Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Graliście w Heavy Rain? Tu jest tego więcej. Interaktywna opowieść o grupie ośmiu przyjaciół, którzy spotykają się zimą w górach w rok po tragicznej śmierci dwójki dziewczyn z ich paczki. Zaczyna się niewinnie od płatania sobie figli, wyskakiwania z szafy, etc. aż do przełomowego momentu w którym wszystko zaczyna się pieprzyć. Nie wiemy kto stoi za całym złem, domek bogatych rodziców okazuje się być pełen niemiłych niespodzianek, brakuje prądu, okna skrzypią a drzwi same się otwierają. Brzmi strasznie oklepanie, schematycznie wręcz, ale ktoś świetnie to wszystko wykorzystał, niejednokrotnie podskakiwałem już w fotelu. W całą historię zręcznie wplata się wątek tragedii z dalekiej przeszłości, wierzeń ludowych, duchów i wszystkiego tego co znamy z horrorów. No i wybory... to co w Heavy Rain było kluczem do całej zabawy powraca i tutaj. Raz dokonanego wyboru nie da się cofnąć, a konsekwencje tych złych są prawdziwie opłakane. Moja żona, która gier nie lubi, która w gry nie gra namawia mnie, żebyśmy lecieli dalej z opowieścią, bo... po prostu jest co oglądać.

Odnośnik do komentarza

Dobra. Wiem ze guli bawił sie w nagrywanie rzeczy z ps4 i obrabianie z pieca. Czy ktoś może mi to mniej więcej jak prostemu chłopu wytłumaczyć? Potrzebuje usb/dysku, ale jak ustawić domyślnie żeby zapisywało mi wszystko na dysku przenośnym?

 

Do tego pytanie czy ktoś robił cos podobnego z ps3? Oczywiście jak mniemam potrzebuje tam karty do nagrywania, tak?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest nowa rozpiska PS Plus - indyków ciąg dalszy ;)

 

PS4:

PS Vita:

PlayStation 3:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przeszedlem Until Dawn.

 

 

Przeżyły u mnie tylko dwie osoby - Chris i Sam, chociaż na jakieś 20 minut przed końcem jedynymi ofiarami był ten Murzyn oraz "Josh". Generalnie gra bardzo mi się podobała, chociaż fabularny twist z tym Wendigo średnio przypadł mi do gustu. Ciekaw jestem pozostałych możliwych rozwiązań. Musze spróbować poprowadzić inaczej rozgrywkę, bo w niektórych momentach naprawdę ciężko odgadnąć co na dana śmierć miało wpływ :)

 

 

Jak tam u was się potoczyła rozgrywka?

Odnośnik do komentarza

Wszyscy obawiali się, że wyjdzie kopia Battlefielda w świecie Star Wars, a wyszedł COD ;) Tak jak napisał Kuchar, zawrotne tempo, chaos, granaty co chwila spadają pod nogi. Nie ma czasu się zatrzymać, bo i po co, i tak wszyscy biegają jak poparzeni i zaraz ktoś ci się odrodzi za plecami. Bez większych problemów można ustrzelić nieuważnego gracza z drugiego końca mapy, bo broń nie ma żadnego odrzutu.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy obawiali się, że wyjdzie kopia Battlefielda w świecie Star Wars, a wyszedł COD ;) Tak jak napisał Kuchar, zawrotne tempo, chaos, granaty co chwila spadają pod nogi. Nie ma czasu się zatrzymać, bo i po co, i tak wszyscy biegają jak poparzeni i zaraz ktoś ci się odrodzi za plecami. Bez większych problemów można ustrzelić nieuważnego gracza z drugiego końca mapy, bo broń nie ma żadnego odrzutu.

+1

Napalałem się na tę grę, a tymczasem dwie rozgrywki na PS4 skutecznie zniechęciły mnie do kupienia pełnej wersji. Oczywiście biorę poprawkę na to, że nie umiem za dobrze grać w strzelanki multi (to był mój debiut), ale hej - gra dorzuciła mnie do meczu takich samych noobów i co chwilę dostawałem headshota, gdy władowanie kilkunastu strzałów w przeciwników ich chyba tylko zachęcało do walki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...