnicy :D

 

@Brudinho wbijasz?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.03.2019 o 19:52, Kamtek napisał:
W dniu 20.03.2019 o 14:39, Perez napisał:

 

Panie drugi trenerze, ale ja widzę na Waszej stronie, że 14:00...

Terminarz zakłada 14, ale planowana jest zmiana na 11, żeby wincy niedzieli zostało na picie.

Potwierdzony ten spektakl o 11? :> 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Kamtek napisał:

możemy się dosiąść do autokaru klubowego jak coś :) pewnie będziemy około 7 rano na rynku :)

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Kamtek napisał:

 

 

Dostaliście 1 opinie 1 gwiazdkową? Ale ktoś musiał wysoko przegrać :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...