Skocz do zawartości

Paprykarz szczeciński


Rekomendowane odpowiedzi

z pyrka zawsze milo sie spotkac :* moze sie dogadamy z jmk i Senseiem i odwiedzimy Poznan w styczniu-lutym :-)

 

PS Ktorys z Was jest chetny na noworoczny turniej pokerowy? Zetony mam dogadane, z Qczem sie skontaktuje telefonicznie. Zaczniemy pewnie kolo 16.00 albo 17 (1 stycznia) :-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dobra, ogarniamy się powoli. Ja dopiero w czerwcu będę miał pełny orient, ale kasę mogę wpłacić już na początku przyszłego miesiąca.

Bierzemy wspólnie domek? Jakby co to mogę być szefem, wpłacę siepę i mi oddacie ;) No i wolałbym w tym roku podskoczyć samochodem - Adrian, będziesz się na to pisał? Możemy śmignąć na zmianę, bo Ty masz auto. Ja się jeszcze nie dorobiłem :D

 

Mamy 170 km do przejechania. Mniej niż mam do domu ze Szczecina, więc szkoda byłoby nie skorzystać z takiej okazji.

Odnośnik do komentarza

Trochę to mnożenie bytów, ale tego typu sprawy to w zasadzie i tak wychodzą w ostatniej chwili, kto i czym i z kim jedzie. Więc raczej będziesz wcześniej wiedział o tym ile masz dni, itp. Więc jak się paprykarze na 3 dni piszą, to ja mogę pomóc :)

 

PS. 20 albo 21 kwietnia jak zwykle o tej porze będę z młodzieżą na Zamku, więc tradycyjnie zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisał jmk, u mnie wszystko się wyjaśni na dniach, mam nadzieję że na tyle szybko co by miejsca później nie zabrakło :)

 

edit:Co do transportu to tak jak wspomniał Raph, za wcześnie co by cokolwiek ustalać, tym bardziej że sam pewności 100% że pojadę nie mam(chciec chcę, wiadomo...zobaczymy jak będzie z finansami). Wole jednak z góry ostrzec że transport z de.Raphem uważam za kiepski pomysł, a już na pewno za taki który mi nie odpowiada. Wątpie żeby uraziło to kogokolwiek, tak czy inaczej swoje powody mam. 140km, myślę że nawet na 3 to nie będzie jakiś mega wydatek.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że religia nie pozwala Ci na poruszanie się francuskimi autami z klimatyzacją.

 

Do lipca dużo czasu, się wtedy skonkretyzuje.

 

PS. Ktoś ma chęć wpaść 20-tego kwietnia ok. 17-18 do piwnicy pod Kryptą na Zamku posłuchać trochę literackiej piosenki w wykonaniu dwóch fajnych lasek? Zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Nie w aucie jest problem...

 

Mi się wyjaśniło tylko tyle że kasę będę wstanie wpłacić dopiero w next piątek(ten pierwszy kwietniowy :P). Cholera, oby tylko jeszcze miejsce było. A reszta? Już zdecydowana? Kiedy robicie przelewy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...