Jump to content
Wujek Przecinak

Warszawa i okolice

Recommended Posts

Wujek na Polonie, Guli na WKS a po meczu na melanż ;) mogło by być ciekawie :D

Wiesz, ja już na meczu z Polonią błem, a Wujek był chory jak cholera :(

Do SZk i Grabka nie miałem numeru, ale za to wszyscy widzieliśmy się na imprezce w...Poznaniu :D, z tym że to było parę miesięcy po meczu.

W każdym bądź razie jak się w Warszawie z ekipą warszawską nie napiję to strzelę focha :)

Rzucam nieśmiałą propozycję zorganizowania małego spotkanka przedzjazdowego :) . Co wy na to?

Ja jestem w tym momencie w Warszawie, ale z dwoma znajomymi i jutro w ogóle jedziemy nad morze, więc niestety odpadam. Ale piszę się na spotkanko pozjazdowe jeszcze przed 8 sierpnia, bo wtedy wracam do Vikinglandu ;)

No panowie, czas ustalać coś. Smetek, kiedy będziesz w wawie, bo to właściwie na tę chwilę głównie od Ciebie zależy.

After Party i pożegnanie Reapera :) . Czekam na dalsze ustalenia :) .

na 90% w godzinach bardzo popoludniowo nocnych bede w Wawie w czwartek jakby mi ktos chcial wpierdol spuscic :kekeke:

Hmm, nie wiem czy będę mógł akurat w czwartek, ale jak będzie 100% to pisz jeszcze.

jesli o mnie chodzi przyjezdzam w niedziela rano, musze zalatwic sprawy w jankach i po 16 [obiad rodzinny] wydaje sie wolny... jednak bardziej preferowany jest u mnie poniedzialek, wracam do lodzi tak jak Łosoś 8smego [rano]

jesli wygodniej Wam w sobote, to przezyje ;) nie bede sie wpychal na nie swoje bagno :)

Będę w Stolicy Naszego kraju (Warszawa :keke: ) prawdopodobnie w dniach 15-19 sierpnia. Może by coś? :D

Będę w Stolicy Naszego kraju (Warszawa :keke: ) prawdopodobnie w dniach 15-19 sierpnia. Może by coś? :D

Ja być może będę 19 sierpnia w W-wie wraz z gulim :)

Być może, bo jeszcze nie konsultowałem tego z rodzicami ;) Ale tak na 80% będę :)

Ja być może będę 19 sierpnia w W-wie wraz z gulim :)

Być może, bo jeszcze nie konsultowałem tego z rodzicami ;) Ale tak na 80% będę :)

Tyle, że ja wyjeżdżałbym 19. Prawdopodobnie około południa :/.

Szkoda, bo chętnie bym się napił z Tobą ;)

No to jeszcze jest kwestia otwarta, może uda mi się załatwić, że zostanę dzień dłużej, ale nic nie obiecuję. Z resztą sam nie masz pewności, ze będziesz :). Jeszcze trochę czasu - dogadamy się ;).

Szkoda, bo chętnie bym się napił z Tobą ;)

No to jeszcze jest kwestia otwarta, może uda mi się załatwić, że zostanę dzień dłużej, ale nic nie obiecuję. Z resztą sam nie masz pewności, ze będziesz :). Jeszcze trochę czasu - dogadamy się ;).

Ja bym to wiedział za tydzień, kiedy rodzice wrócą ;)

leaving lublin tomorrow at 3pm.

tak wiec do Wawy powinienem dotrzec plus/minus na 17... jakies propo odnosnie minispotkania :)?

Ja chyba już mogę oficjalnie powiedzieć, że raczej nie dam rady się spotkać przed wyjazdem. Sorki panowie, do zobaczenia za... chyba pół roku, bo wtedy na pewno będę w Polsce ;)

Trudno. Liczyłem na małe spotkanko w sobotę :) . Spotkamy się najwyżej w zimie :) .

Swoją drogą mam nadzieję, że zorganizujemy jakieś spotkanko z nowymi osobami :) . Trzeba poszerzać grono znajomych :) .

Jutro, 07.08.2007, spotkanko na Polu Mokotowskim (pod Mokpolem rozumiem?) o godzinie 18:00.

Ja tylko tak napiszę - jutro ok. godziny 18 planowane jest mini spotkanie Warszawskie. Na razie lista zamyka się w gronie: Reaper, millo, SZk (ewenutlanie, ta?) i piszący te słowa.

:-)

edit:

myślimy o tym samym z Norweskim :*