Skocz do zawartości

Łódzka Sceno! Czy ty w ogóle istniejesz?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...

Si, tak BTW nazwa tematu pasuje do obecnej sytuacji lepiej niż jakakolwiek inna ;) może byśmy się w końcu kiedyś umówili na jakieś piwko?

zasadniczo zostaja tylko weekendy, sam wiesz jak jest w naszym przypadku, ja nie widze problemu, zeby sie spotkac w ktoras sobote o 20, najlepiej przy aleja Politechniki czy Indeksie przy Radwanskiej...

caly grudzien, styczen pracuje do 21 30, wiec problem z piwkami :)

 

generalnie, trzeba by bylo sie zmobilizowac

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

dobra Panowie mobilizacja

 

sobota 8 stycznia A.D. 2011, godzina 18:00

lokalizacja: Indeks/Tawerna/Cotton (Stefanowskiego/Radwanska) / Osiedle studenckie politechniki

 

Adamus, Żyłek, Brachu, Ziutek?

 

młodzi, moze sie pokazecie :> Przemkoo, Flame?

 

moze deklarujmy sie kto jest pijacy... o ile w ogole jestescie zainteresowani:]

Odnośnik do komentarza

dobra Panowie mobilizacja

 

sobota 8 stycznia A.D. 2011, godzina 18:00

lokalizacja: Indeks/Tawerna/Cotton (Stefanowskiego/Radwanska) / Osiedle studenckie politechniki

 

Adamus, Żyłek, Brachu, Ziutek?

 

młodzi, moze sie pokazecie :> Przemkoo, Flame?

 

moze deklarujmy sie kto jest pijacy... o ile w ogole jestescie zainteresowani:]

Niestety mnie nie będzie.

 

Bardzo żałuję.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłem w Tawernie na piwie i pizzy. Piwo z nalewaka 5.50 i są dobre 2 miejscówy do przelania własnego jakby ktoś chciał :eusa_shifty: A pizza po prostu mistrzowska, dawno takiej dobrej nie jadłem. Lokal jest na Stefanowskiego tuż przy Radwańskiej, może tam?

 

No na 18 chyba.

Odnośnik do komentarza

Jakby co to ja jutro najprawdopodobniej bede w Lodzi (z towarzystwem) - wycieczka krajoznawcza, gdyby ktos, cos to poslijcie mi jakies info na PW. Telefon or something - bo nawet phona do Zylka chyba nie mam :keke:

 

Ewentualnie zastanowie sie nad przelozeniem przyjazdu na sobote skoro jakies spotkanie kroicie w tym terminie :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...