Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

to juz chyba te czasy, gdzie cała biblioteka filmów akcji znajduję się w chmurze pod adresem [ciach!]*

 

z czym tak ciężkim śmigasz, że aż 500gb jest konieczne :) ?

 

bardziej pije do tego, że jak głowica sie poprawnie nie zatrzyma to niezależnie od grubości neoprenu przy wjechaniu w dziure, czy kozacki kraweznik ryzyko bardzo wzrasta przy talerzowcu

 

zamiast wydawac hajs na 500gb ssd zastanowil bym sie nad bdb backupem + ew. ograniczoniem ilosci przenoszonych danych i wtedy rozwazeniem SSD.

 

 

 

* - automoderacja ;)

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad kupnem tabletu. Mieszkam w domu, laptop mam w pokoju na piętrze, a oglądając tv na parterze czesto przydalby się dostep do internetu (program tv, livescore, google). A nie zawsze chce mi się nosic lapka z gory na dół. Do tego jakas świeża prasa czy e-booki. Nie mam wielkiej spiny na konkretny model, ale zastanawiałem się nad 7" rozwiązaniem. Musi być poręczny, najlepiej z matryca IPS, wejsciem hdmi. Będzie to mój pierwszy tablet wiec wielkich cudów nie oczekuję. Nie wiem czy czekac do swiat i liczyc na jakies promocje w sklepach? Cena najlepiej do 1000 zł. Polecacie cos konkretnego? Podoba mi się Galaxy Tab 2 ale moze warto poczekac na Nexusa 8 GB? Powinien kosztowac jakies 800 zł jeżeli wogole ta wersja się pojawi.

Odnośnik do komentarza

Ty poważnie chcesz wozić PC(personal computer) ?

tak, 13,3 cala. chyba nie myslisz ze jestem tak guupi zeby musiec uzywac MB.

MBA czy MBP ;) ? laptop 13,3 to nie PC głuptasie :P PC to blaszak

 

ja bym szedł w SSD, generalnie gdyby nie to, ze w moim dellu jest niestety jeszcze ata, juz dawno wsadzilbym ssd, aczkolwiek czesto biegam ze sluzbowym gdzie mam hdd, pare razy mialem bluescreen przy uspieniu, ale dysk jeszcze dziala :)

 

 

Smetek, a co byś powiedział na http://www.euro.com....w7hp.bhtml#opis

Inspirion lubi sie psuc w pierwszym okresie uzytkowania jak sie okazuje... (pozdro pawoj ;)) jak nic sie nie zadzieje na poczatku, to i potem pojdzie z gorki, z dell'a zdecydowanie Vostro lub Latitude

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Muszę zmienić stacjonarkę na laptopa (dwójka dzieci po domu śmiga i trzeba szukać miejsca żeby pograć :P ). Głównie potrzebuję kompa do FM oczywiście, czasem jakaś strategia, do filmów, neta itp. Budżet powiedzmy do 3000. Jestem zielony w temacie lapków więc prosze o pomoc. Myślałem o Lenovo IdeaPad Z580A i5-3210M/15,6/8GB/1TB/GT640M/WF/BT/W7HP. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Muszę zmienić stacjonarkę na laptopa (dwójka dzieci po domu śmiga i trzeba szukać miejsca żeby pograć :P ). Głównie potrzebuję kompa do FM oczywiście, czasem jakaś strategia, do filmów, neta itp. Budżet powiedzmy do 3000. Jestem zielony w temacie lapków więc prosze o pomoc. Myślałem o Lenovo IdeaPad Z580A i5-3210M/15,6/8GB/1TB/GT640M/WF/BT/W7HP. Co myślicie?

http://allegro.pl/lenovo-z580a-i5-3210m-8gb-750gb-gt630-widi-windows-i2724704739.html

 

możesz dołożyć do tego co wskazałeś ma mocniejszą kartę grafiki, różnica syntetyczna nie jest duża, na tle FM raczej jej nie odczujesz

Odnośnik do komentarza

Ok,dzięki. Wezmę tego z kartą 630. A czy jest sens inwestować w podstawkę chłodzącą, czy szkoda kasy?

kwestia jaka jest różnica cenowa... jak 300 odpuściłbym temat, jeżeli 100 to temat warty zastanowienia...

 

Chwila, moment, przecież GT630 jest mniej wydajna, niż 640 :|

 

wg notebookcheck.pl GT 640M na wyższych ustawieniach grafiki w grach radzi sobie zdecydowanie lepiej od swojej starszej siostry...

przecież napisałem .... że może dołożyć do tego co wskazał :roll:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...