Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę trzymam kciuki za ten tytuł jak szalony, bo tak dobrze mi się w to grało, że czekam na kolejne europejskie edycje - a do tego potrzebna jest dobra sprzedaż na Starym Kontynencie i w Ameryce :)

Tutaj filmik pokazujący narrację w tej grze i wprowadzenie jednego z dwóch protagonistów. Chyba najlepsze przedstawienie bohatera ewur ;)

Odnośnik do komentarza

Xenoverse gram na PC. Kampania singlowa spoko, jest fabuła (przeszedłem), gra się to co było w bajce, tylko ze zmienionym biegiem historii. Są też walki multiplayer (mało grałem, wpierdziel srogi) + takie mini misje, gdzie wybierasz postać i drużynę. Sama walka spoko, ale brakuje "mocy" np. kamehameha czy SSJ. Za 40 zł brałbym, ja kupiłem za 60 chyba.

Odnośnik do komentarza

Dobra, a teraz tak serio. Ktos cos dziubal w starego dobrego Crasha?

 

Ja przyznam sie ze nieco sie przejechalem na Micro Machines, ale w sumie to nie taka zla gra jesli patrzac na cene. Stare i nowe mapy, duzo samochodow, jakis tam addonow itp, ale brakuje mi trybow w ktore mozna pograc online. Myslalem ze wykozacza troche wiecej, a tu na razie lipton. Co prawda Codemasters poprawia serwery i zapowiada prace nad niedorobkami, ale dla mnie wymarzona gre na multi ze znajomymi na kanapie. Moja ocena to 7/10.

Odnośnik do komentarza

Właśnie czytałem recki MM na steamie i użytkownicy jadą strasznie. 68% negatywów :o Większość zarzutów jest o to że wszystkiego jest mało - map, autek, trybów. Miałem wielkie oczekiwania bo to jedna z moich ulubionych gier dzieciństwa, a tutaj takie rozczarowanie :(

Odnośnik do komentarza

Problemem MM jest to ze pododawali cos czego gracze zbytnio nie chcieli. Sam remaster plus tryby multi dalyby rade, ale ktos musial miec nowa "mysl" zeby zajechac nieco potencjalngry. Juz nie mowic o tym, ze Codemasters nigdy nie mieli solidnych serwerow. Po kilku dniach od premiery wygladaja lepiej, ale zdarzaja sie kwiatki. Do tego maja idiotyczne lobby. Mysle ze beda naprawiali to darmowymi dlc, bo jesli trgo nie zrobia, to raczej nie sprzedaja wielu egzemplarzy.

Odnośnik do komentarza

Czegoś nie kumam. Ludzie narzekają na brak Crasha w sklepach, ceny lecą w górę, a grę przecież można kupić w PS Store.

Jest jakaś różnica między wersją pudełkową a cyfrową?

Zero hejtu, pytam z ciekawości.

Pudełkową możesz potem sprzedać ? ;)

Odnośnik do komentarza

 

Czegoś nie kumam. Ludzie narzekają na brak Crasha w sklepach, ceny lecą w górę, a grę przecież można kupić w PS Store.

Jest jakaś różnica między wersją pudełkową a cyfrową?

Zero hejtu, pytam z ciekawości.

Pudełkową możesz potem sprzedać ? ;)

 

 

Ok, to jest dość mocny argument :)

Odnośnik do komentarza

No i pamietaj ze duzo ludzi lubi kolekcjonowac pudelka. W UK Crash zniknal w dzien. W lokalnym "Game'ie" okolo 20 rano byl znak, ze go juz nie ma, a hak wszedlem do samego sklepu rozgladnac sie za uzywkami, podszedl do mnie typ z obslugi i powiedzial "Crasha nie ma i nie bedzie"

Odnośnik do komentarza

Po wiekach zbierania się w sobie w końcu zabrałem się za Persona 3. I przyznam, że podoba mi się, ale jednak Persona 4 była dla mnie o niebo lepsza póki co (mam rozegrane 14h, wiadomo to nawet nie 1/4 gry, opinia nadal może się zmienić). W tym tempie skończę to za jakieś 3-4 miesiące i chyba będzie czas na zakup ps4 i Persony 5 oraz w końcu Yakuzy 0.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...