Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Korekta. Dostałem info od lotokota, że jednak nie będzie go w piątek, tym samym zwalnia się jedno miejsce. Z forum to pojęcia nie mam, kto byłby jeszcze chętny, ale zgodnie z zasadą pierwszeństwa dla forumowiczów - czekamy na info. Jeśli do jutra nie znajdzie się chętny (powiedzmy do tej 21.00), to wchodzi opcja +1 dla znajomych.

Odnośnik do komentarza

Yyy, czy są chętni na jutro po hali na Lechia - Legia w OSie? Bo nie wiem jak sobie resztę wieczoru ustawić :-k

Pewnie parę osób się zbierze (ja, Wuju, Mauro, Henkel, może Czarls?). Standardowo wyjdzie w praniu ;)

 

Jakby co, to mam chętnego kumpla.

Spoko, póki co niech jeszcze dadzą znać Ci, którzy już z kimś przychodzili. SZk jak u Ciebie? Wbijasz z kumplem czy szukamy dalej?

Odnośnik do komentarza

To i ja sie pewnie skusze. Tylko sobie wyprasuje koszulke Kolejorza na wieczor ;)

 

Powiedzcie mi czy na tej hali jest jakis balkon/trybuna czy cos w tym stylu, bo moja dziewczyna chciala sie ze mna wybrac i poogladac, ale jak ma siedziec godzine gdzies w szkole to nie bede jej ciagnal przez pol Warszawy :>

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś mini trybuna, chociaż jak tam wejść to nie wiem :D. Jakby coś to będzie fotki Reapera oglądać (najgorszy sportowiec w historii szkoły, stąd fotek sporo :D).

 

Jak w kwestii +1? SZk żyjesz? Bo kogoś trzeba zaklepać na wieczór :).

 

Na tę chwilę:

 

Hala, 26 marca (piątek), godz. 19.00

 

1. Grabek

2. Wujek

3. Perez

4. kkamillo

5. Mauro

6. Henkel

7. SZk

8. Dr.Strange

9. Pulek

10. Boy

11. maregs

12. ? czekamy na +1

Odnośnik do komentarza

Marzec powoli się kończy, kolejna hala już w kwietniu. Pewnie jeszcze ze 2-3 razy weźmiemy, ale czy są chętni na jakiś wieczorne meczyki na dworze? W niedzielę przestawią czas, więc od połowy kwietnia około 18.30-19.00 powinno być całkiem znośnie. Do rozważenia.

 

Co do następnej hali - ja na bank odpadam (wyjazd na święta :)), ale wiem, że Mauro organizuje stację przy drabinkach ;) :D, więc lista do zrobienia :).

Odnośnik do komentarza

a henkelcipa :>

 

Zacznijmy od tego czy są chętni na najbliższą niedzielę na piłeczkę na świeżym powietrzu?

Druga sprawa to hala w następny piątek. Póki co wiem, że chętny jest Mauro i ja, a na 100% nie będzie Pereza (co można wyczytać post wyżej). Reszta jakoś nie zabrało głosu w tej sprawie, albo przeoczyłem. A Czarls coś wspominał, ale nie wiem czy o nd czy o pt :-k

Proszę o ewentualne deklaracje poniżej. Ewentualne braki nadrobilibyśmy znajomymi.

 

Hala pt 2 kwiecień:

1. Grabek

2. Wujek

3. Henkel

4. kkamillo

5. Mauro

6. Pulek

7. SZk

8. Dr.Strange

9. Boy

10.

11.

12.

 

Kto nie może pisać, będziemy robić korektę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...