Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Hala, 16 czerwca 2014, 19:00


1. Pulek

2. Łukasz (brat Pereza)

3. Michał (Reaper +1)

4. Suter

5. Hyde

6. Patryk

7. Mauro

8. Reaper

9. wwosik?

10. ?

11. ?

12. ?


To na tę chwilę tak to wygląda. Dałem bratu znać, aby podpytał znajomych - czekam na odpowiedź. Matias, Ty dalej wyjechany jesteś?

Odnośnik do komentarza

Hala, 23 czerwca, 19:00

 

1. Pulek
2. Łukasz (brat Pereza)
3. Michał (Reaper +1)
4. Suter
5. Hyde
6. Patryk
7. Mauro
8. Reaper
9. Marek (Reaper +1)
10. Seba (Hyde +1)
11. Perez
12. ?

 

Panowie, w najbliższy poniedziałek ostatnia hala. Prośba o aktualizację swojego udziału, zwłaszcza gościnnych osób, które wczoraj były.

 

Finanse: brat mi przekazał, że wpłaciło 8 osób, bo obaj "plusowicze" byli bez kasy - prośba do osób, które ogarniały zastępstwa, aby ścignęli kolegów i w poniedziałek rozliczyli zaległości (nie wiem, kto finalnie był, bo i Reaper kogoś ogarniał, Hyde kogoś wpisywał i bodaj Michał). Liczę już z nimi, ale proszę mieć to na uwadze. 10 x 20 zł = 200 zł. 23,07 niedopłaty + 202,95 hala - 200 wpłata = 26,02 zł niedopłaty. W poniedziałek chciałbym wyrównać wszelkie zaległości - finalna kwota na głowę ustalona będzie w zależności od ilości osób (przy standardowych 10 będzie to niecałe 23 zł na głowę).

Odnośnik do komentarza

Z wczorajszych finansów do zwrócenia zaległości są Sebastian (kolega Hyde'a) i Emil (kolega Reapera?). Obydwaj Panowie zobowiązali się do oddania pieniędzy przez kolegów :) ogólnie było nas na piłce 11 osób, a zapłaciło 9 (a w zasadzie 8 + Łukasz z którym się rozliczacie w rodzinie ;) ).

Odnośnik do komentarza

Tak, ja za Emila oddam w poniedziałek albo sam się pojawi i odda, bo wstępnie się deklarował :)

 

Marek też jest chętny na kolejną halę i jeszcze dodatkowo wpisuję Irka, który też bardzo chciał się zapisać.

 

Hala, 23 czerwca, 19:00

1. Pulek
2. Łukasz (brat Pereza)
3. Michał (Reaper +1)
4. Suter
5. Hyde
6. Patryk
7. Mauro
8. Reaper
9. Marek (Reaper +1)
10. Seba (Hyde +1)
11. Perez
12. Emil (Reaper +1)

--

13. Irek (Reaper +1)

Odnośnik do komentarza

Panowie, sezon na hali za nami. Dzisiaj, nie licząc zaległych wpłat, 10 x 20 zł, co daje 200 zł. Hala 202,95 + 6,02 zaległości - 200 dzisiaj, daje to 8,97 niedopłaty, ale to już nie będziemy się rozdrabniać. Do września więc jest ogarnięte wszystko na bieżąco. Teraz już jak coś, to temat rozgrywek na dworze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...