Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.12.2020 o 20:13, lad napisał:

W co tam grasz?

Wszystko ;)

Ciężko cokolwiek polecić, po prostu odpalaj i sprawdzaj, czy ci podejdzie. Ja lubię czasem sobie szpilnac w jakaś klasyczna arkadowke tylko dla samych punktów (donkey kong) czy innym razem wrócić do rozgrywki w jakiegoś jrpga :). Jedyne co, to nie korzystam z funkcji cofania rozgrywki Switcha. Jak wtopię, to trudno, zaczynam od początku. Ok, korzystam z sejwow w dłuższych grach. ;)

 

Ale widzę, że w najnowszym rzucie dadzą Nightshade na Nes-a :wub:, zamkna trylogię donkey kongow na Snes-a, dadzą klona SF2 Tuff e Nuff i platformer Super Valis IV, klawo :)

 

Chcialbym żeby kiedyś dodali Zombies Ate My Neighbors 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

W tym tygodniu na xboxy (i PC) trafi pierwszy exclusive: polski "The Medium" - horror w klimacie Silent Hill (z muzyką od Akiry Yamaoki). Wśród inspiracji obrazy Beksińskiego a wśród twórców Bagiński. Gra od razu dostępna w Game Passie. I choć nie przepadam za horrorami to bardzo jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
On 1/25/2021 at 6:10 PM, tio said:

W tym tygodniu na xboxy (i PC) trafi pierwszy exclusive: polski "The Medium" - horror w klimacie Silent Hill (z muzyką od Akiry Yamaoki). Wśród inspiracji obrazy Bagińskiego a wśród twórców Beksiński. Gra od razu dostępna w Game Passie. I choć nie przepadam za horrorami to bardzo jestem ciekaw.

Poszerzyłeś kompetencje jednego, a drugiego wskrzesiłeś :D

Odnośnik do komentarza

Skończyłem "The Medium". Bawiłem się nieźle, historia ciekawa choć momentami zanadto pokręcona. Horror bardziej straszy klimatem niż scenami akcji (co akurat dla mnie na plus). Zagadki raczej proste. Kilka momentów nudnych i niepotrzebnie wydłużających rozgrywkę.  Generalnie dobra gra.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A ja mam od czwartku PS5 i jest to nowa jakość jednak. 60 fps to mimo wszystko potężna różnica do sztywnych 30 lub spadków (jak w Cyberpunk). Nie ograłem za wiele tytułów, bo się wciągnąłem w Valhallę, ale kontrolnie odpaliłem MLB 20 i jest mega przeskok przez płynność rozgrywki, a Cyberpunk wygląda....dziwnie, ale płynność i szybkość loadów powala. Właśnie ta szybkość konsoli jest absolutnym hitem, gdzie wspomniany Cyberpunk nie jest w stanie wyświetlić jednej linijki tekstu na ekranie ładowania, bo gra się wczytuje tak szybko :D Nie włączyłem jeszcze AstroBota, który pokazuje nowe możliwości pada, więc to do nadrobienia. Sam pad na początku wydaje się gorzej leżący w dłoni (ostro zakończone końcówki chwytaków zamiast okrągłych z PS4) plus materiał użyty do produkcji powoduje, że ma się wrażenie, że zaraz wyśliźnie się z ręki. Ale po kilku godzinkach użytkowania można przywyknąć. Kolejny plus to absolutna cichość pracy konsoli, wentylatory włączają się rzadko i na krótko. Na mały minus troszkę pozmieniane menu konsoli, chyba to z PS4 bardziej mi się podobało, choć to na "piątce" ma swój minimalistyczny urok. Początki użytkowania obiecujące 👍

Dziękuję pan @Dudek za cynk wtedy :)

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, me_who napisał:

Jestem ciekaw jak odgonisz młodzież, żeby nie była świadkiem jak tate odrąbuje głowy albo rozstrzeliwuje tabuny ludzi ;)

Chyba, że tylko gry typu FIFA, ale wtedy szanuję za nie rzucanie mięsem przy bombelkach :D

 

Co do pierwszego to o ile dobrze pamiętam odpowiedź jest: "bo nie zrobili pracy domowej". A poważnie, to do takich gier mam jeszcze pc ;)

 

z tego pamiętam to bombelki siedziały przy wujkach na zlocie, więc odpowiedni zasób słownictwa już mają.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...