Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, da się jakoś sprawić, żeby prezes nie akceptował w imieniu zarządu ofert transferowych kupna danego zawodnika? Bardzo mi to przeszkadza, bo prezes np. akceptuje oferty, mimo, że zawodnik ma ustawione "odrzucaj wszystkie oferty", po prostu nie chcę sprzedawaćtego zawodnika, a jeśli już to wolałbym sam wynegocjować porządną cenę za niego..

 

Z góry Thx:)

Odnośnik do komentarza

Właśnie niekiedy się nie da odmawiać..

Ponoć zależy to od tego, gdy oferta jest tak luksusowa, że zarząd nie potrafi odmówić i przyjmuje ofertę..

Z tego co wiem nic na to się nie da poradzić..

 

Miałem tak z Baszczyńskim z Wisły. Bolton dał za niego 2mln Euro i automatycznie przyjęto propozycję :)

 

Zrobiłem wszystko jak należy - wpisałem nazwę, ID, ale jak włączam grę pisze błąd XMS czy jakoś tak ;/

Odnośnik do komentarza

wydaje mi się, że kiedyś wyczytałem żeby takiemu zawodnikowi ustawić cenę na 0, wtedy zgłaszają się z ofertą transferu bez rozsądnej kwoty tylko chcą zawodnika za free no i zarząd nic do tego nie ma a ty rzecz jasna odmawiasz. czy dziala nie wiem, bo nie sprawdzałem

Odnośnik do komentarza

Co zrobic, jezeli moje Swindon dostalo zadyszki i po fenomenalnym poczatku sezonu, tak po 6 meczach zaczynaja grac ponizej poziomu krytyki? Od 5 meczow bez zwyciestwa w lidze, w pucharze baty od ogorkow? Nawet obrona, ktora byla niezwykle pewna na poczatku rozgrywek, teraz jest niepewna i popelnia blad za bledem..

Odnośnik do komentarza

Panowie dziwny problem podczas gry w FM 09 nagle zawiesiła się. Czekam a tu kursor się zrobil windowsowy i nastąpiło zresetowanie komputera (niebieski ekran) - Odczytałem plik minidump i pisze ze:

 

Probably caused by : ntoskrnl.exe ( nt+d9421 )

 

A ja parę godzin wcześniej zacząłem bawić się Edytorem czasu rzeczywistego i trochę tam pozmieniałem - Czy to może mieć wpływ i powodować ten błąd?

Odnośnik do komentarza

a ja mam taki problem ze zwalil mi sie cos tryb 3d chodz na poczatku chodzilo wszystko ladnie ale niedawno zakupilem nowe kosci pamieci i po jakims czasie gdy gralem mecz w trybie 3d zauwazylem ze pilkarze są skrzywieni nachyleni do przodu i troche glupio to wygląda jezeli chodzi o grafike to mam dobra a wczesniej 3d mi chodzilo bez zastrzeżen wie ktos moze jak temu zaradzic?

Odnośnik do komentarza

Szczerze mowiac na poczatku jaralem sie nowym FM-em, ale znudzil mi sie najszybciej ze wszystkich w ktore gralem (od 05, wiec chyba we wszystkie). Teraz juz tylko czekam na latke bo grac mi sie juz nie chce. Gralem trzema druzynami i za kazdym razem po awansie do wyzszej ligi mi sie odechciewalo grac dalej (pomimo niezlych wynikow). Chyba po prostu brakuje tej magii (mie mylic z Magi ;]).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...