Jump to content
Wujek Przecinak

Warszawa i okolice

Recommended Posts

A ciap?g mia? jecha? do Poznania :kekeke: .

Spotkanie bardzo, bardzo sympatyczne. Przeze mnie Vami z?ama? pewne postanowienie :keke: .

Filozoficzne dyskusje SZk z Vamim niezapomniane :] . Jazda SZkwozem, niezapomnana :D .

Po?miali?my si?, jakie? piwko wypili?my i ogólnie by?o nie?le :D .

Nawet dwie fotki mamy :D .

Ja i znany terrorysta.

Terrorysta w drodze do bratniego ?winouj?cia

Dzieki chlopaki za spotkanie. Dojechalem do Poznaina ogolnie pol godziny przed czasem, rozklad jakis zrabany byl. Do Swinoujscia to pociag jechal z Poznania ale o 4 ;)

Tam, tam :f?fary: Jutro Ja, szyjezdzam do Stolycy. Bede 10:40 na centralnym, potem jade do Novotelu przy lotnisku i tam mam zakwaterowanie. Wieczorem ma byc siakas impra w hotelu wiec nie wiem czy jutro dam rade sie wyrwac wieczorem, sie okaze jak przyjade. Natomiast w srode jestem wolny juz od 16:00 wiec mozemy sie klaszowac :>

W srode jestem zajety maksymalnie, wiec jesli nas kochasz, to albo wkrec nas na bibe w hotelu, albo olej cieplym moczem tych leszczy z Maka, ktorzy szybko zorientuja sie, ze jestes faworytem konkursu i beda tylko szukali okazji, zeby Ci wsadzic widelec do odbytu... Wiesz, oni musza skads czerpac wiedze, a to akurat po Tobie widac, ze takie szczegoly, jak maksymalne cisnienie maszyny do frytek i minimalna dlugosc penisa kierownika zmiany, masz w dupie...

No mam, jedyny problem to, ze ogloszenie wynikow jest o 21 ale w sumie zawsze moge sie dowiedziec rano, ze wygralem :>

Ja tam mog? klaszowa? i jutro i w ?rod? :keke: ale dopiero ok. 20:30 :>

Wtorek, ?roda 18:30 - 20:00 .

Tak mniej wi?cej mog? by? :) .

Prosz? o ewentualny kontakt telefoniczny z informacjami o miejscu pobytu Mcstarsa i reszty.

No i Bebok nie wygral konkursu McDonaldsa, niemniej jednak postanowil powetowac sobie porazke, spedzajac wieczor w gronie warszawskich elit scenowych. Oprocz nizej podpisanego, w Sphinksie przy Chmielnej zjawili sie: Grabek, kkamillo oraz wwosik z Danusia. Zabraklo naczelnego rabina sceny warszawskiej, z powodow szkolnych lomiankowski lachonoorganizator rowniez byl wylaczony z gry, niemniej jednak dalismy rade.

Nie by?o mnie czego bardzo ?a?uj?. Grono jak widz? by?o zacne :) .

Czasami gór? nad przyjemno?ciami bior? jednak obowi?zki.

Dobra ludu - ?ód? atakuje Warszawe. Wpadam w ?rode ze Smetkiem do Wawy :) Kto? ch?tny na co? wieczorkiem? Smetek zostaje do pi?tku, a ja chcia?bym sobie max popo?udniu w czwartek wrocic :)

?y?ek w stolycy? Oj, szkoda wielka, ale mam organizer zapchany po brzegi a? do grudnia :keke:

[szeptem] poczekam do pi?tku, a? Smetek sam zostanie [/szeptem]

;]

?roda? Czwartek wolny, na pi?tek bior? urlop :D . Co prawda w ?rod? mam kolejny zabieg ale mo?e wpadn?. jeste?my w kontakcie ?y?ek :) . Smeciu te? ma mój numer w razie czego :) .

Środa wieczór - nie na długo - kto jest chętny oprócz WP? :)

aha i co proponujecie jak cos ;]

A w środę to przypadkiem Polska nie gra? Może do jakiegoś pubu? [nieśmiało, zgłaszam swoją kandydaturę, ale nie wiem jak będzie]

Czemu nie :) Jednak Smetek mowi, abys nam opracował powrót na Bemowo :)

i czy znajdziemy gdzies pub gdzie bedzie miejsce aby obejrzec meczyk :)

Ja będę wolny w okolicach 17-18. Kolejny zabieg mam :/ .

Dogadamy się. Na Bemowo jeżdżą nocne :D .

Tradycyjnie jestem dostępny ok. 20:30. Jeśli zajmiecie dobrą miejscówkę w pubie tuż przed tv to może Was nawiedzę.

Rowniez wstepnie zglaszam swoj akces, szczegoly w miare rozwoju sytuacji.