Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

To ja przekleję z fejsa:

Miejsce: http://goo.gl/maps/6mU1q
Termin: Poniedziałki, 19:00 - 20:30, zbiórka 18:45 (!)
Koszt: 181,50 zł do podziału, płatne przed meczem (!)
Zasady: Zapisy w wydarzeniach tworzonych dla grupy*. Gramy 2 drużyny po 7 osób. Wyjątkowo, jak będzie dużo chętnych, 2 x 8 osób.

 

Btw. Grabek, prawda to że mieszkasz przy Poborzańskiej? Bo tak mi Szk ostatnio wspominał, jeśli tak to w sąsiadami prawie jesteśmy :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Hej Stolico, w weekend 22-24.08 będę przebywał w WWA na zaproszenie pejsowego przyjaciela ;) Gdyby ktoś chciał dołączyć do naszego szabasu i wypić jakieś piwko, może dziesięć to zapraszam :) W niedzielę planuję pokręcić się trochę po Starym Mieście, gdyż nie było mnie tu ładnych parę lat i odwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego, więc jeśli ktoś ma ochotę na niedzielę z kulturą to także zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Info poniżej:

 

Witam Panie Pawle,
warunki i cena pozostaje bez zmian. Dostępne terminy pewne to:
poniedziałek 19.00-20.30, wtorek 19.00-20.30, piątek po 20.00, niedziela 12.00-17.00
Być może będzie wolne środa 20.30-22.00. To będę znała odpowiedź 3.09.
Rozpocząć można już od 1 września.
---
Można startować od najbliższego poniedziałku. Poniżej wstępna lista. Dla mnie poniedziałek lub piątek (wtorek i środa żona pracuje wieczorem, w niedzielę teoretycznie spoko, ale to pewnie jakieś wyjazdy, obiadki rodzinne i może być problem z ludźmi).
1. Perez
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...