Jump to content
Sensei

Paprykarz szczeciński

Recommended Posts

W siedzibie klubu można zapisywać się po bilety za 25 na łuk, odbiór prawdopodobnie w poniedziałek. Jutro ostatni dzień zapisów.

A co z pozostałymi biletami? Na kupbilet został jeszcze baaaardzo dużo wolnych miejsc. Co z nimi zrobią?

Ztcp to ktoś wspominał że w siedzibie klubu są bilety na inne sektory niż łuk. Te co zostaną z kupbilet pewnie wrócą do pzpn i znikną.

Ztcp to ktoś wspominał że w siedzibie klubu są bilety na inne sektory niż łuk. Te co zostaną z kupbilet pewnie wrócą do pzpn i znikną.

No to w takim razie na 8 sektorze zasiądzie... 10 osób :D

Pewnie będą je gdzieś sprzedawać. W czwartek będę w Szczecinie więc się rozejrzę co i jak. Kurde, zamówiłbym je od razu, ale kumple mi marudzą... :/

Jak kupisz to daj znać.

A bilety za 40 złoty rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Jak zamawiałem w czwartek zostały mi 3 miejsca na samej górze, od razu skorzystałem i szybciutko je zarezerwowałem ;). Mózgi z PZPN jakby dali jeszcze na 8 i 7 za 40 zł to zapewne i te sektory były by pełne, a i zarobili by o wiele więcej :picard:

No i co, nie wiecie czy są dostępne w siedzibie klubu bilety? Bo jutro będę w Szczecinie to mogę zajść ;-)

Z tego co wiem dzisiaj na pewno nie było. Otwarta sprzedaż w klubie biletów za 25 zł. skończyła się prawdopodobnie wczoraj.

Do środy włącznie można było zapisywać się na bilety na mecz reprezentacji Polski z Kamerunem, który odbędzie się 11 sierpnia na stadionie im. Floriana Krygiera.

Po tym terminie przesłane do nas listy oraz wpłaty za wejściówki nie będą brane pod uwagę przy zamówieniu biletów.

www.pogononilne.pl

No dobra, ale mi chodzi o pozostałe bilety. Widzieliście na kupbilet ile miejsc zostało? Zostawią te 10 osób na 8 sektorze? Zajebiście... :D

Mój kumpel się dzisiaj przejdzie do FALI i Galaxy jak będą bilety to mi kupi :)

Lekarka powiedziała, że to moja decyzja, a więc, jeśli uda mi się jeszcze kupić bilet to ... do zobaczenia na meczu :)

It's my life

It's now or never

I ain't gonna live forever

I just want to live while I'm alive

:)

Mój kumpel się dzisiaj przejdzie do FALI i Galaxy jak będą bilety to mi kupi :)

Daj znac, jak gdzies je znajdziesz ;-)

I co panowie, jakie sektory zaatakujecie?

Mi dzisiaj kurier przywiózł bilety, oczywiście na sektor "9".

Ktoś w pobliżu będzie? :)

Ja jeśli kupię (i będą) to też na 9, ale zadowolę się każdym :P

SZU - Tam gdzie był nawet nie sprzedawali. No to w pon mi kupi w redboxie :)

jmk - z tego co pamiętam, to ostatnio przeglądałem sektory na kupbilet.pl i na 9 było dokładnie "0" wolnych miejsc. Wszyściutko było wysprzedane na ten sektor ;P

Na 9 już dawno nie ma biletów. Na krytą też mogą być problemy, więc może gdzieś na 8 albo 7. Zobaczymy ;-)

A z ciekawości spytam. Jedzie ktoś do Świnoujścia na Flota - Pogoń?

Nie będzie mnie w środę od wczoraj gorączka 39 i dupa :(