Skocz do zawartości

[CM 01-02] Nasze Boje


BlaugranaFAN

Rekomendowane odpowiedzi

To jak Franz to długo w lidze nie zabawią ;).

 

Ja z kolei inspirowany waszymi wpisami ściągnąłem CMa - moją pierwszą menadżerską miłość. I chwilę pograłem, kilka meczów zagrałem i wyłączyłem. Nie wiem - może już za bardzo wszedłem w FMa i ta mniejsza ilość opcji w CMie mnie trochę przeraża :/. Będę próbował jeszcze, bo niefajnie byłoby się tak rozstać z dawnym najlepszym kumplem, z którym przy komputerze odpalonym z jedną ligą i minimalną bazą danych spędzałem ciężkie godziny.

Odnośnik do komentarza

To jak Franz to długo w lidze nie zabawią ;).

 

Ja z kolei inspirowany waszymi wpisami ściągnąłem CMa - moją pierwszą menadżerską miłość. I chwilę pograłem, kilka meczów zagrałem i wyłączyłem. Nie wiem - może już za bardzo wszedłem w FMa i ta mniejsza ilość opcji w CMie mnie trochę przeraża :/. Będę próbował jeszcze, bo niefajnie byłoby się tak rozstać z dawnym najlepszym kumplem, z którym przy komputerze odpalonym z jedną ligą i minimalną bazą danych spędzałem ciężkie godziny.

Zależy, jaki klub wziąłeś. Liga Polska jest lekko zrąbana.

 

O dziwo Franz mocno ich goni i są wysoko w grupie spadkowej, koło dwunastego miejsca.

 

Odpal Barcę, Real czy też Man U i pograj :D

Odnośnik do komentarza

Od CMa teraz odstręcza mnie to, że żeby zagrać na nowych składach i z właściwą datą, muszę instalować łatkę, Tapaniego, cudować, dziwować. Trochę czasu szkoda. Choć na pewno będę próbował.

 

 

Próbuj, próbuj... FM'y w porównaniu z 01/02 to nudy na pudy, flaki z olejem, tempo ślamazarne.

W nowszym komputerze to żaden FM nie jest ślamazarny. CM właśnie nawet aż za szybko działa ;).

 

 

To jak Franz to długo w lidze nie zabawią ;).

 

Ja z kolei inspirowany waszymi wpisami ściągnąłem CMa - moją pierwszą menadżerską miłość. I chwilę pograłem, kilka meczów zagrałem i wyłączyłem. Nie wiem - może już za bardzo wszedłem w FMa i ta mniejsza ilość opcji w CMie mnie trochę przeraża :/. Będę próbował jeszcze, bo niefajnie byłoby się tak rozstać z dawnym najlepszym kumplem, z którym przy komputerze odpalonym z jedną ligą i minimalną bazą danych spędzałem ciężkie godziny.

Zależy, jaki klub wziąłeś. Liga Polska jest lekko zrąbana.

 

O dziwo Franz mocno ich goni i są wysoko w grupie spadkowej, koło dwunastego miejsca.

 

Odpal Barcę, Real czy też Man U i pograj :D

 

Może i to jest myśl. Szkoda tylko, że jak już poaktualizuje wszystko to nie będzie w CMie moich wszystkich ulubionych wonderkidów ;).

Odnośnik do komentarza

@ timon,

 

już po zainstalowaniu łatki, nie ma ich tak wiele.

 

Gra Polarem, czy Ceramiką ma swój urok i nie wszędzie można PL sprowadzać ;)

 

W Premier League non-EU musi być gwiazda, co conajmniej 75% w sezonie zagrać musi, oczywiście nie wlicza się kontuzji :D

Odnośnik do komentarza

Od CMa teraz odstręcza mnie to, że żeby zagrać na nowych składach i z właściwą datą, muszę instalować łatkę, Tapaniego, cudować, dziwować. Trochę czasu szkoda. Choć na pewno będę próbował.

 

Tapaniego zostaw, ja zawsze miałem problemy ze stabilnością.Tylko patch oficjalny i update, względnie kolorki. Gwarancja stabilności. To, że data nie ta, to naprawdę taki problem?

 

Fajni są cudowni chłopcy, których dopiero gra wykreuje, zaskakują, frajda ze znalezienia...

 

Odnośnik do komentarza

Skład Reprezentacji USA na MŚ`06 w Niemczech

 

 

 

************************************************************************************************
 United States - Wednesday 7th June 2006
************************************************************************************************


================================================================================================
 Squad
================================================================================================

No  Name                       Position(s)  Nat  Born      Age  Caps Gls  Wages     Expires   Value
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
-   Albright, Chris            M/F RC       USA  14.1.79   27   3    2    Ł2.9K     28.1.10   Ł1.4M     
-   Beasley, DaMarcus          AM/F LC      USA  24.5.82   24   46   11   Ł10.75K   11.6.10   Ł4.6M     
-   C.J. Brown                 D RC         USA  15.6.75   30   15   -    Ł3.7K     28.1.09   Ł160K     
-   Cannon, Joe                GK           USA  1.1.75    31   7    -    Ł2.6K     11.1.07   Ł700K     
-   Convey, Bobby              AM RLC       USA  27.5.83   23   -    -    Ł2.4K     14.1.09   Ł1.9M     
-   Donovan, Landon            F RLC        USA  4.3.82    24   47   12   Ł16.5K    1.6.10    Ł5.5M     
-   Friedel, Brad              GK           USA  18.5.71   35   55   -    Ł7K       31.5.07   Ł250K     
-   Gomez, Hercules            S C          USA  6.4.82    24   4    3    Ł2.3K     21.1.10   Ł2.2M     
-   Hart, Rusty                M C          USA  11.1.75   31   13   -    Ł2.9K     19.1.08   Ł180K     
-   Harty, Greg                F LC         USA  14.12.79  26   -    -    Ł4.7K     16.1.10   Ł1.4M     
-   Hickey, Adam               AM/F RC      USA  18.6.80   25   8    2    Ł3.3K     20.1.08   Ł220K     
-   Howard, Tim                GK           USA  6.3.79    27   -    -    Ł2K       16.1.07   Ł220K     
-   Kingsley, Zach             AM/F RC      USA  18.1.80   26   -    -    Ł300      1.1.08    Ł120K     
-   Mastroeni, Pablo           SW/D/DM RC   USA  29.8.76   29   15   -    Ł4.1K     2.1.09    Ł975K     
-   Mathis, Clint              F C          USA  25.11.76  29   54   17   Ł4.1K     10.1.07   Ł925K     
-   Mulrooney, Richard         D/DM RC      USA  3.11.76   29   5    -    Ł4.9K     25.1.09   Ł1.2M     
-   O'Brien, John              DM RLC       USA  29.8.77   28   39   5    Ł23K      10.6.10   Ł3.3M     
-   Petke, Mike                D C          USA  30.1.76   30   4    -    Ł2.5K     11.1.07   Ł750K     
-   Pierce, Rusty              D RC         USA  24.7.79   26   -    -    Ł2.5K     9.1.10    Ł800K     
-   Pope, Eddie                D RC         USA  24.12.73  32   89   8    Ł3.5K     11.1.07   Ł1.5M     
-   Reyna, Claudio             M C          USA  20.7.73   32   78   10   Ł85K      Rolling   Free      
-   Robbie Russel              D/M RC       USA  16.7.79   26   22   -    Ł7.5K     15.1.10   Ł1.5M     
-   Victorine, Sasha           DM/S C       USA  3.2.78    28   -    -    Ł2K       4.1.07    Ł725K   
 

 

 

 

Franz spuścił Miedź do II ligi, zastąpił go Jacek Zieliński (eks-Legia)

Odnośnik do komentarza

Everton sezon 6

 

Przyszedł Muller mający wzmocnić atak, udało się. Reszta transferów nieistotna.

 

Taktyka:

95196424662861896991.jpg

 

Finały, tabela:

 

40128079490921646378.jpg

91760122584001280939.jpg

95168626379599477307.jpg

 

 

Finanse, statsy:

06426333137791451009.jpg

23432269287650229000.jpg

 

Prawie się udało zdobyć LM.

Jest mistrz, ale punktów mniej niż rok temu. Czasem tak bywa, ważny sukces.

Muller wzmocnił atak i odciążył trochę Avidjaj'a. Nie było dominacji, wiele wzlotów i upadków.

Nadal brak młodych zdolnych. Liczę, że powoli zaczną się pojawiać.

Avidjaj nadal moim Messim.

Trzeba w końcu obronić ligę...

 

 

 

Odnośnik do komentarza

tja Barca w finale i tak musiałeś przegrać. Ja nawet na oryginalnej bazie danych nie mogłem ich pokonać, czy to w Primera Division, LM - Extremadura.

 

 

Ja na MŚ`06 doszedłem do drugiej rundy, tym samym spełniając wymagania Federacji. U.S.A. - Włochy 0:2.

 

Niestety, powołałem Claudio Reinę, Adama Hickeya, którzy wylecieli w pierwszym meczu z powodu kontuzji, bo mieli słabą kondycję, Clinta Mathisa, Paolo Mastroeani też nie grali z takiego samego powodu.

 

Objawieniem jest debiutant w kadrze Grag Hardy (FC, 26l. Metrostars), który w czterech pierwszych swych spotkaniach strzelił skromnie cztery bramki.

 

 

P.S. 507 miejsce w rankingu światowym na dzień 26.06.2005 roku.

Odnośnik do komentarza

Pora na małe podsumowanie MŚ`06

 

Historia

 

Zdobywcą Złotego Buta został gracz, który miał średnią ilość bramek na mecz równą 1,00, dodam że debiutant.

 

Federacja jest bardzo zadowolona z mojej pracy.

 

Po MŚ z zagram mecz z Meksykiem, dodatkowo są wolne posady do prowadzenia kadr: Portugalii, Hiszpanii a w części klubowej na emeryturę przeszli Sir Alex (Man Utd.) i Orest Lenczyk (Wisła Kraków). Mistrzem Polski została Legia Warszawa.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie widzimy swojego profilu w tej grze, można by spróbować nauczyć się jak największej ilości języków tak skacząc po reprezentacjach i ligach :) spróbujesz ugrać coś Jankesami, czy już się znudziło?

 

 

Plan był następujący podreperować reputację i spróbować sił gdzie indziej. Po MŚ złożyłem podania o pracę z kadrą Portugalii i w Manchesterze United, do Wisły się nie wybieram. Miałbym spore szansę, ponieważ jestem w TOP3 w Polsce. Jednak 502 miejsce w rankingu światowym, może to znacznie utrudnić.

 

Nie wiem, czy jest jakiś turniej, eliminacje do niego, rozgrywane w 2007 roku :/

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, że nie widzimy swojego profilu w tej grze, można by spróbować nauczyć się jak największej ilości języków tak skacząc po reprezentacjach i ligach :) spróbujesz ugrać coś Jankesami, czy już się znudziło?

 

 

Plan był następujący podreperować reputację i spróbować sił gdzie indziej. Po MŚ złożyłem podania o pracę z kadrą Portugalii i w Manchesterze United, do Wisły się nie wybieram. Miałbym spore szansę, ponieważ jestem w TOP3 w Polsce. Jednak 502 miejsce w rankingu światowym, może to znacznie utrudnić.

 

Nie wiem, czy jest jakiś turniej, eliminacje do niego, rozgrywane w 2007 roku :/

W okresie 6-24 czerwca 2007 rozgrywany jest turniej o Złoty Puchar CONCACAF. Na 100% weźmiemy w nim udział.

Odnośnik do komentarza

Po przegranej z Meksykiem u siebie 0:1 postanowiłem zmienić taktykę i przejść na system 1-4-1-2-2-1. Trójka graczy ofensywnych tworzy trójkąt, który gra ze sobą krótkimi podaniami.

 

Pierwszym test meczem było spotkanie z Jamajką, wygrane na wyjeździe 4:0. Po raz kolejny okazało się, że Claudio Reyna nie nadaje się do gry w reprezentacji. Ma totalne braki kondycyjne. Wszedł w 82` spotkania, zszedł dwie minuty później z kontuzją. Zaliczył osiemdziesiąty i pod moją wodzą, ostatni występ w reprezentacji. Mecz kończyłem, tak jak Jamajka, w dziesiątkę.

 

Przed nami jeszcze w tym roku Zambia.

Odnośnik do komentarza

Żeby nie było tak, że tylko Anglia i Anglia...

 

xJXfIYW.png

 

Tak wyglada końcowa tabela jednej z dwóch grup drugiej ligi chorwackiej.

Plan był taki, żeby kontraktować do zespołu tylko młodych piłkarzy z 'youth searchu'. Żniwa z tego źródła były nienajgorsze: obok Chorwatów, skauci wyszukali kilku młodych zdolnych Włochów i Hiszpanów. Problem polega na tym, że tutaj obowiązuje dość restrykcyjny, czyli max 4 obcokrajowców w składzie meczowym. Odkryciem sezonu został:

 

jngxvOf.png

 

W chwilach kryzysowych pozwoliłem sobie na wspomaganie wypożyczenami. Taktyka 4132 bez wibwoblingu.

Udało się połączyć sukces sportowy z finansowym:

 

eZtQ3de.png

 

A to najlepszy piłkarz sezonu, po tym sezoniu pewnie już jego legenda:

 

ph30Z7w.png

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...