Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Druga liga, normalnie super szczęście, wirtuozeria futbolu.

 

Aha, a Wy zapomnieliście o proteście w którym "prawdziwi kibice" stali przed stadionem w proteście przeciwko karcie kibica. Każda próba ukrócenia bandyctwa jest torpedowana. Doprawdy godny podziw w działaniu dla dobra klubu ...

 

Zrozumcie, że dla większości mieszkańców Motor = bandyci. Chyba powinno się kojarzyć z drużyną piłkarską ?

 

Marsz na ratusz ? Marsz ludzi, którzy wpierw wywracają samochody i robią ogólną rozpierduchę na mieście, i niszczą mienie miejskie, a później wyciągają ręce po miejskie pieniądze ? O tym marszu mówicie ? Wyciąganie rąk po pieniądze na wylęgarnię bandyctwa ? Hipokryzja w czystej postaci.

 

Pieniądze z podatków między innymi i moich ? Takiego wała.

Mam utrzymywać klub, którego kibiców, gdy widzi się na mieście lepiej omijać z daleka ? Żeby za damski uj w szpitalu nie wylądować ?

 

W tym klubie nigdy nie będzie dobrze, dokąd ktoś się nie weźmie za BEZPIECZEŃSTWO. A to, że go nie ma, to jest tylko i wyłącznie wasza "KIBICÓW" wina.

 

Kurde, przykładowo jestem właścicielem wielkiej firmy LEONEX. Jaki ja mam z tego zysk, gdy widzę nagłówek w gazecie: chuligani LEONEXU MOTOR LUBLIN - terror w środku miasta ? To ma być reklama dla mnie ?

 

Jaką przyjemność mam z tego, że pójdę na mecz, i wspomogę w ten sposób klub kupując bilet, a muszę się cały czas oglądać, czy aby jakiś łysy baran się do mnie, bądź do mojej żony/dziecka nie dopieprzy o cośtam ? Bo siedzę nie tu, gdzie powininienem ?

 

Wybacz, ale gdybym miał do wyboru, grupę 500 stałych wariatów chodzących na mecze, demolujących wszystko dookoła, lub na przykład 10000 spokojnych ludzi, to wolałbym zrezygnować z tych 500. 500x10 meczy x bilet przykładowo 10 zł (żeby się łatwo liczyło) wychodzi 10000. A przy pełnym stadionie ... Ile on tam ma 10000 miejsc? więcej klub zarobi na jednym meczu, pełnym normalnych ludzi, niż na 10 meczach gdzie ma ze sobą chuliganów.

Właśnie wy jesteście RAKIEM dla tego klubu.

 

Kumacie teraz, "kibice" ?

Odnośnik do komentarza
Druga liga, normalnie super szczęście, wirtuozeria futbolu.

 

No fakt, lepiej czwarta liga na Lubliniance :lol:

 

Aha, a Wy zapomnieliście o proteście w którym "prawdziwi kibice" stali przed stadionem w proteście przeciwko karcie kibica. Każda próba ukrócenia bandyctwa jest torpedowana. Doprawdy godny podziw w działaniu dla dobra klubu ...

 

:lol:

 

W proteście chodziło nie o FAKT wprowadzenia karty kibica ale o SPOSÓB! Gratuluje informatora, no i zabierania głosu w sprawie o której nie masz pojęcia

 

Wyciąganie rąk po pieniądze na wylęgarnię bandyctwa ?

 

Tak. Wylęgarnie bandyctwa + młodzieżową szkółke terrorystów (filia Al-Kaidy). gdyby nie Motor z pewnością dolne rejony Lubartowskiej nocą byłyby oazą spokoju :lol:

 

W tym klubie nigdy nie będzie dobrze, dokąd ktoś się nie weźmie za BEZPIECZEŃSTWO. A to, że go nie ma, to jest tylko i wyłącznie wasza "KIBICÓW" wina.

 

No racja, zamordowani na meczach są liczeni w setkach, poziom bezpieczeństwa stoi na okrutnie niskim poziomie :lol:

 

Jaką przyjemność mam z tego, że pójdę na mecz, i wspomogę w ten sposób klub kupując bilet, a muszę się cały czas oglądać, czy aby jakiś łysy baran się do mnie, bądź do mojej żony/dziecka nie dopieprzy o cośtam ? Bo siedzę nie tu, gdzie powininienem ?

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Druga liga, normalnie super szczęście, wirtuozeria futbolu.

 

No fakt, lepiej czwarta liga na Lubliniance :lol:

To już zakrawa o poniżanie innych klubów. Kibice Lublinianki, pomimo gry w IV lidze, są o wiele lepsi niż dzicz z Motoru. Na wyjeździe pełna kultura, jeszcze podeszli do nas i przywitali się bo znamy się z jednego z for.

Odnośnik do komentarza

Leon też pokazałeś klase... Chyba naprawde musisz nie miec szczęścia jesli przychodzisz na mecz i ktos sie do Ciebie sapie... Ja jestem z miasta które nie przepada za Motorem i na odwrot ... Wszyscy o tym wiedzą.. nikt do mnie nie podszedl ani nie naskoczyl... nie widzialem aby ktos na trybunach kogos zaczepial (moze jestem ślepy) A jesli chcecie pokazać stadion w Polsce na którym nie bylo zadnej awantury... to takiego raczej nie znajdziecie no sory...

Odnośnik do komentarza
Owszem nie jestem kompletnie kumaty w temacie Motoru, ale nie rozumiem co cię bawi w tym że gość autentycznie boi się o swoje i rodziny bezpieczeństwo na stadionie? Wg. ciebie to normalne?

 

Nie, nie uważam że jest to normalne. Tak samo jak nie uważam za normalną chorobliwą obawę przed UFO i innymi równie prawdopodobnymi sprawami

 

Druga liga, normalnie super szczęście, wirtuozeria futbolu.

 

No fakt, lepiej czwarta liga na Lubliniance :lol:

To już zakrawa o poniżanie innych klubów. Kibice Lublinianki, pomimo gry w IV lidze, są o wiele lepsi niż dzicz z Motoru. Na wyjeździe pełna kultura, jeszcze podeszli do nas i przywitali się bo znamy się z jednego z for.

 

To już zakrawa o brak umiejętności czytania ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza

Bo kibice Lublinianki to cioty i zamiast własnoręcznie budować stadion i walczyć o chwałę klubu, to wymyślają jakieś beznadziejne akcje z szalikami i odznakami. Aha, i na sytuację klubu wcale nie ma wpływu jego obecny właściciel czyli norweska grupa kapitałowa.

 

Przepraszam za offtop, ale chciałem sprostować kilka spraw.

Odnośnik do komentarza

A ja mogę dać przykład klubu prowadzonego przez chuliganów. Boca Juniors i Douze (tak to się chyba pisało), ale i tak nie jestem za tymi bojówkami.

 

Ja byłem wychowywany do kibicowania, ale niepolegającego na okładaniu się po pyskach w imię drużyny, a mniej więcej, kto bardziej motywuje swoich piłkarzy do gry. Ostatnio jednak te czasy mijają i moje wizyty na Roosvelta 81 też są coraz rzadsze, co nie zmienia faktu, że nie spotkałem się jeszcze z okładaniem Żabola przez innego Żabola przed, w trakcie, albo po meczu.

 

Ktoś wspomniał o piknikowaniu na angielskich stadionach. Bullshit, tam atmosfera jest budowana przez pełne 90 minut, a nawet podczas przerwy (przynajmniej na UP), ale tam też bojówki ubierają się w sposób tak charakterystyczny, że rzadkością jest skopanie normalnego kibica przez bojówkę (ANglicy naród absurdu i normalni się biją z normalnymi ;)).

 

Do Anglików jeżeli chodzi o poziom bezpieczeństwa i dopingu bez nienawiści, za wyjątkiem meczów derbowych, to nam brakuje co najmniej 10 lat.

Odnośnik do komentarza

To ja w ramach odpowiedzi powiem, ze z kibicow Motoru garstka wie o co, po co i dlaczego, a reszta tanczy jak im paru bardziej kumatych powie. I fakt, ze robia cokolwiek dla klubu nie wynika z ich wlasnych checi i przemyslen tylko z instynktu stadnego. Z wlasnej woli to oni nawet nie umieja skladnie krzyczec z tego co zauwazylem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Katowicka policja zatrzymała w poniedziałek troje pseudokibiców GKS-u Katowice, którzy w sobotę przed jednym z barów pobili niewidomego oraz policjanta po służbie. Powód? Funkcjonariusz powiedział im, że się nie interesuje sportem.

Do napadu doszło w sobotę wieczorem przed barem przy ul. Świdnickiej w Katowicach. Dwaj 24-letni mężczyźni zaczepiali wychodzących z lokalu gości i wypytywali ich o sympatie klubowe. Tych, którzy deklarowali przywiązanie do GKS-u Katowice przepuszczali. - Ale kiedy jeden z mężczyzn (jak się potem okazało policjant po służbie - przyp. red.) powiedział im, żeby dali mu spokój, bo nie interesuje się sportem napastnicy dotkliwie go pobili - mówi Jacek Pytel, rzecznik prasowy katowickiej policji.

 

Z pomocą funkcjonariuszowi przyszedł towarzyszący mu niewidomy, który kierując się słuchem chwycił jednego z napastników. Wtedy zaatakowała go towarzysząca pseudokibicom 17-letnia dziewczyna - kopała go i okładała po głowie butelką po piwie. W efekcie niewidomy stracił przytomność. Uciekający bandyci pobili jeszcze właścicielkę pubu, która wyszła na zewnątrz i wzywała pomocy.

 

W poniedziałek policja zatrzymała trójkę pseudokibiców GKS-u Katowice. Przedstawiono im zarzut pobicia z udziałem niebezpiecznego narzędzia, grozi za to osiem lat więzienia. 24-latkowie zostali aresztowani, ich koleżankę objęto dozorem.

 

Źródło: Gazeta Wyborcza Katowice

:doh!:

Ile to razy spotykałem się z tym patologicznym zjawiskiem... Dla kogoś kto zna te klimaty wyjście z takiej sytuacji jest proste, bo patrzysz na szalik takiego oszołoma i mówisz mu, że kibicujesz klubowi, którego barwy on ma na sobie. Jednak w przypadku osób, które faktycznie nie mają pojęcia o kibolskim systemie postrzegania świata może się to skończyć taką tragedią jak ta opisywana wyżej :/

GieKSa wyrasta nam na Śląsku na najbardziej zdebilałą ekipę. Co chwilę czyta się coś o wybrykach pseudokibiców tego klubu.

Odnośnik do komentarza

A ja się dziwię, czemu tą "koleżankę" również nie aresztowano i nie pociągnięto do odpowiedzialności jako osoba dorosła. Tylko zastosowano jakiś tajemniczo brzmiący "nadzór" (kurator?).

 

Aż cisną się na usta słowa Berniego Ecclestona "Dobry dyktator jest lepszy dla kraju niż demokracja."

Odnośnik do komentarza
GieKSa wyrasta nam na Śląsku na najbardziej zdebilałą ekipę. Co chwilę czyta się coś o wybrykach pseudokibiców tego klubu.

Potwierdzam. Wyrasta, bo wszyscy normalni kibice piłki trzymają się od tego bydła z daleka. BYDŁA, inaczej się tego nie da nazwać.

Ale pewnie zaraz Spoxik tu wskoczy i powie, że to dobrze, że tacy ludzie są, inaczej gdzie indziej by dostał po twarzy.

Odnośnik do komentarza

A co za różnica z jaką drużyną sympatyzują napastnicy?? Gacka sie nie dziwie, bo to że raz dostał po ryju od pseudokibiców GKS, to znaczy że na Bukowej co tydzień na meczu jest kilka tysięcy bydła. Żałosny jesteś - wyładowujesz po raz kolejny swoje żale na GieKSie, która w żaden sposób nie jest winna Twojemu nieszczęściu i oczerniasz ten klub na forum. Ale Ty Icon jesteś przecież ze środowiska fanatyków itp(przynajmniej tak myślałem) i powinieneś w odpowiedni sposób interpretować takie rzeczy. A co do Wyborczej to uwielbia przylepiać łatkę klubową chuliganom, ich dziennikarze to na miejscu zdarzenia chyba od razu pytają "za kim jesteś". Kolejny cios poniżej pasa od szmatławca na poziomie Faktu dla Nas kibiców GieKSy, ale stowarzyszenie podjęło już odpowiednie kroki. A pisać o tym trzeba, bo to w nas uderza, a nie mamy z tym NIC wspólnego! I zaraz mi tu Gacek wyjedzie, że pochwalam mordobijów, chuliganów, morderców, gwałcicieli i śmierdzi ode mnie, bo chodzę na GieKSe.

 

 

GieKSa wyrasta nam na Śląsku na najbardziej zdebilałą ekipę

 

Przeproś, bo jak zacznę sobie wyjeżdżać na Odrę, czy Ruch bez powodu, to nie pozostanie Ci nic innego jak pozbyć się mnie z forum.

Odnośnik do komentarza
A co za różnica z jaką drużyną sympatyzują napastnicy?? Gacka sie nie dziwie, bo to że raz dostał po ryju od pseudokibiców GKS, to znaczy że na Bukowej co tydzień na meczu jest kilka tysięcy bydła. Żałosny jesteś - wyładowujesz po raz kolejny swoje żale na GieKSie, która w żaden sposób nie jest winna Twojemu nieszczęściu i oczerniasz ten klub na forum.

GKS nie oczerniam, wręcz przeciwnie - mógłbym mieć tylko pretensje, że sobie z bydłem nie radzą tak, jak powinni. Ale nie mam pretensji bo wiem, że to nie jest łatwa wojna.

Ryj to masz sam, ja dostałem po twarzy. ;)

Nie oczerniam, tylko stwierdzam fakt - GKS ma najgorszych kibiców na Śląsku z ekip na poziomie 3 liga i wzwyż. Niżej może jest gorzej, nie wiem, nie znam. Natomiast to bydło, które regularnie chodzi na GKS po prostu nie zasługuje na lepsze określenie niż prymitywy, bydło, etc.

I zaraz mi tu Gacek wyjedzie, że pochwalam mordobijów, chuliganów, morderców, gwałcicieli i śmierdzi ode mnie, bo chodzę na GieKSe.

Czy śmierdzi to nie wiem, mam nadzieję też nie wiedzieć.

A że oczyszczasz mordobijów, chuliganów i bydło, to widzę gołym okiem.

GieKSa wyrasta nam na Śląsku na najbardziej zdebilałą ekipę

 

Przeproś, bo jak zacznę sobie wyjeżdżać na Odrę, czy Ruch bez powodu, to nie pozostanie Ci nic innego jak pozbyć się mnie z forum.

Za co tu przepraszać? Ciesz się, że Icon nie zna lepiej sytuacji na Bukowej, bo zamiast "wyrasta" byłoby "jest". I to nadal nie byłaby niesprawiedliwa obraza, tylko obraz - smutny - rzeczywistości.

Jakkolwiek z Iconem się z wieloma rzeczami nie zgadzam i nie zgodzę, to tu ma absolutną rację.

Odnośnik do komentarza

No i dalej robisz wiochę i mnie i nie tylko obrażasz. Ja chodzę regularnie na GKS i to oznacza, że jestem prymitywem? Moim zdaniem najgorszych kibiców ma Odra Wodzisław(bez obrazy) ale kilka razy byłem i na trybunach prawie jak w teatrze. A GKS to po Górniku i Ruchu kibicowska trzecia siła na Śląsku. Mamy świetną ekipę wyjazdową, super oprawy, doping pozostawia do życzenia, ale ekipy z Wodzisławia, czy Gliwic się nie umywają, więc dlaczego uważasz Nas za najgorszych??

 

PS. Nie myl kibiców z pseudokibicami, bo to można tłuc ale jak do pustej głowy.

 

Kogo ja oczyszczam?? Udowodnij albo Ty tez przeproś.

 

A jest za co przepraszać, bo GieKSa to nie grupa większa, bądź mniejsza kolesi, który lubią dać w ryja, tylko tysiące kibiców, działacze, piłkarze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...