Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Raczej grając beniaminkiem, nie otrzymasz takiego zawodnika gdyż musiałby być ogólnie bardzo uzdolniony. W Twoim wypadku ciężko będzie takiego pozyskać, więc znacznie więcej zależeć będzie od twoich pomocników. Może się okazać, że napastników złych nie masz, tylko pomoc kuleje. Podaj jeszcze jaką stosujesz taktykę to pomogę Ci więcej.

Odnośnik do komentarza

Tak jak wspomniałem, powodem może być pomoc. Jak napastnicy mają się wykazać, kiedy nie otrzymują podań. Może to jednak taktyki wina. Jeśli grasz szeroko, to zapewne skrzydłami, a jeśli skrzydłami, to sytuacje stwarzasz po wrzutkach. Czyli potrzeba ci napastników tak zwanych drwali. Teraz musisz się zdecydować, czy mają oni głową strzelać, czy odgrywać do partnerów. W pierwszej możliwości raczej obydwu napastników pozyskaj drwali - większa szansa na trafienia głową, a w drugiej, tylko jednego, który będzie zgrywał piłki albo do drugiego napastnika, który powinien umieć tylko zakończyć akcję celnym strzałem, albo do wbiegających z głębi środkowych pomocników, tak samo kończących akcję strzałem, bądź jakimś nie konwencjonalnym rozegraniem. Drugie rozwiązanie niekiedy daje korzyści w postaci rzutów wolnych z dogodnej pozycji. Więc zdecyduj co masz zamiar grać. Szukaj więc, jak wspomniałem napastnika drwala, jego atrybuty, powinny prezentować się podobnie jak u tego pana:

link podkreślone najważniejsze atrybuty. Daj znać jak ci pójdzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli tylko ty nie miałbyś meczów rezerw, to byłaby to Twoja wina, ale kiedy nie ma ich żaden zespół, to nie wiem. Może jakaś opcja z tym jest przy rozpoczynaniu gr. Czy jakiś edytor może to rozwiązać: Nie wiem, raczej nie używam edytorów, raczej tylko dla zabawy i eksperymentów.

Odnośnik do komentarza

no wlasnie, teraz widze ze jak zaczynam nowa gre to w moim zespole graja rezerwy. poza tym nie widze takiej opcji zeby z nich zrezygnowac. gre zaczynalem na innym komputerze a tu mam tylko save, mozliwe jest to ze trzeba przeniesc jeszcze jakis plik?, czy moze to byc wina jakiejs latki? musze napisac jeszcze do brata zeby sprawdzil jak to jest u niego, kurcze duzo gralem tym zespolem i duzo juz zrobilem i szkoda mi teraz z tego rezygnowac gdy akurat zaczyna sie najlepsza zabawa

Odnośnik do komentarza

a wiec tak, brat sprawdzal na starym kompie, nie graja rezerwy ani u mnie ani nigdzie, jak wlacza nowa gre to wtedy graja, wiec pewnie jest to wina jakiejs latki, pewnie jak zaczynalem gre to nie graly rezerwy a jakas kolejna latka to wprowadzila... pytanie tylko czy da sie to jakos naprawic w trakcie gry? bo szkoda mi tych 6 dni spedzonych przed fm:d

Odnośnik do komentarza

Szkoda ci 6 dni hmm. Ja moją Odrą gram z 1,5 roku, ale to szczegół. Na tamto pytanie nie mam odpowiedzi, możliwe, że to łatka lub coś innego, ale nie wiem, jak to naprawić.

 

Pyt 1 - tych sparingów oczywiście musiało by być bardzo dużo. Wiadomo, że to nie to samo co jakiś tam mecz ligowy, bo różnie piłkarze reagują na sparing, a inaczej na mecz o stawkę, ale lepsze to, niż nic.

 

Pyt 2 - chyba nie da się tego zrobić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...