Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Final Fantasy Tactics - The War of the Lions. Co prawda grałem do tej pory tylko w wersję na PSX, ale to jest rozszerzona wersja tej samej gry. Of kors jeśli lubisz taktyczne rpg. Normalnie chyba jest po 42 zł w PS Store, ja czekam aż zejdzie do 21 i wtedy biorę :P

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Póki co i tak nic nie mogę działać, bo nie mam karty pamięci (zamówiłem dopiero), bo jak widzę PSP nie ma wewnętrznej żadnej. Mam 3 gry i nie mogę zapisać nawet stanu gry bez tej karty. Mam jakiegoś misia platformówkę, Tekkena Dark Ressurection i FM11 :D.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Takich co-opów kanapowych za wiele nie ma, z głowy przychodzą mi wszystkie gry LEGO i ewentualnie Rayman Legends, ale nie wiem jak z poziomem trudności w tym ostatnim.

No i Trine, ale nie wiem jakie tam jest ograniczenie wiekowe :-k Przy Trine możecie namówić jeszcze Panią Mamę do gry, bo najlepiej się gra w trójkę ;)

Odnośnik do komentarza

Raymany zdecydowanie polecam (i Origins, i Legends), poziom trudności nie jest frustrujący, poziomy mają częste checkpointy, a postacie nieskończoną ilość żyć. Natomiast grafika i grywalność na najwyższym poziomie.

 

Choć do co-opa nie wszystkie poziomy się nadadzą (bo jak trzeba za czymś gonić, to drugi gracz bardziej przeszkadza, bo każde opóźnienie zakłóca pracę kamery), ale granie wspólnie jest jak najbardziej możliwe.

Odnośnik do komentarza

YAKUZA KIWAMI 2 - WYCIEK POTWIERDZA REMAKE "DWÓJKI"!


:eusa_dance:

Jedynka już zamówiona, 4 i 5 mam z plusa na PS3, więc w sumie będzie mi brakowało tylko trójki*, ale afair nawet w 4 było streszczenie wszystkich poprzednich do części w ramach filmików :-k Inna sprawa, że dopiero kończę powoli zero :keke:

 

*Nie licząc tych spin-offów of kors ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...