Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

szukam nowego laptopa na którym można by pograć w GTA V i Wiedźmina 3 (wystarczą średnie detale), budżet max 3500

 

kierując się postami z poprzednich paru stron znalazłem coś takiego:

 

http://allegro.pl/outlet-lenovo-y50-70-i5-4gb-1tb-gtx860m-fhd-win8-i5394726306.html

Proponuję Lenovo Y50-70

 

http://x-kom.pl/g-2/c/159-laptopy-notebooki-ultrabooki.html?producent_id[46]=1&sort=product_price&featureChildren[22][277][26168]=1&features[58][from]=8&features[58][to]=8

 

Swego czasu Smetek to zachwalał, najlepszy lapek do gry w tym zestawie

Odnośnik do komentarza

nie jestem specjalista, ale trzy klocki za laptop z 4gb ramu i bez dysku ssd to chyba nie jest zbyt oplacalna inwestycja :)

 

wszystko zależy od zastosowań

 

w przypadku gier tego typu GPU >>> SSD

 

emik,

dorzuć parę zł i kup wersję z 8gb ram, to trochę strzał w stopę brać 4gb

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Procesory z serii U nie są najlepsze. Mają stosunkowo niskie taktowanie rdzeni i lepiej dać więcej, a mieć wyższe bazowe.

W jakie gry chcesz grać?

Jak Wiedźmin i inne zasobożerne to GT 840, może nie dawać rady, to nie są karty do gier. Lepszej jest GTX860M, czy 960M. To są karty, które mają na celu jak najwyższą wydajność.

Odnośnik do komentarza

To chyba cały czas mój Lenovo z510 jest godny polecenia.

 

Tylko właśnie okazuje się, że ma jedną wadę - po roku bateria się jebie :/ Mi się zjebała równo kilka dni po gwarancji (na lapka jest 2 lata, ale na baterię tylko rok) i jestem teraz w dupie, tym bardziej, że baterii nie da się wyjąć bez rozkręcania kompa. Koszt samej baterii to jakieś 300-400 zł + koszty wymiany... Masakra, póki co jadę na samym kablu, bo nie wiem co z tym zrobić :/ Bo pierwsza kwestia to kasa, a druga to pewnie, że na kilka-kilkanaście dni tracę komputer jak pójdzie do serwisu...

Odnośnik do komentarza

smetek, znowu pozwolę sobie poprosić Ciebie o nieocenione rady. warto w ogóle teraz kupować laptop? czy poczekać na windowsa10, jak to wpłynie na cenę? generalnie laptop miałby być przeznaczony dla osoby starszej, więc windows7 wydawałby się najlepszą opcją, bo nie wiem jak poradzi sobie z kafelkami. ponadto wymagany jest pakiet Office. komputer miałby służyć do pracy biurowej i przeglądania internetu, żadnych gier, żadnych filmów. sprawność działania i długa praca na baterii to chyba najważniejsze warunki. możesz przedstawić jakieś propozycje w budżetach do 1500, do 2000 i do 2500? dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...