Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem w temacie kompów stacjonarnych, ale mam tez pytanie o laptopa

Czy w budżecie ok. 2 tys. - max.  2,5 tys. znajdę sprzęt w którym bez zamulania pogram w najnowszego FM-a plus w  kilka następnych, które wyjdą  w przyszłości (powiedzmy, ze pociągnie FM 2025 ;) )?  Drugim zastosowaniem najczęstszym pewnie będzie  puszczanie filmów, seriali z neta na telewizorze. Dobrze by było żeby był zainstalowany system.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Spróbuj poszukać czegoś poleasingowego na necie. Kupiłem w ten sposób lapka, fakt faktem 4 letniego, za 900zł (brutto) na i5, 4gb ram, 120gb ssd. Do Fm, MT2 mi wystarczy. Stan wiadomo, jak to używka, świeżością nie pachnie ale i tak oceniam na mocne 4+. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MitnickMike napisał:

Spróbuj poszukać czegoś poleasingowego na necie. Kupiłem w ten sposób lapka, fakt faktem 4 letniego, za 900zł (brutto) na i5, 4gb ram, 120gb ssd. Do Fm, MT2 mi wystarczy. Stan wiadomo, jak to używka, świeżością nie pachnie ale i tak oceniam na mocne 4+. 

jednak chyba by wolał nowy sprzęt , ale oferty przejrzę. Dzieki

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Mauro napisał:

Dzięki. Czy chociaż FM 19 na tym pójdzie płynnie? 

 

Wiesz, FM to taka bestia, że zależy jak kto lubi grać :D Ile lig czy robisz coś w tle itp. ale ogólnie powinien dawać radę. Jeszcze chyba nie podali wymagań do 19, ale pewnie niewiele większe niż 18.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, tio napisał:

A jak się na nim pisze? Klawiatura wygląda dość rozpraszająco :)

 

Na razie niemal tylko gram, do pracy wracam w poniedziałek :) Ale ja i tak nie patrzę na klawę podczas pisania, więc... Jedyne co mogę powiedzieć, to że klawisze są dość duże, co fajne przy moim nawyku bezwzrokowym.

No i Word odpala się po jednej sekundzie, a nie po 10 jak dotychczas ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...