Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

23 minutes ago, Reaper said:

co? jak pójdę na spacer z rodzicami, dziadkami i dwiema ciotkami, to już będę miał ogon policyjny? Czy o czym Ty mówisz?

jeśli wszyscy funkcjonujecie w bazie policji jako osoby popełniające liczne przestępstwa o charakterze zorganizowanych to pewnie tak ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

co? jak pójdę na spacer z rodzicami, dziadkami i dwiema ciotkami, to już będę miał ogon policyjny? Czy o czym Ty mówisz?

uważasz, że policja nie zna personaliów konkretnych osób z grup "szukających emocji" ?  jak się kilka komórek osób wskazanych do śledzenia spotyka w jednym miejscu (policja namierza do metra dokładności) to wysyłają patrol albo nawet kilka, raz miałem przyjemność być spisanym w takim przedsięwzięciu, gdzie towarzysko spotkało się 30 osób, z czego mniej niż połowa to "grupa szukająca emocji". Przyjechało dwóch wesołych Panów i grzecznie zapytali jaki cel spotkania. Wrócili do auta i czekali aż się grupa rozejdzie/rozjedzie. 

 

w Łodzi w departamencie za temperowanie kibiców pracuje ok 40 osób. mało?  mamy XXI wiek, policja na bardzo dużo możliwości technologicznych i z nich korzysta. 

 

miałem Cie za takiego, co ma trochę kumatości... a Ty tu z jakimiś ciotkami... :roll:  

 

33 minuty temu, demrenfaris napisał:

A jak zrobisz zdjecie telefonem, to z automatu trafia na serwery google (i zapewne okoliczne komisariaty).

 

PDK :P

no kolego... zapomniałeś o egpiskich służbach cielmności... 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, klinsmann napisał:

miałem Cie za takiego, co ma trochę kumatości... a Ty tu z jakimiś ciotkami... :roll:  

Ostatnio coś masz fazę na przypierdalanie się do mnie, tak tylko napiszę ;) 

 

Napisałeś "policja śledzi telefony komórkowe... wystarczy spotkać się w grupie 6-8 osób i masz ogon" trochę różnica niż to co póżniej napisałeś "jak się kilka komórek osób wskazanych do śledzenia spotyka w jednym miejscu". Nie czytam Ci w myślach. A to chyba logiczne, że jak policja kogoś śledzi, to się nim bardziej interesuje, no shit sherlock :roll: 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.08.2019 o 16:39, tio napisał:

Takich opowieści policyjnych jak klinsman to chyba nawet Remek Mróz nie tworzy.

Niestety @klinsmann ma sporo racji - 5 lat temu np. w Policji wrocławskiej była komórka do Walki z Przestępczością Pseudokibiców. Telefony były regularnie lokalizowane i jak większa grupka się zbierała w jedno miejsce to szły alerty. Zakładam, że przez te ostatnie 5 lat wiele się nie zmieniło (choc oczywiscie moge sie mylic).

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

@tio a plusik dla mnie za lepsze mity niż Remek M. to gdzie :P  

 

nic się w tym względzie nie zmieniło. to środowisko ma sporo za uszami, Ci policjanci nie tylko zajmują się "psuedokibicami" jak stwierdził Dominik (?), ale też narkotykami i innymi przestępstwami popełnianymi przez kibiców. nie wiem jaka jest liczebność, ale nie sądzę, aby uległo zmniejszeniu czy powiększeniu o jakąś drastyczną liczbę 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oficjalne kibicowskie oswiadczenia to taki wspolczesny humor zeszytow szkolnych. Jakby ktokolwiek mial watpliwosci:

https://legionisci.com/news/78698_NS_Zacisnac_zeby_i_pokazac_charakter.html

 

Wybrane hity:

- na pierwszych stronach popularnych dzienników znajdziecie... rozświetlony od pirotechniki sektor gości w Glasgow podczas wczorajszego meczu i zdecydowanie więcej o kibicach Legii, niż piłkarzach. (no nie wiem czy to akurat dobrze i czy kontekst jest taki znowu pozytywny)

- Przyśpiewka o tym, że lepszy remis, niż w dupę penis, zostanie zapamiętana na długo. (coz za wyrafinowanie, przydaloby sie tez cos o sraniu)

- Po meczu jeszcze trochę ponaśmiewaliśmy się z miejscowych głupków, pytając między innymi gdzie byli dzień wcześniej (niezwykle cenna informacja)

- Pełny stadion, oprawa z konkretnym przekazem, znowu trochę pirotechniki i jazda z k... przez 90 minut. Była również flaga przyjezdnych do góry nogami. Widać jak wszystkim brakowało takiego meczu w naszym pięknym mieście. (pol nocy potem nie spalem, tak sie ta odwrocona flaga podniecilem, a penis do dzis mi nie opadl)

- Była nadzieja. Był pełny sektor gości. Był z nami nasz Papież. Było piro. I był doping, którego nie zapomnimy bardzo długo. (ciekawe czy papieskie wsparcie pomoze przy uniknieciu kary za przerwanie meczu)

- Możemy dziś z uśmiechem na ustach spojrzeć w lustro i powiedzieć, że zrobiliśmy kurwa wszystko, aby znowu godnie reprezentować Legię Warszawa na scenie międzynarodowej. (dokladnie, ojebanie z flagi szkockich turystow czy odpalanie swieczek to godnosc, pogratulowac dobrego samopoczucia)

- W niedzielnym meczu też gra Legia. Ta sama Legia dla której to wszystko robimy. Ta sama, która niedawno w czwartek grała tu z Rangersami. Ta sama, na której mecz ostatnio zabrakło biletów. Pamiętajcie, że w takich chwila trzeba zacisnąć zęby i pokazać charakter. (zapewne wezwanie bedzie bardzo skuteczne i wcale nie przyjdzie 10 tysiecy mniej ludzi, bo jednak Rakow i Rangers wspolego maja tylko dwie pierwsze litery...)

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Cytat

Na oficjalnej stronie Broń Radom zachęca do inwestowania w wyprawkę szkolną „związaną z klubem”. W ofercie, na załączonym zdjęciu, m. innymi wlepki z napisem „Radomiak. Religia Której Strzeżemy - judaizm” i kibicem stylizowanym na Żyda w barwach Radomiaka.

 

69642191_1441793965962178_9111999291441807360_o.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.08.2019 o 19:34, lad napisał:

Jak sobie wyobrażasz taką depenalizację? Ma obejmować tylko tereny leśne? Czy będę mógł się legalnie napierdalać pod sklepem albo na osiedlowym skwerku, jeśli mój przeciwnik wyrazi zgodę?

 

Bardzo prosto - nie jeździć za nimi, nie rozkminiać, rozwiązać grupę zajmująca się tym i przeznaczyć kasę na jakieś pożyteczniejszą pracę policyjną.  Czy jak na mieście się pobije dwóch facetów to ma rano wjazd AT? No póki poszkodowany się nie zgłosi to nie ma.

 

W dniu 21.08.2019 o 07:45, krzysfiol napisał:

Niech kibice stworzą swoją federację MMA, ligę ustawkową i zarabiają na PPV, niech się dostosują do rynku, a nie domagają się zalegalizowania bójek ;) skoro dramy youtubowe mogą być rozwiązywane na FameMMA tak, że obie strony zarabiają, to dlaczego nie kosy kibicowskie?

 

Zalegalizowane solowe walki z "lasu" to... te wszystkie MMA właśnie, tylko bez grup. Tylko po co coś robić, przepisy i tak dalej, skoro chcą to niech się biją gdzie chcą bez przypadkowych ludzi, nikt im za to nie płaci.

 

 

Sytuacja meczu Śląsk - Pogoń, bezpieczeństwo stadionów? Nie zadymy na stadionach a....

 

image.png.d85e84a164d1bd2a8d5d7b9219a77ebf.png

 

Jeden z kibiców spadł ze schodów i potrzebna była pomoc medyczna, ale sektor jest tak zbudowany, że nie ma tam wejścia z miejsca przebywania służb medycznych, więc ratownicy musieli włazić przez płot.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, ajerkoniak said:

Ja pierdole, w ogóle rozważania żeby pozwalać ludziom się napierdalać, nie w ramach sportu, a tak o "bo nikomu postronnemu się nic nie stanie i ich wybór" :lol:

Ja bym był za, ale nie w lesie, tylko na arenie i nie jakieś MMA dla ubogich, tylko prawilna walka na śmierć i życie. Bez transmisji w telewizji (ew. po 22).

 

A po kilku latach stadionowe huligaństwo umarłoby śmiercią naturalną (:-k?).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...