Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

a jeszcze jedno... da się coś zrobić z tymi rezerwo-klubami filialnymi? Totalna porażka. Moje decyzje zostają zmieniane i potem zawodnicy się wcześnie buntują i chcą odchodzić... Ustawia 18 latkowi status "niezastąpiony" i potem młody chce od razu grać w 1 składzie.

Odnośnik do komentarza
Moi drodzy, a co zrobić, żeby mi ciągle nie zmieniało fryzur zawodnikom (newgenom)? Przy jednym graniu mają loczki, a za drugim razem mają do góry na żel...:P

 

Może w Interakcji z zawodnikiem, w ulubionych zagraniach będzie ,,Poproś zawodnika żeby nie bawił się włosami''? :)

 

 

Ja mam pytanie z kategorii motywacji - po ciągu zwycięstw moi zawodnicy są zadowoleni z siebie i nie grają już z takim ,,jajem'' jak na początku tej serii. Asystent mówi że sprawiają wrażenie myślących że starczy wyjść na boisko żey wygrać a w panelu się wyświetla że są ,,zadowoleni z siebie''. Czym mogę zbić tą ich pychę i czy za takie zachowania odpowiada konkretny atrybut psychiczny?

Odnośnik do komentarza

Czy w FM 2009 nie działa SWAP_TEAMS? Chce podmienić dwie drużyny. Zrobiłem sobie plik edt o zawartości: SWAP_TEAMS "722131""714230". Po uruchomieniu gry zaznaczam zapisany plik w "Dodatkowych plikach" Rozpoczynam gre i drużyny nie podmienione.

 

Plik skopiowałem do folderu 903->db->edt i X->db->edt gdzie X to nazwa folderu z moja bazą. Porobiłem troche zmian i zapisałem to jako "X".

 

Coś poradzicie? Niech ktoś przetestuje ten plik edt u siebie. Dodam jeszcze, że ID nie pomyliłem. Z nazwami klubów tez próbowałem i to samo.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem z uruchomieniem FM 09 na noteboku mini. Otóż, gdy wszystko już zainstaluję łącznie z łatką 9.20 i sdk, jak wchodze do gry nic się nie dzieje, chwile popracuje notebook i cisza. A z kolei jak jeszcze raz próbuję wejśc do gry wyskakuję komunikat : FM09 is already running ! czyli tak jakby działał, ale go nie widać :/... O co chodzi ? Notebook ma 1,6 procek, 1 GB ram i 128 mb grafy.

Odnośnik do komentarza

witam! mam problem. stworzylem przez przypadek dwie nowe listy DOMYSLNE i jest na nich 1900 pikarzy, nie wiem co sie stalo, nie moge tego usunac, ani wyczyscic, co chwile mam 150wiadomosci dotyczacych tych pilkarzy. jak mozna je usunac? jest jakis sposob? :S pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu zacząłem moją przygodę z serią FM. Mam pewien kłopot. Otóż gdy sprowadzę jakiegoś zawodnika lub przeniosę go z ekipy juniorów, wyświetla się, że nie może zostać zarejestrowany do najbliższego meczu. Dotyczy to ponad 10 piłkarzy i to przy każdym następnym meczu. Jak sobie z tym poradzić?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...