Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz spokojnie sobie latać po mieście w trybie free-roam gdzie masz dostęp do praktycznie wszystkich tych samych rzeczy co w SP. No może co najwyżej nie da się ubrań kupować itp. Możesz grać tam sam, możesz zaprosić do niego znajomych, prawdopodobnie z przypadkowymi osobami też można polatać.

 

Jeśli zaś chodzi o zwykłe tryby współzawodnictwa to także i to znajdziesz. Jest tego trochę. Jest zwykły DM, jest TDM, są 3 misje co-op, są wyścigi praktycznie każdą klasą pojazdów od motorówek, przez motory po śmigła. Do tego dochodzą jeszcze inne tryby drużynowe, których nie pamiętam.

 

Trochę tego jest, ale ludzi raczej gra mało. Coś co na pierwszy rzut oka wydawało się genialne jak się okazało nie do końca zdało egzamin. Czegoś brakuje. Już znacznie ciekawiej wypada multi w RDR, które w sumie od technicznej strony jest bardzo zbliżone do GTA, ale jakoś tak nie nudzi. Chociaż i przy nim nie spędzam dużo czasu, bo to po prostu nie są gry do multi. Przede wszystkim SP, a MP to tylko dodatek.

 

Jednak co do GTA to znacznie fajniej gdy gra się ze znajomymi, którzy mają HS, wtedy zabawa jest dużo większa, choćby zwykłe wygłupy w free-roamie, czy DM 1 vs 1.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie, jak wygląda sprawa z miejscem zajmowanym na twardzielu PS3? Niczego poza instalowaniem maksymalnie kilku gier i trzymaniem zapisanych stanów raczej nie planuję. W takim układzie slim z dyskiem 120gb wystarczy? Uprzedzając - fatów z mniejszymi dyskami już chyba nie sprzedają z tego co słyszałem, a tylko nówka mnie interesuje. ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie, jak wygląda sprawa z miejscem zajmowanym na twardzielu PS3? Niczego poza instalowaniem maksymalnie kilku gier i trzymaniem zapisanych stanów raczej nie planuję. W takim układzie slim z dyskiem 120gb wystarczy? Uprzedzając - fatów z mniejszymi dyskami już chyba nie sprzedają z tego co słyszałem, a tylko nówka mnie interesuje. ;)

na same save'y i gry wystarczy w zupełności :]

Odnośnik do komentarza

Zależy w co. Np. gry ze stajni EA mają dedykowane serwery i gra się rewelacyjnie. Ja przy słabym łączu (2 Mb/s) nie mam żadnych lagów. W inne gry po sieci bez dedyków (GTA IV) też lagów nie zauważyłem.

A gra się ogólnie rewelacyjnie, najgorzej w grach sportowych typu FIFA jest to, że jak prowadzisz z jakimś małolatem, to ten zrywa połączenie nie wiedząc, że i tak traci punkty w rankingu, ale takich osób na szczęście jest mały procent.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...