Skocz do zawartości

Stilon (GKP) Gorzów w FM 2009


Nigel

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się cieszyłem, że w końcu w FM-ie będę mógł pograć, od razu na starcie, swoim Stilonkiem ale niestety po załadowaniu gry wielkie rozczarowanie.

Zadam może głupie pytanie: czy resercher klubu nie musi dostarczyć prawdziwych danych odnośnie historii, zarządu, stadionu itp? Bo to szwankuje w przypadku klubu z Gorzowa. Jak można np. podać info, że klub powstał w 1996 roku?

Odnośnik do komentarza
Tak się cieszyłem, że w końcu w FM-ie będę mógł pograć, od razu na starcie, swoim Stilonkiem ale niestety po załadowaniu gry wielkie rozczarowanie.

Zadam może głupie pytanie: czy resercher klubu nie musi dostarczyć prawdziwych danych odnośnie historii, zarządu, stadionu itp? Bo to szwankuje w przypadku klubu z Gorzowa. Jak można np. podać info, że klub powstał w 1996 roku?

Niestety Stilon podobnie jak inne kluby został zrobiony po omacku. Do opracowania informacji, o których wspomniałeś nie trzeba być researcherem danego klubu. Wystarczą dobre chęci i trochę wolnego czasu. Nawet do opracowania wagi, wzrostu, pozycji też nie trzeba być researcherem.

Odnośnik do komentarza

Nie nigdy go nie widziałem, tak jak nie jeżdże na wyjazdy sorry.....

 

ZKS STILON GORZÓW ten klub powstał w 1947 roku, ale przykro mi bardzo klub nazywa się czy tego chcemy czy nie GKP GORZÓW i GKP powstało w 1996 roku.....

 

Widać własnie jak znasz historie swojego klubu. Jak masz jakiś problem napisz do władz klubu, bo to od nich mam wszystkie dane.....

 

 

Podaj teraz wszystko co Ci się nie podoba z chęcią posłucham jakie masz jeszcze ciekawe uwagi. Jak mają być takie jak błędna data w historii klubu to lepiej nic już nie pisz......

Odnośnik do komentarza

Polonia to akurat kupiła klub z Grodziska, fuzja była w Wielkopolsce ;) idąc tym tropem trzeba by o kilkadziesiąt lat cofnąć daty powstania zdecydowanej większości klubów, nie tylko w Polsce. chcemy tego czy nie, ale tak wygląda piłkarska rzeczywistość, kluby piłkarskie to nie Mur Chiński budowany raz na zawsze.

Odnośnik do komentarza

Ok mogę date zmienić jasne nie ma problemu. Uszczęśliwi to tylko nie tylko mnie, ale i każdego prawdziwego kibica, ale wraz ze zmianą daty powinienem zmienić nazwe klubu na ZKS STILON GORZÓW

 

Powiem tylko, że sekcja piłki noznej w Stilonie upadła w 1996/7 roku i GKP działa w miejsce Stilonu i przejęło tradycje tego klubu.

 

Profesorze ten herb i zawarte w nim ,,1947'' jest dlatego, iż jest to historyczna data powstania klubu. Samo GKP powstało w 1996 roku i dlatego ta data znalazła się w FMie no trudne do zrozumienia :D

Odnośnik do komentarza

KKS Lech Poznań powstał w 2006, chyba że patrzyć na licencję, wtedy powstał w 1992 jako Amica Wronki, chyba żebym patrzeć na datę powstania Błękitnych Wronki, a wtedy powstał w 1921, ale z kolei KKS Lech Poznań w Poznaniu to wcześniejszy WKP Lech Poznań, a więc powstał w 1998, tyle że to spadkobierca PKP Lech Poznań, a wtedy powstał w 1994...

 

...a i tak obecny KKS Lech Poznań kontynuuje tradycję sięgającą do TS Lutnia Dębiec, więc za datę jego powstania przyjmuje się 19 marca 1922.

Odnośnik do komentarza
Nie nigdy go nie widziałem, tak jak nie jeżdże na wyjazdy sorry.....

 

ZKS STILON GORZÓW ten klub powstał w 1947 roku, ale przykro mi bardzo klub nazywa się czy tego chcemy czy nie GKP GORZÓW i GKP powstało w 1996 roku.....

 

Widać własnie jak znasz historie swojego klubu. Jak masz jakiś problem napisz do władz klubu, bo to od nich mam wszystkie dane.....

Kwestie datacji klubu już wyłuszczyli tu pięknie moi szanowni przedmówcy :) nie muszę więc dalej tego wątku kontynuować. Tradycja to rzecz święta zwłaszcza dla kibica, jak sądzę. Moja znajomość historii klubu piłkarskiego w Gorzowie rzeczywiście różni się od Twojej bo o ile wiem w 1947 roku nikt jeszcze o ZKS STILON nie słyszał

 

Podaj teraz wszystko co Ci się nie podoba z chęcią posłucham jakie masz jeszcze ciekawe uwagi. Jak mają być takie jak błędna data w historii klubu to lepiej nic już nie pisz......

Inne uwagi, to też oczywiście nic nie znaczące pierdoły i może rzeczywiście powinienem zwrócić się z nimi do zarządu klubu. Sęk w tym, że nie wiem gdzie urzęduje prezes... Arkadiusz Krzyżanowski. Ciężko też będzie spotkać na Olimpijskiej asystenta Kamila Krzywickiego tudzież innych członków sztabu szkoleniowego ...

Jak już się tak czepiam to jeszcze info o stadionie mnie "drzaźni" :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...