Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie już było takie pyatnie, ale niestety nie mogę znaleźć. Postanowiłem się pobawić edytorem FMRTE v 3.0. I Chciałem dodać do składu jakiegoś zespołu piłkarza bez klubu. Problem w tym że nie mam pojęcia jak to zrobić. Znalazłem grajka i klub i co dalej. Szukałem jakiejś opcji ale nic w tym stylu nie znalazłem. Dodam tylko że klub nie jest grywalny, czy to ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza

viragolo, stawiaj rezerwowych w meczach pucharowych - sprobuj zagrac tak jak Barcelona, ktora w Pucharze Krola zawsze wystawiala rezerwowy sklad, a i tak wygrala ten puchar - piszesz, ze masz mocnych rezerwowych, wiec powinni sobie poradzic przynajmniej z dojsciem gdzies, powiedzmy, do cwiercfinalu, czy polfinalu, a jak sie wam poszczesci to moze nawet wygracie - to taka naturalna motywacja dla pilkarzy - jesli chca wiecej grac, to musza wygrywac, zeby miec mozliwosc pokazania sie w nastepnych rundach

a przeciez w Anglii jest i Puchar Anglii i Puchar Ligi, wiec troche tych spotkan by sie uzbieralo

Odnośnik do komentarza

Thx Fenomen, dotychczas zbyt mocno skupiałem się na pucharach ( uwielbiam mecze o duże stawki ) ale jednak nie ma szans ogarnąć wszystkiego w Anglii jednym składem. Tylko jak zgrać rezerwowych ze sobą ? Ewidentnie widzę w meczach rezerwami że grają dobrze, ale nie są ze sobą zgrani ( podają sobie źle, nie w tempo ). Da się zgrać rezerwowych np. grając takim składem w Liverpool II ?

Odnośnik do komentarza

Witam Fm-maniaków.

 

Mam pewien problem...

Mianowicie, wczoraj po raz pierwszy w życiu zabrakło mi dostępu do sieci. FM-a mam zarejestrowanego na Steam-ie, więc nie mogłem za skarby świata uruchomić ukochanej gry offline.

 

Będę wdzięczny za jakiekolwiek hinty <piwo>

 

Pozdrawiam,

Sao aka. Boczek.

Odnośnik do komentarza

Sprawa wygląda tak: Miałem fm wraz z wszystkimi folderami co są normalnie w moich dokumentach na partycji D. System na C, ostatnio miałem awarie tak,że bez format się nie obeszło. Przed chwilą chciałem sobie zagrać w FM'a a tu wyskakuje okienko z aktywacją - do wyboru była tylko online. Jakoś specjalnie się tym nie zmartwiłem tylko wpisałem klucz i klikam dalej a tu niespodzianka - Twój klucz jest niepoprawny. Nie ma możliwość, że coś pomyliłem np O z 0. Przeczytałem cały temat przyklejony o problemach technicznych ale nic nie pomogło. Wydaje mi się, że może to być wina usunięcia wpisów z rejestru odnośnie FM. Jest jakaś możliwość dodania tych wpisów bez konieczności reinstalacji FM'a? Ewentualnie co to innego może być? I dlaczego nie mam możliwości aktywować telefonicznie bo przecież powinna byś taka opcja?

Odnośnik do komentarza

Witam. Proszę Was o pomoc w następującej kwestii. W taktykach które stosuję gram jednym wysuniętym napastnikiem. Z powodu różnych zasobów finansowych klubów często muszę stawiać na napastników z niskimi umiejętnościami technicznymi i raczej powoli przemierzającymi boisko. Wymienione wady rekompensują oni dobrą grą w powietrzu i dużą siłą. Czy macie może jakieś sprawdzone patenty do ustawienia dla tego typu napastników?

Odnośnik do komentarza

witam:) mam taki problem: władze w Anglii nie chcą dać mojemu zawodnikowi pozwolenia na pracę... czytałem gdzieś że w grze jest ponoć funkcja odwołania się od tej decyzji. czy to prawda? i jak można poradzić sobie z tym problemem. Bardzo mi na tym zawodniku zależy:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...