Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

nie odpowiedziałeś na pytanie w którym miejscu GW kłamie?

W żadnym, to jest smutne.

 

Kogo ja oczyszczam?? Udowodnij albo Ty tez przeproś.

Dobrze, panie prezydencie.

A pisać o tym trzeba, bo to w nas uderza, a nie mamy z tym NIC wspólnego!

Quod erat demonstrandum.

 

Reszty bełkotu nawet nie komentuję - bydło z GKS pobiło niewinnych ludzi, ale to nie było z GKS, szaliki to sobie kupili tak tylko na zimę, a poza tym oni też byli niewidomi i tak naprawdę myśleli, że to ich biją. :doh!:

Kolejny dowód na to, że poza garstką wyrzuconych z Blaszoka przez bandę debili kibiców na Bukowej jest pastwisko dla bydła.

W takim klubie to się aż prosi czasem o Waltera, który wypowie temu bydłu wojnę - w tej chwili sytuacja jest gorsza od tej w stolicy, gdzie jest wielu idiotów, ale już coraz mniej. Natomiast u nas bydło jest na fali wznoszącej.

Jak długo będzie, tak długo na GKS będzie niewielu normalnych kibiców - łyse karki szukające zadymy skutecznie odstraszają wielu od chodzenia na mecze.

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem najgorszych kibiców ma Odra Wodzisław(bez obrazy) ale kilka razy byłem i na trybunach prawie jak w teatrze. A GKS to po Górniku i Ruchu kibicowska trzecia siła na Śląsku.

Ale w Wodzisławiu przynajmniej nie leją po ryju za to, że nie znasz się na piłce ;)

A o tym co dzieje się w Katowicach co chwila słychać w mediach czy od znajomych. Już nie mówię o tych łapankach, które organizujecie razem z Żabolami...

Ale Ty Icon jesteś przecież ze środowiska fanatyków itp(przynajmniej tak myślałem) i powinieneś w odpowiedni sposób interpretować takie rzeczy.

Potrafię dobrze interpretować. Wyborczej też nie lubię. Aczkolwiek kiedy biją niewidomego i kolesia, który nie ma bladego pojęcia o piłce to otwiera mi się nóż w kieszeni. Byłbym w tym miejscu hipokrytą otwarcie mieszając z błotem kiboli Legii a sprawę GieKSy przemilczając.

Klub szanuję i mam do niego sympatię, prawdziwych kibiców też szanuję ale nie takich bandytów.

Odnośnik do komentarza

Ciągle pieprzysz te same głupoty co ostatnio. Czyli wg, Ciebie zakładając, że na szpilu jest 5tyś ludzi, to tylko garstka(powiedzmy 200) to normalni kibice, a reszta to łyse koksy?? Ja chodzę na mecze z dziewczyną, czasem namówię siostrę i szwagra, a moje chrześniaka, gdy tylko zacznie chodzić i mówić bez zastanowienia wezmę na Bukową, co prawda na Główną, ale na Bukową. A Ty przy każdej okazji dalej sobie lamentuj jaka to GieKSa jest zła, bo widzę to dla Ciebie swego rodzaju walka z kompleksami. Jak masz jakiś problem z którym nie możesz sobie poradzić, to znajdź buraków od których dostałeś w...niech będzie twarz i wyżal się im, a nie obarczaj winą GieKSy. Dziwne, że ja chodzę na GKS cały czas i czuję się bezpiecznie, w Ty byłeś pewnie przypadkowo ze 2 razy i najlepiej wiesz jak to jest. Koniec tematu.

 

Moim zdaniem najgorszych kibiców ma Odra Wodzisław(bez obrazy) ale kilka razy byłem i na trybunach prawie jak w teatrze. A GKS to po Górniku i Ruchu kibicowska trzecia siła na Śląsku.

Ale w Wodzisławiu przynajmniej nie leją po ryju za to, że nie znasz się na piłce ;)

A o tym co dzieje się w Katowicach co chwila słychać w mediach czy od znajomych. Już nie mówię o tych łapankach, które organizujecie razem z Żabolami...

Ale Ty Icon jesteś przecież ze środowiska fanatyków itp(przynajmniej tak myślałem) i powinieneś w odpowiedni sposób interpretować takie rzeczy.

Potrafię dobrze interpretować. Wyborczej też nie lubię. Aczkolwiek kiedy biją niewidomego i kolesia, który nie ma bladego pojęcia o piłce to otwiera mi się nóż w kieszeni. Byłbym w tym miejscu hipokrytą otwarcie mieszając z błotem kiboli Legii a sprawę GieKSy przemilczając.

Klub szanuję i mam do niego sympatię, prawdziwych kibiców też szanuję ale nie takich bandytów.

 

 

A czy ja w jakiś sposób broniłem tych bandytów?? Bronię tylko honoru mojego klubu. I proszę...nie "organizujecie" bo wrzucasz mnie do jednego worka z chuliganami. Jak już to pseudokibice GKS powinieneś napisać. Jest w Katowicach spora grupa mordolejów nie przeczę, ale jest też zdecydowanie większa grupka spokojnych kibiców. I nie mieszajcie obu.

Odnośnik do komentarza
Ciągle pieprzysz te same głupoty co ostatnio. Czyli wg, Ciebie zakładając, że na szpilu jest 5tyś ludzi, to tylko garstka(powiedzmy 200) to normalni kibice, a reszta to łyse koksy??

Aż 200? Aż tak dużo bym ich nie policzył. Ale pewnie paru się znajdzie.

Blachary chodzące ostatnio na GKS też są normalne, przynajmniej o tyle, że po meczu nie łażą po K-ce i nie biją każdego kto powie, że Gielza jest ok.

Przypadków wybryków bydła z GKS są setki i jest tylko coraz więcej - i robią to ludzie chodzący na mecze, często też jeżdżący na wyjazdy. Ostatnio spotkałem znajomego, który teraz stał się fanatykiem GKS - czeka tylko na derby Śląska, bo ma się podczepić pod żaboli i napieprzać chorzowskich. Razem ze swoją grupą.

Później jakby nigdy nic pójdzie na mecz i taki ktoś jak Ty będzie uważać, że jest ok, bo nic na stadionie się nie dzieje, a ludzie chodzący w szalikach GKS to na pewno nie są kibice z meczów.

Smutne.

Dziwne, że ja chodzę na GKS cały czas i czuję się bezpiecznie, w Ty byłeś pewnie przypadkowo ze 2 razy i najlepiej wiesz jak to jest.

Pewnie.

Milcz lepiej.

Ale z drugiej strony to, że Ty czujesz się teraz bezpiecznie jest zrozumiałe - ja od napakowanych byków trzymam się z daleka, dla Ciebie jest to tarcza na wyjeździe.

Dla mnie gdy oni biją człowieka to jest źle, dla Ciebie dobrze, bo nie bije się Ciebie.

Odnośnik do komentarza
nie odpowiedziałeś na pytanie w którym miejscu GW kłamie?

 

Swoje zdanie opieram tylko i wyłącznie na wypowiedziach znajomych z Katowic, dlatego szybko zrobiłem edit posta, ale Wam nic nie umknie widzę. Na dniach ma się pojawić oficjalne oświadczenie Stowarzyszenia SK1964, które też zostanie wysłane do wyborczej i być może je tu wkleję. Z mojej strony mało wiarygodne jest to, że cała akcja miała miejsce na Ligocie, gdzie zdecydowaną przewagę ma Ruch i gdzie takie wybryki nawet największych cwaniaków, są mało prawdopodobne.

Ale powtarzam po raz enty, że bronię tylko dobrego imieniu mojego klubu, które zostało nadszarpnięte na tym forum.

Odnośnik do komentarza

Biedna Gieksa i biedni napastnicy... Aaaa i nadzór kuratora powinien dostać ten ślepy, bo kto to widział żeby się bujał po nocy po knajpach. A ten policjant po służbie to chyba jakis ciul, jak można się nie znać na piłce i nie wiedzieć, ze najlepsza na Śląsku jest Gieksa !!!!!!!!

PDK i precz ze ślepymi !!!

Odnośnik do komentarza
Z mojej strony mało wiarygodne jest to, że cała akcja miała miejsce na Ligocie, gdzie zdecydowaną przewagę ma Ruch i gdzie takie wybryki nawet największych cwaniaków, są mało prawdopodobne.

Co do przewagi Ruchu - jako człowiek mieszkający na Brynowie coś niecoś o tym wiem - ani zdecydowanej, ani przewagi nie ma, dwa, góra trzy bloki są za Ruchem + jeden akademik, czy tam dwa. Reszta to GKS.

Nawet wiadomo, pod którym barem na Ligocie to zrobili ci dwaj goście. Konkretniej jeden były bramkarz Piramidy (mieszkający, niestety, niedaleko mnie) i jakiś jego znajomy, co to go nikt nie zna. Przynajmniej ten pierwszy jest regularnym gościem na Bukowej, drugi to niewiadoma. Niech sobie stowarzyszenie wysyła oświadczenie i ośmiesza się broniąc chuliganów - Wyborcza powinna mieć ich głęboko, ale nawet jeśli zwróci na nich uwagę, to z łatwością udowodni swoje racje ośmieszając stowarzyszenie.

Odnośnik do komentarza
Z mojej strony mało wiarygodne jest to, że cała akcja miała miejsce na Ligocie, gdzie zdecydowaną przewagę ma Ruch i gdzie takie wybryki nawet największych cwaniaków, są mało prawdopodobne.

Co do przewagi Ruchu - jako człowiek mieszkający na Brynowie coś niecoś o tym wiem - ani zdecydowanej, ani przewagi nie ma, dwa, góra trzy bloki są za Ruchem + jeden akademik, czy tam dwa. Reszta to GKS.

 

No to wybacz ale gówno wiesz. Mieszanka kibicowska w Katowicach jest tak duża, że w niektórych dzielnicach nie można powiedzieć kogo jest więcej. Taka Ligota jest podzielona na GKS, Ruch, Górnik i nie mów mi że to parę bloków jest chorzowskich bo jest ich raczej więcej. Parę bloków to może jest u mnie na osiedlu gdzie jest głównie GKS. A już typowo dzielnice gdzie kibiców przeciwnej drużyny można policzyć na palcach jednej ręki to masz Os. Paderewskiego gdzie masz sam GKS, czy Nikiszowiec gdzie jest sam Ruch.

To tak tylko formą wyjaśnienia że mieszankę w samych Katowicach mamy ogromną.

Odnośnik do komentarza
To tak tylko formą wyjaśnienia że mieszankę w samych Katowicach mamy ogromną.

To fakt. :)

Natomiast na Ligocie mamy Ruch tylko w okolicach dworca w paru blokach (Zadole już GKS w miażdżącej przewadze) i w akademikach, ale tam to się nawet kibice Legii znajdą, większość to GKS w tej dzielnicy, Górnik? Górnik który? Łęczna? Bo raczej nie Zabrze :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Kumpel z klasy z LO jest kibicem Górnika i mieszka na Ligocie, więc wiem że trochę ich tam jest. Nie mówię przecież że jest ich tam jakaś potężna grupa.

Ah, chyba że tak. Bo o jakiejś większej grupie nie słyszałem - znam tylko podział bloków mniej-więcej, bo to zwyczajnie trzeba - lepiej unikać pewnych okolic (jeden akademik, parę bloków), bo o ile chorzowscy boją się w Katowicach coś zdziałać, to GieKSiarze nie mają żadnych skrupułów.

Odnośnik do komentarza

Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" pragnie zdementować informacje, które pojawiły się w prasie o rzekomym pobiciu przez kibiców naszego klubu osoby niewidomej oraz policjanta po służbie. W sytuacji opisanej w mediach, która rozegrała się 16 lutego na ulicy Świdnickiej w Katowicach-Ligocie, nie brali udział sympatycy GKS-u Katowice. Stanowczo protestujemy przeciw tłumaczeniu aktu zwykłego bandytyzmu przywiązaniem do barw klubowych. Nikt i nic nie tłumaczy chuligaństwa, a wplątywanie w to GKS-u Katowice godzi w dobre imię zarówno klubu, jak i jego sympatyków. Pragniemy także przypomnieć, iż Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa zarówno na stadionie, jak i poza nim

 

Szczerze, to liczyłem na więcej :| Co nie zmienia faktu, że bardzo dobrze, że Stowarzyszenie całkowicie odcina tych bandytów od klubu.

Odnośnik do komentarza

Żenujące.

Znam jednego faceta, który to zrobił, nawet osobiście - choć wolałbym nie - typowy kark, kiedy jeszcze istniał klub Piramida, to był typowym wikidajłem. Na mecze chodzi, jest stałym bywalcem Blaszoka, po godzinach zabawia się wykorzystywaniem postury Pudziana na bicie innych.

Aż korci żeby wysłać list do GW i opisać dokładnie o kogo chodzi i wyśmiać to śmieszne oświadczenie. Tylko pierwsze i ostatnie zdanie jest w nim prawdziwe.

Odnośnik do komentarza

Tylko pierwsze i ostatnie?? To Ty jesteś żenujący.

 

"Stanowczo protestujemy przeciw tłumaczeniu aktu zwykłego bandytyzmu przywiązaniem do barw klubowych. Nikt i nic nie tłumaczy chuligaństwa, a wplątywanie w to GKS-u Katowice godzi w dobre imię zarówno klubu, jak i jego sympatyków." To jest nie prawda?? Co tutaj jest kłamstwem??

 

Wisi mi to kto i dlaczego dał komuś po twarzy, tylko gdyby napastnicy bili za to, że nie mieszkają na tym samym osiedlu co oni, to gw nawet, by się tym nie zainteresowała. Usłyszeli GKS i od razu wszystko w gazetach. Ty jesteś "mądry"....co z tego, że kolesie dawno zostali zwinięci przez psiarnie, ale Ty wskazałbyś im o kogo chodzi:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...