Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

zadymy na Poniatowskim nie rozpoczęli sportowcy - oni weszli do akcji dopiero w okolicach przystanku tramwajowego - do tego momentu wojnę podjazdową próbowali prowadzić agresywni kolesie w koszulkach reprezentacji, miśki spod logo Wpierdol 2012 i Fuck Euro , czy gówniarze drący mordę o zemście za Wrocław. potem już było różnie i pewnie niesportowcom też się dostało, ale powiedzmy sobie jedno - na moście nie było przypadkowych przechodniów - byli reporterzy, zwykli kibice Sbornej idący w marszu, policja, sportowcy z obydwu ekip i około stuosobowa grupa szukających dymu urażonych "patriotów" i pewnie nie wszyscy z nich byli kibicami... zresztą przyśpiewkę "ruska k***a..." słyszałem dzisiaj w drodze do roboty i śpiewało ją dwóch na oko 15-latków. wystarczy poczytać jakiekolwiek forum, czy posty pod newsami o wydarzeniach z wtorku - wypowiedzi pochwalające "dzielnych patriotów" pokazujących "Ruskim" co Polak potrafi wcale nie są w mniejszości - i tutaj już na 100% można być pewnym, że ich autorami nie są tylko przedstawiciele środowiska kibicowskiego. smutne to, kiedy ktoś ocenia inną osobą tylko przez pryzmat narodowości. bardzo smutne.

 

Mauro nie generalizuj - nie wszyscy Polacy mają dobre samopoczucie - tutaj z tego co można przeczytać wielu ma raczej kaca...

Odnośnik do komentarza

Ale to nie naród bił, tylko bandyci. To nie była akcja narodowa, tylko bandycka. W Europie, w krajach Unii Europejskiej też ludzie się biją, czasem wybuchają zamieszki znacznie brutalniejsze niż w Polsce, jakich na pewno nie mieliśmy w III Rzeczpospolitej. Wiem, że to Euro 2012 i wstyd, jednak nie możemy zawsze ulegać temu kompleksowi, że gdzieś o Polsce napiszą źle. Ok, to nie jest pozytywne, ale mamy poradzić sobie z tymi zjawiskami nie dlatego, że prasa w Europie będzie zła, tylko dlatego, że jesteśmy krajem aspirującym do wysokich standardów i mamy robotę do zrobienia, żeby tam być. Nie dajemy dupy, robimy świetną imprezę - pokazujemy więcej Fajnej Polski niż Wkurwionej Polski. I to jest dobre. To jest nasze święto.

Odnośnik do komentarza

dokładnie, nie przesadzajmy w drugą stronę - ja w ogóle nie czuję potrzeby przepraszania Rosjan za kilkuset debili, którzy przypadkiem mówią tym samym językiem co ja. takie akcje sugerują, że ci dżentelmeni są jakąś grupą reprezentatywną dla naszego kraju, a tak nie jest. niech każdy wstydzi się za siebie i za to na co ma wpływa.

Odnośnik do komentarza

"Żałuję, że Policja nie zabroniła marszu Rosjan i honoru Polski musieli bronić kibole. Brawo dla nich! Nie dajmy sobie pluć w twarz" - wpis na twitterze Macieja Maciejowskiego, radnego Miasta Warszawa, PiS.

 

Ręce opadają.

 

PS. Nie mam pojęcia czemu cytat zrobił się biały. Trochę dziwny jest tutaj system wpisywania postów.

Odnośnik do komentarza

"Żałuję, że Policja nie zabroniła marszu Rosjan i honoru Polski musieli bronić kibole. Brawo dla nich! Nie dajmy sobie pluć w twarz" - wpis na twitterze Macieja Maciejowskiego, radnego Miasta Warszawa, PiS.

 

Ręce opadają.

 

PS. Nie mam pojęcia czemu cytat zrobił się biały. Trochę dziwny jest tutaj system wpisywania postów.

 

Nie wiem czy to nie podlega pod jakis paragraf. Jawne nawoływanie do przemocy. Moze sie zapedziłem heh

 

Edyta mówi, ze wg art 255 kk

§ 3. Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa,

podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 

 

Wiec mysle, ze bez problemu mozna to do tego wcisnac.
Odnośnik do komentarza

Trochę odchodząc od wtorkowych zadym; dzisiaj w radiowej Trójce było cośtam o Teatrze Powszechnym w Warszawie i ich "wkładzie" w tematykę Euro, którym to jest sztuka/przedstawienie internetowe pt. "Faza delta"

Spektaklu nie oglądałem jeszcze, więc nie mam pojęcia co tam może być, ale może warto zobaczyć co o "kibolach" sądzą czy wiedzą "ludzie kultury".

Żeby uruchomić transmisję, trzeba wyłączyć adblocka.

Odnośnik do komentarza

http://a5.sphotos.ak...004257960_n.jpg

 

Złodzieje i bandyci z Poznania tym razem. Szkoda że mordy zakrywają skurwysyny. Takie dumne ze swych zdobyczy rekompensują swoje małe fiutki.

Wojownicy na pewno skroili flagi małżeństwom i rodzinom z dziecmi, któzy szli na mecz. Dobrze, ze takich rzeczy w tv nie pokazują, bo byłby wstyd jak cholera.

Odnośnik do komentarza

Banda idiotow i wiesniakow z miasta. Co niby Irlandczycy nam takiego zrobili? Co zrobili Chorwaci? Oby tacy idioci jechali za nasza reprezentacja na kolejne MS i ME i dostali taka mlocke żeby się nie pozbierali z tego szybko. Czytam te artykul, patrze na zdjecia i robi mi się niedobrze. Debilizm dla niektorych naprawdę nie zna granic.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze czym nazywasz sojusz z policja? Robienie sobie zdjec, podrywanie policjantek? Lol. Widze, że pokazujesz swoja infantylnosc. W takim razie na wyspach powinni okradac kazdego kto robi sobie fotke z policjantami. Znasz znaczenie slowa sojusz? Jeżeli tak Cie drazni policja to czemu nie pobijesz moze osoby ktora prosi policje o pomoc i ja otrzymuje? Bo przeciez proszac o pomoc sluzbe policji masz z nia "sojusz", tak? No i usmiechac do policji też się nie mozna usmiechnac? A ta kobieta to oczywiscie podrasa bo z policji? Rozwiales moje watpliwosc - na tym forum idioci też spedzaja czas.

 

Idz posojuszuj sobie z kolesiami ktorzy taguja CHWDP na blokach i sluchaja rapu bo bieda jest i flagi trzeba ukrasc kilka flag na firanki. A na koniec walnac sobie sweetfocie i rzucic na nkusie, albo portale dla idiotow w kominiarkach.

 

Od kiedy buractwo mysli że jest uprawnione do samorzadu? Wielcy "rycerze o honor".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...