Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

devil162 - masz dostęp do własnego telewizora? Jak nie to bierz PSP, będziesz w pełni niezależny :) PSP mam od 3 lat, bardzo fajna konsola, ostatnio coraz słabiej jeżeli chodzi o gry, ale kilka hitów jeszcze wyjdzie, a i biblioteka tytułów do przejścia spora.

Odnośnik do komentarza
Nie poczujesz różnicy, a kieszeń poczuje.

 

No tutaj to się kompletnie nie zgodzę. Różnica jest pod dosłownie każdym względem, od spasowania tego wszystkiego, przez wykorzystane materiały po prostu niesamowitą wytrzymałość i solidność.

 

Nie mniej jednak spokojnie można na takim pograć, ale twierdzenie, że oryginalny pad od Sony jest temu równy to grube niedocenienie DSa.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do osób posiadających np. Fifę 10. Da się w nią nadal grać przez sieć nawet po wyjściu nowszych wersji? Bo przy demie wyskoczyła mi informacja, że serwerów już nie ma i nie wiem czy ta informacja dotyczy tylko dema czy ogólnie gry. :-k

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, prędzej tego nie stosowali i np. w takiego Bad Company (1) grało się i grało bez końca. Dopiero po kilku miesiącach poszli po rozum do głowy i wyłączyli serwery. Przy pełnych wersjach to się zdarza, zwłaszcza przy EA, ale dotyczy to na prawdę już starszych tytułów w które praktycznie nikt nie gra.

 

Ale ja nie mówiłem o padzie Sony, tylko o różnicy między Mantą a no-name. Różnicy między nimi nie ma żadnej, a tańszy jest dwukrotnie.

 

A przepraszam najmocniej, nie wiem skąd ja wziąłem, że porównujesz do oryginalnego. :doh!:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...