Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Apotheon jako indyk naprawde mi podszedl swego czasu jak byl w plusie. Trzeba sie przyzwyczaic tylko do kontrolowania. Plan do konca stycznia to skonczyc dodatek Horizon Dawn, przejsc 2 South Parki (ktos cos) no i walnac tego Origins. W inne Battlefronty sie jie pcham bo jedynka mi sie wystarczajaco podoba

@Dudek

 

Witamy w swiecie Gungeona. Sproboj cosch coopa - idzie lepiej. A ptak to dokladam sie do tego co pisza - masakrator

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś gra w Destiny 2? Warte to czasu na dłuższą metę? Ściągnąłem wczoraj betę i na pewno w weekend odpalę, ale fajnie byłoby się dowiedzieć od kogoś kto siedzi w klimacie czy to w ogóle ma sens na tym etapie rozwoju gry. Szczególnie, że ostatnio czytałem coś o protestach graczy :-k

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie grałeś w jedynkę i masz jedną lub dwie osoby do drużyny to warto, bo to świetna zabawa na kilkanaście godzin, a jeśli grasz w multi to na dużo dłużej. Oczywiście poza fabułą to w sumie sam grind, ale aktywności pobocznych jest całkiem dużo, także dłuższą chwilę można się przy tym zatrzymać. Jeśli z kolei grałeś w pierwszą część to może nie być tak dobrze. U mnie po początkowym zachwycie przyszło znudzenie i rozczarowanie  tym, że to jednak tylko trochę lepsza jedynka. Radziłbym mimo wszystko poczekać na wydanie ze wszystkimi dodatkami w rozsądniejszej cenie. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

To jest gra ideolo na trzy osoby. Tyle, że po przejściu fabuły, zrobieniu wszystkich pobocznych rzeczy i wbiciu light na 280 (?) jest makabryczny grind. Destiny ma 10/10 jeśli chodzi o zrobienie strzelania i poczucie rozwoju postaci, ale po wbiciu wspomnianego poziomu uderzamy z prędkością warp w ścianę grindu i robimy w kółko to samo nie widząc sensu takiego działania. W tym momencie entuzjazm wyparowuje niemal całkowicie. Ja z myślenia "będę grał zawsze <3 " przeszedłem do "meh, nudy" w ciągu 2-3h endgame'owego grindu. Ratunkiem jest wtedy PvP jak komuś przypasuje, ale dla mnie, zagorzałego miłośnika PvE nie ma co robić za bardzo.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Prowadziłem sobie listę gier, które przeszedłem w tym roku. Wyszło, ze poza Banner Saga wszystkie były na konsoli, także pozwólcie, ze to w tym temacie podzielę sie moja TOP 10 GIER UKOŃCZONYCH W 2017.

 

1. Yakuza 0

To był największy fun z grania jaki miałem w tym roku. Chciałem w sumie zapoznać sie tylko z seria, a gra kompletnie mnie porwała. Jest to dziwny miks świetnej fabuły opakowanej w....mordobitkę? No w sumie tak, ale naprawdę, zawsze i wszędzie będę polecał te grę. Oczywiście jak ma sie awersje na japońskość, to lepiej nie grać ;) Ale jeśli da grze sie szanse, to mamy jedna z lepszych fabuł roku, duże ilości bohaterstwa naraz, wspaniała muzykę i dziesiątki godzin zabawy.

2. Persona 5

Po ograniu „czwórki” na Vicie, to był must have. Choć gra nie miała dla mnie takiego efektu wow jak P4G, to mimo wszystko, było to 100h znakomitej zabawy. Ostatnie 20h było męczące, dziury w fabule były straszne, ale mimo wszystko, P5 jest świetną grą, przy której doskonale mija czas. Znowu trzeba jednak zaznaczyć, ze Japonia motzno i jak kogoś odrzucają pomysły tamtejszych deweloperów, to wyrzuci grę przez okno po kwadransie.

3. Assassin’s Creed: Origins

Zawsze byłem umiarkowanym fanem AC, ale choć Black Flag na nowo obudził we mnie miłość do serii, tak nie spodziewałem sie, ze aż tak przepadnę w Origins. Super temat, super realizacja, fajny protagonista, widać dużo napracowania ;) i ponadto fajnie sie w to gra. Oczywiście, to jest AC, po kiku godzinach można sie znudzić powtarzalnością, ale to chyba zawsze było częścią składowa AC, także ciężko być zaskoczonym. Generalnie bardzo dobra gra, dająca dużo frajdy.

4.South Park: Fractured but Whole

Troszke jestem rozdarty, bo w porównaniu do Kijka, jest to o wiele lepsza gra. Ale chyba gorsza historia. A to w produkcji tak bardzo polegającej na fabule, jest dość spora wada. SP:FBW jest nadal bardzo fajnyą e-granizacja serialu, ale Kijek przez to, ze był tak odjechany i szalony zawiesił poprzeczkę niesamowicie wysoko. Nowy SP strąca tę poprzeczkę, choć stara sie ją pokonać o wiele lepsza techmiką ;)

5. The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel

To akurat na Vite (i PS3) wiec i tak nikt nie zagra. Dla mnie gra, która pozwoliła mi sie „wyłączyć” w hotelach podczas podróży służbowych. Dobry skład głównych bohaterów, bardzo dobrze skonstruowany system turowej walki i niezła fabuła (polityka, wojna i szkolne życie - czego chcieć więcej), która sie toczy tak powoli, ze koniec. Ale jak już sie wgryziemy w perypetie bohaterów, to trudno sie oderwać, choć klisza goni klisze. Ot, urok jRPG.

6. Yakuza Kiwami

Jest wysoko, bo to fajna gra, ale Y0 jest z milion razy lepsza. Grało sie dobrze (poza Majima!), ale nie mogę jej specjalnie rekomendować, bo jeśli już, to koniecznie ogracie Y0. Dopiero jeśli ta gra Wam sie spodoba, to możecie spróbować Kiwami. Ale przygotujcie sie na gorsza (choć nadal fajna) gre

7. Horizon: Zero Dawn

Gra jest  w pewnych elementach majstersztykiem. Jest przepiękna, strzelanie z łuku jest doskonale, pomysł na fabule jest dobry, wrogowie (robozaury) są dosko, ale...gra nie ma duszy. Aloy jest fajna, ale nic poza tym. Bohaterowie poboczne katastrofa, questy dramat. Mimo to, to nie jest zla gra, o nie, ale warto podejść do niej bez większego napału. 

8. Mass Effect: Andromeda

To pierwsza gra na liście, której nie polecam. Znaczy tak, jak ktoś lubił ostatni Dragon Age, to będzie szczęśliwy, bo konstrukcja gry jest niemal identyczna. Nie chce komentować paskudnych gąb adwersarzy, bo je tam jakoś poprawili, ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest konstrukcja a’la MMO, z masa bezsensownych zadań. Do tego pomysł z ucieczka do nowej galaktyki jest fajny na papierze, ale strasznie trudny do zrealizowania żeby wszystko miało ręce i nogi. Powiem tak, najlepszy ME to ME2 i BioWare powinno iść w tym kierunku. Otwarty świat zabił grę.

9. Destiny 2.

Świetne dwa (?) weekendy z gra, gdy bul progres postaci itd. Po tym czasie olbrzymie jebniecie czołowe w ścianę z napisem grind. Gry jako takiej nie polecam, chyba ze możecie ja wypożyczyć najpierw. Ale to was tylko zwiedzie, bo dopóki jest progres postaci, to będziecie pewni, ze gracie w najlepsza grę świata. Ponadto grze sie strzela tak bardzo dobrze...ale an końcu nic nie ma, chyba, ze se odnajdziecie w PvP

Najnowszych praktyk Bungee nie komentuje, bo ich nie doświadczyłem, ale warto mieć je na uwadze.

10. Finał Fantasy XV

Nie polecam z prostego powodu. Gra jest tylko jedną częścią całego wydawnictwa: żeby ogarnąć fabule trzeba obejrzeć film (czy tam serial) i jeszcze doczytać. Ponadto dość słaby skład głównych bohaterów, fatalny trzeci akt. Nie polecam, choć zagrać można.

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Od 8 marca 2019 usługa Playstation Plus skupiać się będzie wyłącznie na grach na konsolę Playstation 4. Tytuły na PS3 i PS Vitę dodawane będą jeszcze tylko przez kolejnych 12 miesięcy.

Niestety, Sony nie sprecyzowało, czy ilość gier dodawanych do usługi w jednym miesiącu zostanie zredukowana.

źródło: PlayStation Blog


Aktualizacja: portal Polygon ustalił, że od marca 2019 miesięczny line-up PS+  składać się będzie tylko z dwóch gier!

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/ostatni-rok-z-grami-na-ps3-i-ps-vite-w-usludze-playstation-plus/

;(

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...