Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Orientuje sie ktos z was ile mniej wiecej moze kosztowac taryfa z Okecia do Natolina (a moze na Natolin :> ). Okolice stacji metra dokladnie. Bo przylatuje do Warszawy 15 grudnia po 19 i zmiast tluc sie okropnym pospiechem po 22 (4,15 do Poznania jedzie :/ ), wole rano pojechac i przekimac sie u kumpla. Mam tylko ze soba 60pln i chcialbym zeby starczylo to na podroz do znajomego i potem na Centralny. Bo ze spora iloscia bagazu, raczej ciezko bedzie mi jechac komunikacja miejska.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za pomoc. W ostatecznosci, pozycze kase albo poszukam bankomatu. :D Chyba, ze nie bede mial noclegu u znajomego, to wtedy jade od razu na centralny, na pociag i sprawa sie uprosci.

 

A tak z ciekawosci - w grudniu bede obsluzony jeszcze przez Etiude, czy bedzie juz nowy terminal? :>

Odnośnik do komentarza
Okęcie - Natolin to koło 8,5-9km, ile stoi taryfa w Warszawie nie mam pojecia

W grudniu powinien być już otwarty wiadukt nad torami linii radomskiej w ciągu Pileckiego-Poleczki skracający drogę z lotniska na Natolin i pod stację metra wyjdzie 7,5km.

 

PS. Jakby jednak zbiorkom wchodził w grę, to po otwarciu tegoż wiaduktu z lotniska na Natolin będzie można dostać się bezpośrednio linią 504.

Odnośnik do komentarza
Chcialbym zeby starczylo to na podroz do znajomego i potem na Centralny. Bo ze spora iloscia bagazu, raczej ciezko bedzie mi jechac komunikacja miejska.

 

No już nie świruj :). A metro to od czego jest? Wyjdzie cię maks 2,40 zł :P a rano gdy pół Warszawy jedzie przez Centrum będziesz na centralu szybciej niż taryfą. A poza tym na Natolinie jest jeszcze stosunkowo mało ludzi w metrze więc spokojnie sobie miejscówke zajmiesz i nie będziesz musiał się gnieść z bagażami.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...