Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Taa na zachodnie są tak brutalni, Stefan pogrążasz się coraz bardziej, już pisałem, że większość nie ma broni palnej w użyciu.

 

Przykład: Niemcy

 

Nawet masz źródło:

 

http://swiat.newsweek.pl/europejski-bank-centralny-antykapitalistyczny-protest-we-frankfurcie-,artykuly,359288,1.html

 

Brutalna policja używała AŻ armatek wodnych i AŻ gazu. I porównaj skalę burd tutaj wywołaną, ilość uczestników i co zrobiła policja.

Odnośnik do komentarza

Od tego posta będę traktował Cię jak debila, bo na to zasłużyłeś.

 

 

Jeżeli bandyckie zachowanie są dla Ciebie czymś normalnym, wolę publicznie nie pisać, co o Tobie myślę. "Policyjne szmaty", "ścierwa", etc. wystarczająco prezentują Twój poziom.

 

To są kibice?

950a104f0762f3dea0edf249161991bb.jpg

Odnośnik do komentarza

 

Od tego posta będę traktował Cię jak debila, bo na to zasłużyłeś.

 

 

Jeżeli bandyckie zachowanie są dla Ciebie czymś normalnym, wolę publicznie nie pisać, co o Tobie myślę. "Policyjne szmaty", "ścierwa", etc. wystarczająco prezentują Twój poziom.

 

To są kibice?

950a104f0762f3dea0edf249161991bb.jpg

 

 

Huh, to chyba moje miasto. Sorry, ale stawiam w ciemno, że to kibice. Aż tyle w Zabrzu się nie dzieje by takie zgrupowania były normą :D

Odnośnik do komentarza

To był protest społeczny, zamieszki PO incydencie zabójstwa kibica pod szpitalem czy komendą. Dalej nie wiem co chcesz udowodnić. Policja strzelała do ludzi na meczu, użyła nieadekwatne środki do sytuacji, zabili człowieka, celowali mu w głowę, trafili w szyję. Człowiek nie żyje, a Ty się dziwisz, że ludzie wyszli na ulice, kiedy zginął ich kolega?

Odnośnik do komentarza

Trzeba zaczac od tego, po jakiego grzyba wlazl na to boisko? Normalni kibice, ida na mecz dopingowac swoja druzyne, tworzyc oprawy itd.

Ustawa ds. imprez masowych wyraznie mowi co wolno "kibicom" a czego nie. Ale mam wrazenie ze niektorzy jak tylko zobacza policje na stadionie to dostaja malpiego rozumu i dzialaja w mysl zasady: "Wow Policja, ide im dojebac, bede mial szacunek u ziomeczkow".

Zgadzam sie ze uzycie broni powinno byc ostatecznoscia, ale winny nie jest policjant ktory strzelal, a osoba ktora wydala takie polecenie, no chyba ze policjant sam podjal taka decyzje, wtedy powinien za ten czyn odpowiadac. Ale za nieumyslne spowodowanie smierci, a nie za morderstwo.

Odnośnik do komentarza

A wlasnie ze trzeba. Rozumiem, ze dla Ciebie wtargniecie na boisko to normalne zachowanie fana, który przychodzi na stadion?

Odnosze wrazenie, ze probujesz przekonac wszystkich, ze policjant dzialal z premedytacja i zamiarem pozbawienia zycia tego chuligana.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie trzeba. Za wbiegnięcie na murawę jest zakaz stadionowy, gaz, pałka, woda, a nie strzał w szyję. Koniec.

Jak masz szarżujący tłum to starasz się go zatrzymać, możliwie bez strat własnych. A jak tłumek sygnały ostrzegawcze ma w nosie to jego problem.
Odnośnik do komentarza

To był protest społeczny, zamieszki PO incydencie zabójstwa kibica pod szpitalem czy komendą. Dalej nie wiem co chcesz udowodnić. Policja strzelała do ludzi na meczu, użyła nieadekwatne środki do sytuacji, zabili człowieka, celowali mu w głowę, trafili w szyję. Człowiek nie żyje, a Ty się dziwisz, że ludzie wyszli na ulice, kiedy zginął ich kolega?

Po co im kominiarki? Górnicy nie strajkują w kominiarkach, pielęgniarki i nauczyciele raczej też. Rozumiem, że jesteś ignorantem, ale teraz robisz z siebie kretyna.

 

 

Huh, to chyba moje miasto. Sorry, ale stawiam w ciemno, że to kibice. Aż tyle w Zabrzu się nie dzieje by takie zgrupowania były normą :D

 

 

Nie, to Knurów dzisiejszej nocy. Przecież tam jest fanclub Górnika.

Odnośnik do komentarza

To był protest społeczny, zamieszki PO incydencie zabójstwa kibica pod szpitalem czy komendą. Dalej nie wiem co chcesz udowodnić. Policja strzelała do ludzi na meczu, użyła nieadekwatne środki do sytuacji, zabili człowieka, celowali mu w głowę, trafili w szyję. Człowiek nie żyje, a Ty się dziwisz, że ludzie wyszli na ulice, kiedy zginął ich kolega?

Tylko, że normalni ludzie podczas demonstracji koktajlami Mołotowa rzucać w policję nie będą. Nikt nie zabrania demonstracji, ale jak zaczynają to zamieniać w bójkę to policja ma prawo wejść i to uspokoić.
Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem, jakie byłyby komentarze gdyby policja stała z boku i nie interweniowała, a kibole starli się na stadionie. Może ofiar śmiertelnych by nie było, ale już widzę oczami wyobraźni komentarze: "gdzie była policja, mają gaz, mają kulki gumowe, nic nie zrobili".

 

P.S.

Swoją drogą wina stoi w największym stopniu po stronie przełożonych policjantów. Chłopak z prewencji dwa razy trafi na strzelnicę do roku, a jego niekompetentny szef jak w komisarz z Pitbula, bandziorów to widział w filmach o Kojaku albo pamięta jeszcze pałowanie górników w stanie wojennym.

Odnośnik do komentarza

W ogóle.

 

http://wiadomosci.onet.pl/slask/zamieszki-przed-siedziba-jsw-plona-opony-w-ruch-poszly-petardy/t3gk8

 

Moment strzału:

 

http://i61.tinypic.com/2nr0pp4.jpg

 

Szarżujący tłum.

 

Nie, nie strzelasz. Chyba, że to polowanie w Afryce, a nie w państwie prawa, gdzie są odpowiednie do tego środki przymusu bezpośredniego. Po wejściu oddziału policji, większość uciekła z murawy, zostało kilku, do nich urządzono celowanie i strzelanie, nie mówcie, że nie widzicie tu premedytacji.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie trzeba. Za wbiegnięcie na murawę jest zakaz stadionowy, gaz, pałka, woda, a nie strzał w szyję. Koniec.

Strzał w szyję był PRZYPADKOWY. Wypadki się zdarzają. Tymczasem czy to nie kibice w tym temacie lansowali teorię, że gdy wchodzisz do jaskini lwa, to musisz się liczyć z konsekwencjami? (w kontekście obcych barw na sektorze)? No to przenieś to na ten grunt.

 

Ja wyznaję zasadę starego dobrego amerykańskiego południa. Jak wchodzisz celowo na mój teren nieproszony, i to jeszcze ze złymi zamiarami, to mogę Cię pogonić strzelbą. Jak trafię w łeb - Twoje ryzyko i Twoja strata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...