Skocz do zawartości

Combat Arms


Arsen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No widzę, że pare osób z forum gra w combara. Mój nick w grze to Patt. Ale z przykrością muszę stwierdzić, że gra raczej nie ma zbyt wielkich szans aby zaistnieć w e-sporcie, już śpiesze z wyjaśnieniami, otóż w grze nie ma trybu spectatora oraz nie ma możliwości gry na LAN. Co wyklucza organizowanie turniejów offline oczywiście na upór można zorganizować jakiś LAN ale co to za lan jak grasz na necie.Jeżeli w nadchodzących aktualizacjach nie wprowadzą ww. trybów gry to myśle, iż dużo osób może odwrócić się od combata, a nowi zrazić za to mogą się przeżucić na inną grę tego typu mianowicie CrossFire, który ma speca i LAN ale za to ma nieziemskie lagi. Jeśli w kolejnym patchu Nexon wprowadzi Black Market (który jest już w wersji US) to będzie oznaczać, że nei wprowadzą trybu speca i LAN. Może już skończe wywód na teamt przyszłości combata a zajmę się samą grą :).A więć tak dużym wg mnei mankamentem gry jest niemożność zarabiania pieniędzy na daną bron w mniej niż kilkanaście godzin gry. Aktualnie chodzę z g36 ale jako, że gram prawie tylko OMA(One Man Army) na junk flea równie często chodzę z p90, ump lub inne smg. Czekam na wasze opinie o grze mam nadzieję, że nikogo nie zraziłem co do tej gry.

Odnośnik do komentarza

Notabene OMA Junk Flea z P90-tką albo UMP z 50-nabojowym magiem to jest po prostu raj farmienia expa i gp. Szkoda, że wcześniej tak stroniłem od OMA...

 

Gdyby ktoś chciał zatem naklepać trochę kasy - gorąco polecam granie na jakiejś małej mapce w One Man Army. Za 1 miejsce spokojnie dostaję ponad 200 expa i koło 200 gp, a z P90 heady wchodzą właściwie same. Ba, nawet z marną M16-tką z magiem 40-nabojowym idzie całkiem nieźle kosić. Zależnie od skilla, na 1 miejsce raczej nie ma szans, ale top5 jest spokojnie osiągalne.

Odnośnik do komentarza
P0nury ma oczywiście racje co do OMA, ale oprócz ww. broni bardzo dobrę na OMA są g36 które sam aktualnie użytkuje oraz shotgun m90 military czy coś takiego. P0nury mógłbyś podać mi swój nick? Może byłby ktoś chętny z froum założyć klan CMF?

 

larslaren. Mogę za chwilkę założyć klan ;)

 

Gdyby ktoś z CMF byłby zainteresowany wstąpieniem - nazwa CM Forum, id CMF

Odnośnik do komentarza

Niestety ale moje słowa okazały się prorocze i właśnie wprowadzono Black Market w którym za realną gotówkę możemy kupować różne modyfikacje do gry. Ale za to na plus trzeba zaliczyć, że w BM nie ma rzeczy takich które by dawały przewagę nad ludźmi którzy nei posiadają takowych rzeczy. Dodano parę rodzajów broni (ak 47 gold plated gold m4a1, p90 z dłuższym tłumikiem.....). Ciekawą rzeczą jest możliwość adminowania na room'ie którą można kupić za NX cash.Ponadto zauważyłem, że zmniejszono dmg g36.Zachęcam was do wstępowania do forumowego klanu CM forum wystarczy złożyć podanie w grze. Clan id :cm forum.

Odnośnik do komentarza

Dobra, ja mam dość. Po raz nie wiem który rozegrałem szpila z kilkoma speedhackerami w pokoju i imho póki Nexon coś sensownego nie zrobi, to ta gra nie ma przyszłości. I o ile idea black marketu jest fajna, o tyle naprawdę trzeba być debilem, żeby kupować itemy za rl cash do gry, w której co drugi gracz jest cheaterem. No po prostu drugi warrock... :|

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Odkurzam temat o grze, którą chyba każdy na forum posłał w niepamięć :D

Znowu zacząłem odczuwać przyjemność z biegania z moim G36E po planszach spuszczając wciry każdemu napotkanemu wrogowi.

Dodano nowe plansze, płeć kobieca jest także nowością.

Ogólnie dobrze jest wrócić do tej pozycji. O dziwo spotyka się coraz mniejszą ilość cheaterów co też wpływa na przyjemność z gry :)

Do każdego, kto stanie mi na drodze: Guess Who's Back :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

No, panowie i panie, pora trochę odświeżyć temat. Zwłaszcza, że jakieś 2 tygodnie temu wróciłem do gry i zauważyłem parę fajnych bajerów.

 

Primo - o wiele mniej cheaterów, serwerów też jakby trochę więcej: elitarny Victor, casualowy Charlie i Delta dla premiumków, którym można się stać bardzo łatwo i tanio na zawsze, nowe tryby gry (Fireteam na Cabin Fever - istna kopalnia kasy. Dla tych, którzy chcą wiedzieć co to jest - maksimum 8 chłopca 'zamkniętych' w budynku który muszą bronić przed nacierającymi hordami zombiaków. Przednia zabawa.) i fajne bajery dla nowych graczy, co mnie troszkę wkurzyło - za dawnych czasów dostawało się M4A1 na tydzień i jazda, a teraz... 5 tysięcy golda, famas, m24, ciężka kamizelka - wszystko to na tydzień, a kasa na fireteamach leci jeszcze błyskawicznie...

 

Jeśli ktoś chciałby wrócić do gry/zacząć od nowa, służę pomocą. Nick w grze - larslaren.

 

A warto, myślę, zacząć znowu grać, bo od godziny 16 zaczyna się weekendowy event z podwojonym expem i gp za każdy mecz, co pozwala się NAPRAWDĘ nieźle ustawić.

 

P.S.: Jeśli ktoś zacznie znowu grać i przejdzie trening, to na start dostanie 3k gp, co jest kwotą w zupełności wystarczającą jak na początek - można sobie na 1 dzień coś kupić, dofarmić na Cabinie trochę kasy i już śmigać z 7-dniówkami)

Odnośnik do komentarza

Dragonfly - pod jakim nickiem dokładnie latasz?

 

Dzisiaj dołączyłem do klanu i z góry mówię - jeśli ktoś ma 2lvl klan, a nie ma rangi na low-recoilowe cudeńka, to gorąco polecam Cx4 Storm. Wcześniej tylko pobieżnie rzuciłem okiem na Fireteamie na tą AR'kę. Jak się nadarzyła okazja żeby kupić, chociaż na jeden dzień, nie wahałem się i... cóż... to chyba jedna z najlepszych broni w grze za gp'ki. Wysiada chyba nawet M416 (oczywiście nie CQB), która wcześniej była dla mnie wzorem pod względem low-recoilowych broni.

 

Przyznam szczerze, że zaczynałem się już powolutku przyzwyczajać do solidnego kopa serwowanego przez G36E, ale... CX4 to jest zupełnie inna bajka. Gdyby jeszcze miał tak wypasiony celownik jak Gieta - byłaby to imho najbardziej przegięta broń w grze.

 

A że nie ma, to pozostaje naprawdę niesamowitym headshot-machinem. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...