Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Niemożność wystawienia młodych piłakrzy w meczach ekstraklasy. Bug?

Mam FM2009 wersję 9.0.2 Gram w Polskiej Ekstraklasie i nie mogę wystawić nikogo ponad zgłoszoną 25-kę. Przy zgłaszaniu zespołu jest napisane że piłkarzy poniżej 21 roku zgłaszać nie trzeba, tymczasem nie mogę w meczu ligowym wystawić nikogo niezgłoszonego, nawet tych którzy mają <20 lat. Przy starszych niezgłoszonych piłkarzach jest znaczek "Nie", przy młodszych nie ma żadnego oznaczenia, pojawia się tylko durny komunikat przed meczem "zgłoszenie zawodnika do tego meczu niemożliwe".

Co to jest???

Odnośnik do komentarza

Trzeba o to spytać autora. Fakt, że przydałby się również amatorski ale żaden problem samemu go zrobić. Przesunąć tylko poszczególne suwaki w lewo z zachowaniem tych samych proporcji. W lewo ponieważ, zawodnikom z amatorskim kontraktem nie można dawać za dużo obciążenia.

Odnośnik do komentarza

Mimo iż trochę na tym forum jestem, nie jestem pewien czy tutaj powinienem zadać pytanie. Zapytać jednak chcę. Czy w edytorze FMRTE jest możliwość transferowania zawodników? Osobiście nie zauważyłem takiej opcji, a chciałem się troszkę pobawić. Chodzi mi głównie o wolnych zawodników. Próbowałem najpierw w grze zaoferować kontrakt a później zmienić coś edytorze, ale nic podobnego nie widzę.

Odnośnik do komentarza

Największą frajdę daje próbowanie, ustawienie samemu. Radość po meczu wygranym w ten sposób jest większa. Oczywiście są gotowe taktyki, treningi, które możesz znaleźć w internecie. Gdy będziesz jednak chciał coś próbować, pamiętaj by nie zmieniać taktyki co mecz, to gorsze niż granie chociażby słabą taktyką. Co do treningów kierować się wystarczy logiką - napastnikom trening nastawiony na ofensywę, odwrotnie do obrońców. Jak pisałem: próbuj, próbuj i jeszcze raz próbuj.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Czy mógłby mi ktoś pomóc rozwiązać mały problem. Otóż od pewnego czasu mam problem z uruchomieniem gry. Gdy próbuje odpalić gre, to wyskakuje takie coś http://img15.imageshack.us/img15/1971/26462831.jpg Po przeinstalowaniu gry wszystko działało, ale po pewnym czasie znów takie cos sie pojawia i nie wiem co robić. Będę wdzięczny za pomoc.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

 

mam probvlem z przeniesieniem zawodników do rezerw.

sprawa wygląda tak - Messi miał długą kontuzję i chce żeby troche ograł się w rezerwach a przy próbie przeniesienia go wyskakuje komunikat:

"Messi nie może zostać przeniesiony do zespołu Barcelona B, gdyż jest zarejestrowany w kadrze wyższej drużyny"

 

Jest na to jakiś sposób?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie takie szybkie pytanie :

Czy piłkarz jest w stanie nauczyć sie nowych jezyków czy zostanie do końca z tymi co ma na pocżatku ??

A jesli tak to jak to jest zorganizowane , czy uczy sie jak dostaje obywatelstwo czy randomowo czy jak ?? :>

 

Tak, piłkarz po jakimś czasie zaczyna mówić w języku kraju w którym aktualnie się znajduję.

Przeważnie po kliku miesiącach ma status (słabo), a po roku już dostaje nowy język. Obywatelstwo raczej nie ma większego znaczenia w tym przypadku.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Każdy język ma określoną trudność (np angielski 5/20, japoński 17/20), do tego dochodzi prawdopodobnie atrybut Adaptability - to wpływa na prędkość nauki. Podobieństwa języków chyba nie ma, więc znający portugalski czy włoski i tak będzie się uczył hiszpańskiego od zera.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

czy mogę powołać do reprezentacji zawodnika, który dostał obywatelstwo polskie a ma rozegrane mecze w reprezentacji juniorskiej ? Jeżeli tak to jak to zrobić bo normalnego powołania nie mogę wysłać a zawodnik sam twierdzi, że zmienił obywatelstwo bo wie, że w swojej ojczyźnie nie zagra i chce reprezentować nową reprezentację

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...