Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

No i znów mieliście rację - przyszedł dziś laptop, ale bez systemu (kupiłem z apollo.pl). Na szczęście po 5 minutach rozmowy na czacie dostałem potwierdzenie, że klucz licencyjny został przesłany. Jeśli wszystko będzie ok, to mimo tych perturbacji będę zadowolony z zakupu.

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wojt3k napisał:

No i znów mieliście rację - przyszedł dziś laptop, ale bez systemu (kupiłem z apollo.pl). Na szczęście po 5 minutach rozmowy na czacie dostałem potwierdzenie, że klucz licencyjny został przesłany. Jeśli wszystko będzie ok, to mimo tych perturbacji będę zadowolony z zakupu.

 

 

I co teraz? Masz sobie ściągnąć/załatwić płytę z systemem i wpisać od nich kod? I się zastanawiać, czy któregoś dnia nie stanie u drzwi załoga G? Olałbym ich i zaoszczędzone te 300 zł, bo to kombinatorzy.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, wojt3k napisał:

Ale laptop po uruchomieniu jak choinka świeci tą kolorową klawiaturą, muszę rozgryźć jak to wyłączyć ?

Ponoć to w pełni konfigurowalne :)

Mnie zrobił w bambuko kurier DHL i zamiast przynieść paczkę do domu, to zostawił w Żabce i muszę się zaraz sam bujnąć ją odebrać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

I jak wrażenia? Dla mnie to niesamowity przeskok technologiczny. FM zapierdziela aż  miło. Pobawiłem się profilami, żeby sprawdzić, jaki mają wpływ na działanie procka i temperatury.

Widziałem promocję na Wiedźmina  na Steamie. Chyba sobie kupię i potestuję, czy na trybie Silent za mocno nie przycina procka.

btw. przy klikaniu alt-z, gdy chcę zrobić "ż" odpala mi się GForce exp. Mam tam opcję, gdzie mogę zmieniać konfigurację klawiszy, ale akurat tej jednej nie mogę zmienić WTF?

Dobra, udało się to przestawić.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie jak wyżej - wybierz sobie model jeden lub dwa i obserwuj sklepy, można spokojnie kilka stówek zaoszczędzić. Mój HP kosztował 4300, ale wyczekałem promocję za 3999 (minus 650 z vouchera), a jeszcze tydzień później było 3899 :( Są to nocne promocje, weekendowe itp. Od groma na laptopy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2020 o 10:35, wenger napisał:

Właśnie tak miałem uczynić ? Tym bardziej, że się nie pali jakoś, więc można poczekać na promocje.

 

https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/acer-laptop-nitro5-i5-32gb-1000ssd-2060-no-os.bhtml?utm_source=2208151|lowcygier.pl+PL&utm_medium=TradeDoubler&utm_campaign=(TradeDoubler)&utm_content=%2F

 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, jmk napisał:

To nie jest jakieś świetna cena.
Acer Nitro 5 i7-9750H/16GB/512 120Hz - z wydajniejszym procesorem. Ram 16 GB spokojnie wystarczy, zawsze możesz rozbudować w przyszłości, procesor nie wymienisz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...