Skocz do zawartości

[CM 01/02] - Uaktualnienia


fatih

Rekomendowane odpowiedzi

skończyłem drugiego sezona, wszystko śmiga perfekto, nic się nie wywala, nie ma najmniejszych błędów, zawodnicy wracają z kadry, kontuzje w normie itp.

natomiast merytorycznie zagrałem po prostu najlepszy sezon w życiu :)) a gram w tę grę z przerwami od może i 15 lat. :)

po prostu zdobyłem wszystko (chyba z 8 pucharów) i nie przegrałem meczu żadnego meczu - tak szczerze to jest niepradopodobne bo wcale nie jestem jakimś super asem, zwyczajnie arsenal jest zgenerowany nieprawdopodobnie choć uczciwie powiem że na ten sezon dokupiłem ville, terrego i buffona. No ale tak naprawdę drugim składem można grać i będzie w większości żarło. Szkoda że oni w realu tak nie naparzają. :)

screeny kontrolnie: http://img683.imageshack.us/gal.php?g=36329155.png

jeszcze raz wielkie dzięki i na maks zachęcam do gry, ja teraz startuje nortwitch victorią po puchar europy

ps. jak w to można grać online????

Odnośnik do komentarza

ps. jak w to można grać online????

 

Tak samo jak w Championship Managera 2001/2002 na oryginalnej bazie danych :P

Tylko ładujesz bazę z uaktualnieniem.

 

no ale jak technicznie, tak krok po kroku jak mawiał leo :)

tworzę nową grę, nazywam ją np. GRA i co potem - inna osoba która też gra na tym paczu/apdejcie co robi? wchodzi do join network game wpisuje GRA i wszystko ok? :)

z góry dzięki i pozdr!

Odnośnik do komentarza

okazuje się że jest maks prosto grać w sieci, to jest super sprawa, z kumplem do 4 rano przycieliśmy ponad pół sezonu.

Tak wogóle są dwa elementy do ewent. poprawy z premier league:

1. w lidze mistrzów po pierwszych grupach są dalej drugie grupy zamiast systemu pucharowego, poza tym arsenal w tym sezonie jako zespół któy zajął 3 miejsce nie powinien grać kwalifikacji do ligi mistrzów

2. nie ma systemu ligi europejskiej tj. grup

poza tym wszystko w pytę!

pozdr!

Odnośnik do komentarza

okazuje się że jest maks prosto grać w sieci, to jest super sprawa, z kumplem do 4 rano przycieliśmy ponad pół sezonu.

Tak wogóle są dwa elementy do ewent. poprawy z premier league:

1. w lidze mistrzów po pierwszych grupach są dalej drugie grupy zamiast systemu pucharowego, poza tym arsenal w tym sezonie jako zespół któy zajął 3 miejsce nie powinien grać kwalifikacji do ligi mistrzów

2. nie ma systemu ligi europejskiej tj. grup

poza tym wszystko w pytę!

pozdr!

 

Tego nie da się zmienić. Jest to zapisane głęboko w kodzie gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...