Jump to content
Wujek Przecinak

Warszawa i okolice

Recommended Posts

Jak cos jestem o 17 w Rico`s Concept na obiadku, a ok 19 bede juz w Cześciu :-)

czy Warszawa grywa na hali przez wakacje?

Za miesiąc wracamy! :)

Że w połowie sierpnia?

No no, tak Pani Małgosia mówiła. Wyślę na dniach maila i się dopytam kiedy dokładnie moglibyśmy się pojawić, ja jestem gotowy, nawet schudłem z 1 kg :kekeke:

nawet schudłem z 1 kg :kekeke:

Tam schudłeś, po prostu dobrze się wysrałeś ;)

No no, tak Pani Małgosia mówiła. Wyślę na dniach maila i się dopytam kiedy dokładnie moglibyśmy się pojawić, ja jestem gotowy, nawet schudłem z 1 kg :kekeke:

jak już zaczniecie grać i by było miejsce, to dajcie znać ;)

Cześć Stolcu! 04.02 przyjeżdżam rano z dziewczyną i wyjeżdżamy wieczorem dnia następnego. Ktoś chętny na spotkanie ;) ? @Reaper ponoć wiszę Ci jakieś piwo amerykańskie :)

36 minut temu, ajerkoniak napisał:

Cześć Stolcu! 04.02 przyjeżdżam rano z dziewczyną i wyjeżdżamy wieczorem dnia następnego. Ktoś chętny na spotkanie ;) ? @Reaper ponoć wiszę Ci jakieś piwo amerykańskie :)

o 16.20 mam meczyk, więc najwcześniej gdzieś 17.30 na mieście mógłbym na piwko, ewentualnie wcześniej bez piwka ;) 

aa, doczytałem że następnego dnia wyjeżdżacie, no to wieczór 04.02 brzmi sensownie :) 

Szybki temat - jak ktoś chętny na szybkie piwko albo pięć to tak od 17.00 ze szwagrem Adamem będziemy kręcić się po Chmielnej (plan uderzyć do Ceskiej, Chmielna 35). 

Po sukcesie poprzedniego spotkania apetyty rosną! ;). 

Jak ktoś chętny, to w ramach odwiedzania starych miejscówek w piątek planujemy z Adamem nawiedzić Marcinka. Pewnie tak od 18.00 będziemy. 

Rybki, jest sprawa, macie jakiś godny polecenia nocleg w Warszawie (miło, jakby było w tej okolicy, ale można dojeżdżać) jak najtaniej? Warunki obojętne z grubsza, byle był to chociaż jakiś pokój (nie musi być całe mieszkanie).

Chodzi o termin pon-pt od 2 lipca. Dziewczyna ma kurs i w ostatniej chwili zmienili miasto (wiem, że niepoważne, ale takie życie) i trzeba szukać awaryjnie noclegu.

Pomorze ktoś? 

Czy airbnb to jednak najlepsza szansa?

@Hawkeye na booking są oferty po ~200 zeta za 4 noce za pokój. Bed4City, nie mam pojęcia jednak jaka jest jakość, można ewentualnie się posiłkować opiniami.

• Like 1

Ja kilka razy spałem w Ibisie na Ostrobramskiej, warunki spoko, mogę polecić.

• Like 1

Bierz airbnb, ja zawsze jak do Warszawy jezdzilem bralem stamtad i sie nigdy nie zawiodlem. A komunikacja miejska jest spoko, wiec zawsze dojedzie jak cos.

• Like 1

Co ciekawego można robić w sobotę wieczorem w Wawie?

Raczej relaks/zwiedzanie?