Skocz do zawartości
BlaugranaFAN

[CM 01-02] Nasze Boje

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu słaba reputacja klubu rzutuję w brak chęci w rozbudowę bazy treningowej.

Gratulacje za podwójną koronę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie na wszystko ma się wypływ, ale może to i dobrze. Takie życie.

Piąty sezon w Puszczy nie nastąpił. Zgodnie z moimi przewidywaniami, zarząd okazał się perfekcyjnie betonowy i ani myślał zainwestować złamanego grosza w infrastrukturę. W tej sytuacji, by nie robić z gęby cholewy, wraz z przekręceniem się sezonów zaaplikowałem na wszystkie możliwe wolne posady na zachodzie. Odmówiono mi we Francji, Germanii i Włoszech, przygarnął mnie dopiero beniaminek 2 ligi portugalskiej z wyglądającym na pierwszy rzut oka na zdecydowanie rozsądniejszego od Pana Pieprzycy prezesem na czele. Miejsce idealnie na nowy początek. Pustki w sztabie, w kadrze i w kasie klubowej. W szatni niedawno zgasił światło odchodzący na emeryturę ostatni czynny piłkarz. Jedynym minusem były pieruńsko dające po oczach barwy klubowe.

W tej sytuacji jedynym sposobem na zakontraktowanie jakichkolwiek piłkarzy były wypożyczenia i zdolna młodzież z youth search. I ta właśnie mieszanka okazała się na koniec sezonu wypuchową, tzn. do wybuchu zabrakła naprawdę niewiele. W pucharze krajowym potknęliśmy się już na pierwszym stopniu, nie mogąc zwalić winy na przeładowany kalendarz. Pod tym względem w porównaniu z Polską zaszła zmiana na lepsze. Sezon długi, bez przerwy zimowej, mecze ligowe raz w tygodniu i nawet pierwsze pucharowe rundy wpasowane w wolne weekendy. W całym sezonie barwy Mafry reprezentowało 21 zakontraktowanych piłkarzy z czego 19 nastolatków (wyróżniający się: Valero, Giovannini) wzmocnionych 19 piłkarzami wypożyczonymi (m.in. piłkarz sezonu). Tania kadra, zaskakująca nagroda z czwarte miejsce w lidze (750 000 Ł) wraz z nieprzeciętną smykałką do interesów prezesa Ze Castro pozwoliła w ciągu niespełna roku uzbierać pokaźną sumkę na klubowym koncie. Mimo dobrego wyniku moja reputacja wyraźnie ucierpiała na tych przenosinach.

Irlandia

Eliminacje do Mudialu w Niemczech przebiegły bardzo podobnie do poprzednich. Tak skutecznie zbieraliśmy punkty (głównie za sprawą tego pana), że w ostatnim meczu na Stade de France wystarczał nam remis do zwycięstwa w grupie. Skończyło się na drugim miejscu i barażach z ekipą z azjatyckiej strefy, po których rozlosowano grupy turnieju finałowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

154 pozycja w świecie, to rzeczywiście słaba reputacja. Mnie nigdzie nie chcą, cóż jestem przecież 363 :D

Ładnie Ci tą Mafrą poszło.

Grupa na MŚ jest bardzo ciężka, twój grupowy rywal z Eliminacji plus Brazylia, reprezentacja U.S.A. do ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Was maniacy Championship Maagera;) jestem tutaj nowy..ostatnio zacząłem czytać wasz komentarze i kariery i sam postanowiłem coś napisać.

Mianowicie jestem managerem Cracovi zaczynałem od 2 ligi w pierwszym sezonie awans z 1 miejsca za mną podbeskidzie i ruch chorzów, awans ten zawdzięczam przede wszystkim świetnemu duetowi napastników Wojciech Ankowski oraz Łukasz Szczoczarz którzy strzelili po 22 bramki oraz dorzucili odpowiednio 8 i 13 asyst filarami zespołu byli również Marek Baster, Kazimierz Węgrzyn oraz Łukasz Kubik. Teraz drugi sezon pieniędzy znowu nie ma,baza treningowa rozbudowana, sprzedałem Gizę do Legi za 40 tys. a do zespołu dołaczyli na zasadzie prawa Bossmana Artur Sarnat oraz Marcin Piegizk. Sezon rozpoczełem świetnie od dwóch zwycięstw w Pucharze Polski z Jagielonią 3-3 i 5-4 karne oraz Amica 4-1 w lidze nadspodziewanie dobrze Legia 2-0 i GkS Katowice 4-2.. nic tylko klikać dalej;).

Ja gram w Championship Manager 03-04 ale nie znalazłem tam tematu z karierami, jeżeli ktoś miałby chęć pograć on-line zapraszam na mój email. mateuszkucharski89@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi