Jump to content
Sensei

Paprykarz szczeciński

Recommended Posts

Zaproponuj jakiś termin.

Czwartek? Możemy się gdzieś ustawić w plenerze, jeżeli knajpy są pozamykane.

Ja jestem do 21 w robocie, a w piątek mam szpital. Bardziej środa mi odpowiada ewentualnie. Juniorzy Pogoni grają mecz półfinał Mistrzostw Polski na boisku numer dwa o 17, można się wtedy spotkać?

Zlot or not?

U mnie teraz ciężko z hajsem, wjebałem się w spory kredyt...Do tego znów wracam do wynajmowania mieszkania no i jeszcze potrzębuje odłożyć złotówki na wakacje. A coś wiadomo już kiedy i gdzie będzie?

Kurcze, jest to do zrobienia. Z tym że ja pewnie dopiero mógłbym jechać w piątek po pracy(14) bo potem to już mam urlop. A wy jak planujecie? Jak tam z dojazdem? Jakieś auto czy pkp ?

Auto albo samolot. Zobacz ceny lotow do Wawy teraz.

Ja odpadam raczej. Ale jeszcze zobaczymy. Chetnie bym wpadl.

Kurcze, jest to do zrobienia. Z tym że ja pewnie dopiero mógłbym jechać w piątek po pracy(14) bo potem to już mam urlop. A wy jak planujecie? Jak tam z dojazdem? Jakieś auto czy pkp ?

I co?

Możemy nawet samochodem, we dwóch byłby mniejszy koszt.

Wychodzi tysiak km w dwie strony,

W przybliżeniu 5 zł za litr, max. 7 litrów (jak nie będę zapierdzielać :D) na 100 km, razem 70 l. to 350 zł w dużym zaokrągleniu. jechalibyśmy przez Bydgoszcz koło 5h, więc izi, ale zaoszczędzimy na bramkach..

PKP wątpię, żeby tam docierało...

Samolot do Wawy w dwie strony w tym terminie dla dwóch osób wychodzi 366 zł, ale trzeba doliczyć dojazd do Goleniowa + zrzutka dla ekipy warszawskiej na paliwo. No i trzeba wtedy dokładnie się trzymać rozkładu ;).

Najlepiej byłoby samochodem jechać w 3-4 osoby, ale chociaż we dwie to już nie jest strasznie drogo.

Ja niestety jestem w trakcie rozmów a pro po ewentualnego wyjazdu do DK na stałe od 1 sierpnia. Także niestety odpadam.

W sumie spróbować nie zaszkodzi. Jest tu jeszcze ktoś oprócz @jmk @Sensei (ty żyjesz w ogóle?) i mnie?

Żyje, tylko się nie udzielam :) i FM19, jest chyba pierwszym od którego się odbiłem.

10 godzin temu, Sensei napisał:

Żyje, tylko się nie udzielam :) i FM19, jest chyba pierwszym od którego się odbiłem.

To może jakieś spotkanie rodzinne po latach w któryś weekend? Ciepło się robi to można się stuknąć butlą gdzieś. @jmk

Spotkanie tak, ale butla to chyba Kubusia ;) Prawie rok już nie piłem i raczej się nie zapowiada na zmianę ;)

No to my nadrobimy jak coś :) 

• Haha 1
  • I love it 1

On 3/23/2019 at 8:30 PM, lad said:

To może jakieś spotkanie rodzinne po latach w któryś weekend? Ciepło się robi to można się stuknąć butlą gdzieś. @jmk

A może u mnie ? Tak jak gdzieś już pisałem, zakupiłem cztery kąty, mam ps4, dwa pady, Fife...17!! :D dwie pufy, duży tv.  Można by było usiąść na spokojnie, napić się czegoś, pograć w fife i powspominać pato...tfu, tzn. kolegów z CMF.

W zasadzie mi by pasował ten piątek, niedziela i przyszły tydzień do czwartku. Albo później po majówce.

• Like 1