Skocz do zawartości

[CM 01/02] - Uaktualnienia


fatih

Rekomendowane odpowiedzi

wrzucam przerobke update'u Deana - polska liga jest juz bez grup jak wiadomo... dodalem najistotniejsze wypozyczenia i transfery ze stycznia i lutego, i troche zmodyfikowalem strukture w kilku ligach bo bledy byly... rumunska lige wyrzuca wiec nie grajcie jej w ogole... reszta powinna normalnie sie uruchamiac... do uruchomienia tego update'u potrzebna jest latka 3.68

 

Dean Update 09-010 ~ Deeev Remake 2

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

siemka i jak gral ktos na tym updacie ktory wrzucilem ?? jak Wam sie gra ?? pare rzeczy bylo do poprawki jeszcze ale nie zdazylem tego przerobic, druga strona medalu nie bardzo mialem wene i pomysly... moze wrzuce jeszcze jedna przerobke w ktorej doloze kilka talentow 16-17 czy 18 letnich, i zmodyfikuje troche stanowiska trenerskie glownie w europie... zastanawiam sie takze nad reputacjami klubowymi ale zobacze czy to sie oplaca zamieniac w ogole chyba dosc dobrze to wyglada... jak cos to dzis lub jutro upne to co dorobie

 

btw: jesli ktos podjalby sie usuniecia bledu w lidze rumunskiej byloby super, bo wtedy calosc grywalna bylaby... jak cos dajcie znac, moze daloby sie to zrobic ?? piszcie

Odnośnik do komentarza

deeev wszystko fajnie. nawet i fajnie pograć w 3 ligi, ale jest pojawia się problem - przyzwyczaiłem się do szybszego rozgrywania meczów, a przy Twoim dodatku, wszystko wraca do starego układu. jak to naprawić?

 

ps w przypadku niektórych klubów przydałoby się więcej poprawek np kluczbork w najnowszych update-ach ze stronki cm-a ma aktualniejszy skład. jednak są to szczegóły nawet nie istotne przy dłuższym graniu. dzięki za całą robotę, którą wykonałeś - jest super.

Odnośnik do komentarza

no sklady idealne nie beda, sporo niedociagniec jest ale to jest nie do zrobienia niemalze samemu tym bardziej ze sklady sie zmieniaja co chwile... tak jak w realnych rozgrywkach, w koncu to gra wiec i tam sie zmienia wszystko od pierwszego klikniecia... co do szybkosci rozgrywania spotkan... - C:\Program Files\Championship Manager 01-02\Data\Patchers - nalezy w patchu tapaniego 3.10 zmienic predkosc na 2, 4 lub 6 i wtedy gra bedzie troche szybciej chodzila, a co za tym idzie mecze bedzie mozna inaczej regulowac

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Instaluje CM, patch 3.68, wrzucam update Dean Update - Deeev Remake 2 do folderu Data, zamieniam plik .exe, wchodzę w folder patch włączam tapani patch i dwa addony - wsio działa. Ładuję ligi - wywala błąd comp :/

 

Brałem ligi:

angielska, polska, niemiecka, francuska, włoską, holenderską, szkocką, portugalską, rosyjską

 

Na kazdym updacie mi wywala gre ...

Odnośnik do komentarza

Mam zgodność z Windows NT 4.0, a błąd? Wystąpił błąd z cm0102.exe nastąpi zamknięcie programu ....

 

Wziąłem gołą bazę + 3.68 + cmpatcher i to samo, a więc to wina mojej gry.

 

Takie mam najpierw błędy gry:

 

przy ładowaniu bazy:

 

V.3.9.68TZ index...cpp 5809

 

A przy ładowaniu gry:

 

V.3.9.68TZ world_club_cup...cppp 209

 

i

 

V.3.9.68TZ uefa_seeding...cpp 861

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...