Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A że tak napomknę - na jakim patchu grasz?

 

hm bez patcha - stwierdzilem ze nie chce mi sie instalowac tego - moze to byc wina patcha?

tylko wtedy to dziwne - bo na innym kompie - u dziewczyny;p - zainstalowalem i chodzi no problem

 

:shock:

 

Oficjalne stanowisko SI brzmi - grajcie na najnowszych patchach. Warto spróbować, nie powinno zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza

Czy przyszłe atrybuty podawane przez Genie Scouta zawsze są tymi, jakie zawodnik może maksymalnie osiągnąć, czy są to atrybuty jakie mniej więcej może osiągnąć, czy raczej nie należy sugerować się przyszłymi atrybutami wg. geniego tylko samemu ocenić w czym zawodnik może być dobry w przyszłości, a w czym słabszy?

Odnośnik do komentarza
poddaje sie i pytam, czy moge skads legalnie sciagnac plik spanish.ltc?

Mi dodał go już bodaj pierwszy patch.

Ozesz, serio? Hmm, fakt, ze instalowalem od razu 9.3.0, ale chyba powinien on poprzednie patche w sobie zawierac... Nic, jak wroce do domu, poprobuje instalowac wszystkie po kolei. Dzieki.

Odnośnik do komentarza

u nas nie dodają hiszpanskiego, jedynie dunski, norweski, szwedzki i angielski

 

jak chcesz zobaczyc mowe kastylijską to musisz sie zaopatrzyc w wersje ENG (sprawdź najpierw, czy jest hiszpanski w zestawie, ale obstawiam, ze tak)

 

aha, moze w wersji sciaganej przez steam jest, popytaj

Odnośnik do komentarza
Gram juz ktorys sezon PSG na latce 930 i nie wiem dlaczego rezerwy nie graja w zadnej lidze. Czy to jest blad gry czy tak tez jest w rzeczywistosci? Jak mozna to rozwiazac?

Musisz zaznaczyć jako grywalne wszystkie ligi we Francji. Rezerwy grają w najniższej grywalnej lidze. Jak już zacząłeś nową grę, to nic już nie zrobisz.

 

Czy gracze z byłych koloni francuskich, są w Francji traktowani jako obcokrajowcy?

Wszyscy afrykańscy gracze są traktowani jako swoi.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Nie wiem czy to tu mam o tym pisać - mam problem.

Od wczoraj nie mogę odpalić FM 2009.

Klikam w ikonkę FM i wyskakuje okno dialogowe, że się łączy ze Steam i....... dupa kolokwialnie mówiąc. Nic a nic się nie dzieje.

Czy to Steam się zepsuł - czy u mnie coś nie tak.

Poradźcie coś, bo mnie nie powiem co strzela.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...