Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

TLoU2: 8,5/10

 

Dla mnie jest tu niemal wszystko to, co już napisał @me_who, nie będę powtarzał. Majstersztyk techniczny, rysy na fabule. Jedyne, co mnie różni, to ocena zdarzenia w połowie gry. No zmusza mnie ono do czegoś. Każda gra zmusza do wielu rzeczy, ale tu jest to tak mocne, że kompletnie zniszczyło mi wczówkę, która dla mnie jest jednym z najważniejszych elementów gejmingowania. Z czasem to wrażenie się zmniejsza, ale nigdy nie znika. No i finał na plaży, ale tu mam takie same zarzuty jak mewho. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Nie wiem, czy jestem dobrym adresatem, bo moje jedyne AAA to Zelda Breath i Mario vs Rabbids, którego jeszcze nie grałem. Ja przede wszystkim korzystam z dobrodziejstw Nintendo Online i ich biblioteki gier na Nes-a i Snes-a, i choć nie jest ona bardzo okazała, to ma trochę tytułów z którymi lubię lub chce się zmierzyć.

 

Poza tym to znalazłem Switcha jako doskonale rozwiązanie dla indyków, z których kilka ogrywałem już trochę na pc. Przede wszystkim doskonale siadł mi Darkest Dungeon (aczkolwiek mam 6 miesięczna przerwę, wiadomo, Rage quit po utracie bardzo dobrej ekipy :D). Świetnie się bawię przy Death Road to Canada oraz Into the Breach. Też lubię logiczne maleństwa jak Toki Tori ;)

 

No i oddzielna wzmianka dla Pinball FX. Na Switchu w Pinballa gra się fantastycznie, polecam bardzo mocno. Jedyny minus, że nie zauważysz kiedy i będziesz dokupować nowe stoły, a to studnia bez dna :kekeke:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja do tej pory najlepiej bawiłem się przy Cuphead. Jest to idealna gra na Switcha, choć momentami frustrująca. Bardzo miło wspominam też Mario Kart 8. Jeśli masz z kim pograć, to będzie super wybór. Z takich gier "nieswitchowych" to polecam Diablo 3. Grałem i na PS4 i Na Switchu i muszę powiedzieć, że większą radość czerpałem na konsolce Nintendo. Zwłaszcza w trybie mobilnym.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, schizzm napisał:

Nie wiem, czy jestem dobrym adresatem, bo moje jedyne AAA to Zelda Breath i Mario vs Rabbids

Interesują mnie wszystkie opinie, może znajdę coś dla siebie.

 

8 godzin temu, Szymon Kąkol napisał:

Ja do tej pory najlepiej bawiłem się przy Cuphead. Jest to idealna gra na Switcha, choć momentami frustrująca. Bardzo miło wspominam też Mario Kart 8. Jeśli masz z kim pograć, to będzie super wybór. Z takich gier "nieswitchowych" to polecam Diablo 3. Grałem i na PS4 i Na Switchu i muszę powiedzieć, że większą radość czerpałem na konsolce Nintendo. Zwłaszcza w trybie mobilnym.

Wszystkie znane mi z PC (poza mario kart, ale nie mam przyjaciół :( )

 

Póki co na listę do sprawdzenia trafia Pinball FX :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli lubisz chińskie bajki to koniecznie Fire Emblems: Three Houses. Inny duży tytuł z jRpg jaki ograłem to Xenoblade Chronicles 2 ale on jest troszkę przydługi, za to ma fajny system walki. Ciekawym akcyjniakiem z dobrze wykreowanym światem jest Astral Chain. 

Do grania na kanapie idealny jest Stardew Valley lub Graveyard Keeper. 
Mimo wszystko koniecznie warto zagrać w Mario Odyssey, bo ta gra potrafi sprawić masę radości a przy okazji (jak to u Nintendo) doprowadzić do furii gdy chce się ją maksowac. 
Polecam tez wspomniane wcześniej Diablo III i Darkest Dungeon. Konsola jest stworzona dla tych tytułów.

 

Jesli masz ochotę @z0nkto mamy z Dudkiem i ładem rodzine Nintendo Online. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

eśli lubisz chińskie bajki to koniecznie Fire Emblems: Three Houses. Inny duży tytuł z jRpg jaki ograłem to Xenoblade Chronicles 2 ale on jest troszkę przydługi, za to ma fajny system walki. Ciekawym akcyjniakiem z dobrze wykreowanym światem jest Astral Chain.

Fire Emblem mam dzisiaj zacząłem, xenoblade mam zamiar kupić, wszak po 160 zł to nie dramat.

2 godziny temu, me_who napisał:

Jesli masz ochotę @z0nkto mamy z Dudkiem i ładem rodzine Nintendo Online. Zapraszam.

Jak to działa dokładnie, za ile to działa, co działa? :D

 

2 godziny temu, me_who napisał:

Mimo wszystko koniecznie warto zagrać w Mario Odyssey, bo ta gra potrafi sprawić masę radości a przy okazji (jak to u Nintendo) doprowadzić do furii gdy chce się ją maksowac.

Przekonałeś mnie. Lista do testu/kupienia rośnie :D

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, z0nk napisał:

Jak to działa dokładnie, za ile to działa, co działa?

Dokładnie działa to tak, że możesz grać online (ale nie ma żadnego komunikatora w konsoli, trzeba osobnej apki na telefonie), możesz kupić dwa vouchery za 419,00 zł na zakup dwóch gier w e-Shop, ale najważniejsze, masz dostęp do biblioteki 100+ gier z NES i SNES. Nintendo twierdzi, że są też inne bonusy, ale są jakieś drobiazgi do ich exów. Nie zauważyłem też lepszych cen w e-Shop (coś jak przy PS+)

Koszt rodzinnego 140 zł na rok, więc im więcej osób tym taniej. Maksymalnie jest 8 osób w rodzinie, mamy 3.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2020 o 09:12, schizzm napisał:

Nintendo Online i ich biblioteki gier na Nes-a i Snes-a, i choć nie jest ona bardzo okazała, to ma trochę tytułów z którymi lubię lub chce się zmierzyć.

W co tam grasz?

W dniu 10.12.2020 o 09:12, schizzm napisał:

No i oddzielna wzmianka dla Pinball FX. Na Switchu w Pinballa gra się fantastycznie, polecam bardzo mocno. Jedyny minus, że nie zauważysz kiedy i będziesz dokupować nowe stoły, a to studnia bez dna :kekeke:

 

Oooo, właśnie się zastanawiałem czy jest jakiś Pinball na Switcha. Będę robił hajskory jak za gówniaka w salonie!

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, me_who napisał:

Dokładnie działa to tak, że możesz grać online (ale nie ma żadnego komunikatora w konsoli, trzeba osobnej apki na telefonie), możesz kupić dwa vouchery za 419,00 zł na zakup dwóch gier w e-Shop, ale najważniejsze, masz dostęp do biblioteki 100+ gier z NES i SNES. Nintendo twierdzi, że są też inne bonusy, ale są jakieś drobiazgi do ich exów. Nie zauważyłem też lepszych cen w e-Shop (coś jak przy PS+)

Koszt rodzinnego 140 zł na rok, więc im więcej osób tym taniej. Maksymalnie jest 8 osób w rodzinie, mamy 3.

W sumie na 4 osoby to już 35, więc od nowego roku mogę dołączyć :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...