Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytania do osób, które przeszły Yakuzę 0/są w dalszych rozdziałach. Ja jestem na początku 4 rozdziału.

 

Cała seria kojarzy mi się mocno z tymi wielkimi walkami gdzie bezpośrednio przed nią nasz bohater jednym ruchem ręki zrzuca marynarkę razem koszulą i dumnie prezentuje swój okazały tatuaż na plecach. Czy w dalszej fazie gry będziemy mogli zrobić sobie swój własny?

 

I drugie pytanie czy w tym stylu walki Goro slugger (z baseballem w ręku) można jakoś zmienić broń na inną? Niby uczyłem się u tego gościa z Dragon i Tiger dwóch innych broni, ale cała nauka polegała na tym, ze on uderzał nową bronią, a ja ciągle miałem kij bejsbolowy :-k

Odnośnik do komentarza
Cała seria kojarzy mi się mocno z tymi wielkimi walkami gdzie bezpośrednio przed nią nasz bohater jednym ruchem ręki zrzuca marynarkę razem koszulą i dumnie prezentuje swój okazały tatuaż na plecach. Czy w dalszej fazie gry będziemy mogli zrobić sobie swój własny?

 

Nie, bo Kiryu jest "Smokiem z Dojimy" i na plecach ma smoka, więc nic innego mu nie wytatuujesz. Oidp w Y0 ten tatuaż jest nieskończony :-k

 

 

I drugie pytanie czy w tym stylu walki Goro slugger (z baseballem w ręku) można jakoś zmienić broń na inną? Niby uczyłem się u tego gościa z Dragon i Tiger dwóch innych broni, ale cała nauka polegała na tym, ze on uderzał nową bronią, a ja ciągle miałem kij bejsbolowy :-k

Walka kijem to podstawowa w tym stylu. Nauka walki innymi przyrządami potrzebna jest żeby mieć możliwość wykupienia talentu w tym okienku "z pajęczynką" talentów. Żeby walczyć którąś z tych broni musisz mieć ją przy sobie i włączyć jej używanie. Imo to jest akurat słaba część gry, bo bronie błyskawicznie się zużywają, a ich naprawa kosztuje krocie.

Odnośnik do komentarza

Jezeli komus podobal sie pomysl No Mans Sky, albo jest wystarczajaco stary, aby pamietac amige to polecalbym Elite Dangerous. Mega wyczesany MMO w calkiem niskiej cenie, gdzie pierwsze kilka godzin jest super trudnych, a potem kazdy quest daje tyle satysfakcji, ze masakra. Typowy kosmiczny sandbox, wolnosc w robieniu czegokolwiek co chcecie, piekny kosmos i zabawa w komandora statku. Czuje ze to moze byc kolejna z gier ktore bede meczyl przez miesiace, a moze i dluzej.

Odnośnik do komentarza

Misje poboczne w Yakuzie 0 to jest jakiś kosmos :D w 4 i 5 jest to samo ?

 

Wczoraj

kupowałem pismo dla dorosłych dla dzieciaka skradając się jak w jakimś MGS ;) oraz wysyłałem kartki do radia z wcześniejszymi historiami :D Na pierwszy ogień poszedł quest z dominą

 

Odnośnik do komentarza

Do mojej rodziny dołaczył Hotas, którego używam do Elite Dangerous. Nigdy w życiu nie spodziewałem się, że taka zabawka będzie mi sprawiać tyle frajdy. Sprawuje się to o niebo lepiej niż gra na padzie, a czasami nawet stery przejmuje moja żona, bo o dziwo teraz ta gra "się jej podoba"

Odnośnik do komentarza

Just Cause 3 to genialna gra, polecam wszystkim ze szczerego serca.

Czy AC: Freedom Cry do działania wymagać będzie Black Flag, czy to osobna gra?

To standalone :) Ogolnie polecam przygody Adewale ;) przeszedlem na standalone i bodajze jako dlc w grze wiec bomba.

Odnośnik do komentarza

Właśnie takiego maila dostałem.

Wprowadzamy zmiany w cenniku PlayStation®Plus
31 sierpnia 2017 r. o godzinie 00:01 czasu BST wprowadzamy zmiany w cenniku PlayStation®Plus.

- Cena roczna zmieni się ze 195,00 zł na 240,00 zł.
- Cena kwartalna zmieni się z 78,00 zł na 100,00 zł.
- Cena miesięczna zmieni się z 27,00 zł na 33,00 zł.

Co to oznacza dla Ciebie

Zmienimy cenę członkostwa w PlayStation®Plus 31 sierpnia 2017 r. o godzinie 00:01 czasu BST. Dla Ciebie, jako członka, oznacza to, że wszystkie opłaty za subskrypcję do uiszczenia dnia 31 sierpnia 2017 r. i w późniejszych terminach będą naliczane według nowego cennika. Do 31 sierpnia 2017 r. możesz wykupić subskrypcję PlayStation®Plus w obecnej cenie. Subskrypcja zsumuje się z istniejącą.

Jeśli nie chcesz przedłużać członkostwa PlayStation®Plus

Jeśli nowa cena PlayStation®Plus powoduje, że nie chcesz dalej być członkiem, musisz przerwać subskrypcję. Wyłącz opcję automatycznego odnawiania w ustawieniach konta przynajmniej na 48 godziny przed następną płatnością, która wypada 31 sierpnia 2017 r. lub później. Na stronie PlayStation.com można znaleźć instrukcje dotyczące anulowania subskrypcji.
Więcej informacji

Informacje na temat możliwości anulowania subskrypcji znajdziesz tutaj.

Możesz też skorzystać z bezpośrednich linków na stronach zarządzania kontem, jeśli chcesz działać już teraz. Potrzebny ci będzie identyfikator PSN oraz hasło:

Cieszę się, że na ostatniej promocji przedłużyłem, aż do lutego 2019 i jednocześnie żałuję, że tak krótko...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...