Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na Vicie najwiecej grałem w Persona 4 Golden, ale do tego koniecznie trzeba akceptować japoński pomysł na gry. Ja w to grałem bite 100h i nie umiem wyjaśnić dlaczego :)

Obecnie z japońszczyzny ogrywam Legend of Heroes Trails of Cold Steel. Tu jednak tempo rozwoju fabuły jest tak wolne, ze zrobiłem sobie pauzę.

Z innych gier to fajnie mi się grało w Nuclear Throne, SteamWorld Dig, Counter Spy, Bastion, Poltergeist i do czasu Child of Light. Helldivers tez, aczkolwiek są jeszcze trudniejsi niż na dużej konsoli.

Odnośnik do komentarza

. I na koniec jeszcze jeden zarzut - odnoszę wrażenie, że seria Uncharted (i TR) miałaby o wiele więcej sensu, gdyby toczyła się w XIX wieku. To był okres Towarzystw Podróżniczych, fantastycznych teorii i odkryć, czas wypraw do serca Afryki, w niedostępne rejony Tybetu czy do źródeł Amazonki. Ciężko mi uwierzyć w skalę odkryć jakich dokonuje Drake (czy też panna Croft) - nie w XXI wieku...Może pod wodą kryją się takie niesamowitości, ale na lądzie - nie sądzę.

:D

No niby racja, ale.....

 

http://www.sciencealert.com/a-15-year-old-just-discovered-a-lost-maya-city-in-central-america

 

Fakt, że to nieprofesjonalne, znajdować zaginione miasto bez pożółkłej mapy z kilkoma rebusami, ale jednak... :)

 

 

...chyba, że to jednak marihuana ;)

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie zaczynam jedynkę na ps3 bo nie tykam 4ki dopoki nie przejdę reszty. Tymczasem miło byłoby gdyby znalazł sie ktoś do grania z niższym poziomem w ten tego Dywizje ;)

 

Dodatkowo żona zakupiła używana Vite no i wreszcie bede jakos zabijał czas na wieczornych zmianach w pracy ;) guli - masz cos do polecenia procz gier z plusa?

 

A co to ja wyrocznia jakaś? :D

 

Ciągle ogrywam Fifę Wirtualne Kluby i na maksa mnie UFC 2 zassało, poza tym nie jestem na bieżąco :)

 

Edit: Ne doczytałem że na Vitę - swoją sprzedałem po 3 miesiącach. Jednak posiadając (wtedy) PS 3 była duża różnica w przyzwyczajeniu się do małego ekranu i przycisków/analogów...

Odnośnik do komentarza

Hoho, NBA 2k16 w czerwcowym plusie. Ktoś chce przyciągnąć do plusa graczy, którzy kupili PS4 razem z Uncharted 4 :kekeke:

No dla mnie bomba, zapowiada się parada atrakcji na multi :D

O to chyba sobie plusika zakupię, ostatnio miałem ochotę pograć i nawet się zastanawiałem nad zakupem

Odnośnik do komentarza

Ja jestem już przy końcu i muszę powiedzieć, że trochę mnie już nuży ta monotonna akcja. Generalnie sama gra, jak każde Uncharted, jest fantastyczna i spędziłem przy niej fajny czas, ale mogliby postarać się o więcej urozmaiceń.

 

Jakich urozmaiceń oczekiwałeś? Jak dla mnie było wszystko. Skakanie, strzelanie, wspinanie, trochę jazdy samochodem, pływania, pływania łódkami, zagadek. Chciałem i chce poznać historię do końca :)

Odnośnik do komentarza

Czy ktos z was grających w "Krew i Wino" zauważył moze dosyć częste grzanie sie plejki? Cos mi sie wiatraczek uaktywnił dosyć od czasu kiedy zacząłem w to grać :x

Ano zapieprza wiatrak, ale nie przejmuję się i gram, nic się nie stało.

 

A właściwie to już nie gram, bo skończyłem : | Weź też poprawkę na to, że ogólnie cieplej się zrobiło, więc i plejak się bardziej grzeje.

Odnośnik do komentarza

Cieplej w UK? Tu napierdziela żabami ostatnio :P

 

Tak czy inaczej Wiesio dodatek juz ogarnięty 2 razy z 3 rożnymi zakończeniami ;) Czas na grę w podstawkę jeszcze raz co obiecuje sobie od czasu przejścia po raz pierwszy ;)

 

Szkoda tylko, ze chłopaki z CDPR nie chcą kontynuować tytułu. Nawet moja cieszy jape jak gram, bo jak to mowi "Wiesiek to sarkazm i cięta riposta jakiej ona nawet nie ma" ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...