Jump to content
Wujek Przecinak

Warszawa i okolice

Recommended Posts

Nikt nawet nie napisał o środowym spotkaniu :(

Jak tylko dotarłem, to Ormianie wcisnęli bramkę, przy wydatnej pomocy Grabka :keke: ogólnie było bardzo fajnie, sporo spraw poruszonych.

Ja z kolejnego spotkanka jednak się 'wykręcam', bowiem zwyczajnie nie dam rady czasowo. Miłej zabawy.

W środę było bardzo sympatycznie :) . Fajnie, że nasi koledzy z Łodzi się pojawili :] .

W środę było bardzo sympatycznie :) . Fajnie, że nasi koledzy z Łodzi się pojawili :] .

info od Smetka: ciekawe czy z Ciebie byłby taki kozak jakby Twoj ojciec miał wypadek samochodowy...

info od Żyłka: mogłeś o tym nie wiedzieć dlatego miałeś prawo się czepiać. ja wyjaśniłem czemu mnie nie będzie i to też powinno wystarczyć.

Nie wiedziałem, że ojciec Smętka miał wypadek samochodowy :/ .

Ja nie mam do was pretensji, tylko okazuję żal i smutek w związku z waszą nieobecnością.

Smetek sie pyta - czy idziesz jutro do pracy i jak cos to gdzie pracujesz i czy mozna Ciebie odwiedzic. Bo Smetek jutro wraca do Łodzi jak coś.

Jutro mam wolne :) . Spotkanie z Brachem jest o 15-stej. Serdecznie zapraszamy Smętka :) . Choćby na chwilę:) .

A dziękuję :) . Odpowiedziałbym w podobnym tonie, ale Finka w okularach kojarzy mi się z bezwzględnym terminatorem :D .

Ja będę o 15.00 pod MokPolem. Jac to to kom.

Informuje, ze wczoraj odbylo sie kolejne spotkanie przy tym slynnym pisowskim stoliku, czworokat Ukladu Warszawskiego stanowili: Patro07 (sluzby specjalne) Micheszk (IV wladza), Wujaszon (skorumpowany aparat urzedniczy ukladu dazacy do przejecia wladzy w stosownym ministerstwie) i specjalny wyslannik, ktory w odpowiednim momencie ma odlaczyc caly prad w stolicy - Brachul ;)

Haslo naszego stoliak: "Przemek Gosiewski naszym przyjacielem jest".

Informuje, ze wczoraj odbylo sie kolejne spotkanie przy tym slynnym pisowskim stoliku, czworokat Ukladu Warszawskiego stanowili: Patro07 (sluzby specjalne) Micheszk (IV wladza), Wujaszon (skorumpowany aparat urzedniczy ukladu dazacy do przejecia wladzy w stosownym ministerstwie) i specjalny wyslannik, ktory w odpowiednim momencie ma odlaczyc caly prad w stolicy - Brachul ;)

Haslo naszego stoliak: "Przemek Gosiewski naszym przyjacielem jest".

"Panie Prezesie melduję wykonanie zadania" :lol: .

Bardzo sympatyczne spotkanie :) . SZk jak zawsze katolicki i marudny :keke: .

Było ciekawie a najlepiej w Ogrodzie Saskim, gdzie miły Pan Policjant poprosił mnie z Wujkiem, abyśmy piwo skończyli pić, bo ludzi spisują :]

Skończyliśmy pić piwko i wsiadłem w 36 a Rebe na metro poszedł. Mamy zdjęcie timona i coś dla Paróvy :]

Bardzo udane popołudnie. Jak przyjadę to wrzucę fotki prędko.

Nawet było łączenie na "żywo" z finką i podesłanie jej MMS`a z piwem Królewskie i podpisem Legia :]

Wymienialiśmy się dzwonkami

Przemek Gosiewski Naszym przyjacielem jest i Wicepremierem

oraz Panie Prezesie melduję wykonanie zadania

Najlepszy kombajn to ma Patryk, później Rebego fon, mój i SZk na końcu. Odwiedziliśmy tradycyjnie Norę. Na skarpę czasu brakło :]

Mamy zdjęcie timona

Czekam z niecierpliwością.

A oni sie ciagle bawili swoimi wszystkomajacymi komorkami...

...az wyjalem swoja, kijowa na maksa, i im zdjecia porobilem...

Nie no, szpan pełną gębą...

Eee, Wujek, a Ty masz korolowy wyświetlacz i polyfonyczne dzwonki? :kekeke: