Skocz do zawartości

Festung Breslau


Rekomendowane odpowiedzi

Kierunek Poznań (starą DK5, nie S5), pierwsza miejscowość po wyjeździe z Wrocławia to Psary i tam przy szkole zawijacie w lewo (drogowskazy na lotnisko Szymanów). Boisko jest jakieś 2,5 km od tego zjazdu z DK5 (przy samej drodze, po prawej stronie).

Odnośnik do komentarza

Już zalogowany w domu, więc czas na dwa słowa podsumowania.

 

Spoiler

gqwT4aH.jpg

 

@Perez, @Fenomen, @Brudinho, @verlee, @kolek23, @Guli, @Kamtek

 

Pięknie nas ekipa wrocławska przywitała, i nie zmienia tego nawet fakt, że w knajpie zarezerwowanej przez Feno nie było jedzenia, a lokal do którego zabrał nas verlee sprawił, że się popsułem. Kebab od Guliego był znakomity (podobno, Perez opowiadał), a mecz u Trenera Kamtka to był po prostu spektakl. 

 

Osobny akapit należy się debiutantom, no bo naprawdę Panowie @kolek23 i @verlee przedstawili się z najlepszej strony, i myślę że formalnością będzie, jeśli Panowie pojawią się na zlocie.

 

Zgodnie z rozmową - zapraszamy do nas!

  • Lubię! 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Nie umiem się uśmiechać :(. No a najbardziej zmasakrowani wiadomo... w ciemnych okularach :D. 

 

A przy okazji również bardzo dziękuję za gościnę :). Wyjazd kapitalny i nawet 4,5h powrotu na podłodze w Warsie obok rozśpiewanej młodzieżówy w rytmach "tańcz, świnio, tańcz" miało swój niepowtarzalny klimat :D. 

 

Znana mi ekipa wrocławska jak zawsze najwyższy poziom (Feno, Brudi, bardzo fajnie, że Guliemu udało się wpaść, zważywszy że ostatnio mniej go na forum), ale też słowa uznania dla debiutantów - verlee (dobry herbatnik, zupełnie nie tak sobie człowieka wyobrażałem z postów na forum) i kolek23 najwyższa klasa!

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, T-m said:

W sumie woda stoi tylko przed jednym ziomeczkiem :keke: 

 

Ale osochozi?

 

Kurde, spodziewałem się, że będzie fajnie, ale realia przerosły moje oczekiwania :D Mega pozytywni ludzie, śmiechu aż po pachy, prawdopodobnie najlepszy burger, jakiego w życiu jadłem, "nie będziemy przecież po mieście chodzili", a potem dobre 9-10 kilometrów zrobione między lokalami :D Szymanówpokal w niedzielę był genialnym zwieńczeniem weekendu, chociaż czułem się w trakcie jak warzywo :) Zajebiście się cieszę, że miałem okazję Was wszystkich poznać, dzięki za fajne przyjęcie. Na pewno chęć na kolejne tego typu wypady jest, tylko mój organizm nie da rady często zaliczać tylu podjazdów, a już czterodniowe Tour de (wstaw miejsce w Polsce środkowej) pewnie by mnie zabiło :D Rozpoczynam treningi i zobaczymy co da się zrobić w temacie.

 

No i najbardziej zaskoczył mnie Brudi. Mimo postów na forum, które sugerowały coś innego, to chłop mieszka w mieszkaniu, ma konto w banku, nawet za frytki w barze zapłacił i bluzę pożyczył jak mi się zimno zrobiło :D

 

Dzięki @Brudinho @Fenomen @Perez @Pulek @verlee @Guli @Kamtek

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam chodzące po mieście plotki, że było bardzo spoko, uczestnikom z daleka gromkie dzięki za przybycie i teraz kiedyś trzeba będzie zrobić podróże w odwrotną stronę, czyli z Wrocławia do Warszawy, a uczestnikom z bliska: może warto jeszcze na jakieś piwko wyjść za jakiś czas ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...