Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, aż takim maniakiem nie jestem żebym kupował ciuszki dla postaci w grach :D

 

A Yakuza 0 jest świetna. Niestety jestem dopiero na piątym rozdziale, bo zatrzymała mnie grypa, ale gra ma w sobie coś urzekającego i przyciągającego. Jest na wskroś japońska, wiec na pewno nie każdemu przypasuje, ale myśle ze warto dać jej szanse, bo grając ciagle w gry z Zachodu tracimy naprawdę wiele. Japończycy maja doskonałych scenarzystow, nie maja zadnych zahamowań dla swojej wyobraźni i po prostu potrafią robić gry. Trochę nie mam głowy do pisania, wiec mogę polecić recenzje Angry Joe, bo w sumie dobrze zawarł plusy i minusy, choć ja bym dał o jeden punkt więcej do oceny końcowej, bo aż tak bardzo nie przeszkadza mi przestarzała technologia użyta do stworzenia gry.

Odnośnik do komentarza

Zdrowiej ;) ja poczekam az cena spadnie kilka funtow w dol. Zreszta jak na 1 miesiac roku to jestem z siebie dumny bo dotrzymyje slowa i nic na 3ke czy 4ke nie kupilem. Ukonczylem RDR przygotowujac sie na nowa czesc na jesien i ogolnie nie rozumiem jak ten tytul moglem ominac lata temu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dzieci zawsze marudza Scorpio ;) gra podobno fajna, ale ze plusowa to zostawiam na pozniej ;) sam splatynowalem stare Day of Tenancle i poczulem sie jak 6 latek ;) Tymczasem przed chwila otrzymalem maila od Ubi ze moge od piatku testowac nowego Tom Clancy Wildlands! :D

 

 

Edyt mowi tez ze na luty w Plusie mamy liczyc na Little Bit Planet 3 i Not a Hero.

Odnośnik do komentarza

A dobre to Not a hero? W LBP gralem tylko w jedynke i cos slabiutko mnie bawilo, bo sterowanie czasami szwankowalo jak ta lala. Sam produkt jednak byl robiony pod multi wiec wiadomo samemu nie przynosi to tyle satysfakcji

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Not a Hero chyba najłatwiej opisać jako platformowe Hotline Miami. W końcu tez pochodzi ze studia Devolver. No ja sie zaciąłem na czwartej czy piątej z bodaj 21 misji :keke: potem zebrałem sie w sobie i skończyłem FFXV, a potem przyszła Yakuza, takze już nie grałem. Z przykrością stwierdziłem, ze mimo, ze gra sie dobrze, to nie mam już cierpliwości do takich gier.

Odnośnik do komentarza

A ja podbije temat Toma Clancyegobi jego "Duchow". Jakby ktos chcial stestowac a nie ma klucza to piszcie. Jesli macie konto ubisoftu to mozna to ogarnac przez dodanie mnie do znajomych. Frents łyl bi frents :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Mi od wczoraj rana zassysa. Mam nadzieję, że jak wrócę z pracy to będę mógł w końcu odpalić gierkę. Nie wiem czy takie jest przeciążenie na serwerach czy wszyscy się na to rzucili? Swoją drogą ktoś ogrywa betę Wildlands?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...